Jump to content

Photo
- - - - -

Kritike

• Please log in to reply
7458 replies to this topic

#7456 blond

blond
  • Members
  • 4,012 posts

Posted 15 April 2017 - 11:01

da li moze moderacija da reaguje na konstantna trolovanja,vredjanja i da ogranici broj postova/moderise posto ima forumasa koji su za godinu dana nakucali 3x vise postova nego neki koji su skoro 10 god ovde a redovno pisu i ucestvuju.

:krsta:

• 1

#7457 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 6,806 posts

Posted 15 April 2017 - 11:10

Broj postova nije ograničen niti vidim razloga da tako bude. Vređanja i trolovanja se mogu reportovati, mada bi ipak trebalo pogledati u pravila i videti šta se pod time podrazumeva. Osim toga, ima malo veći broj potforuma, pa bi trebalo da budeš i konkretniji. Ja zaista ne mogu da odgovorim kako funkcioniše svaki deo foruma.

• 4

#7458 Quad

Quad
  • Members
  • 4,100 posts

Posted 15 April 2017 - 16:06

Broj postova nije ograničen niti vidim razloga da tako bude. Vređanja i trolovanja se mogu reportovati, mada bi ipak trebalo pogledati u pravila i videti šta se pod time podrazumeva. Osim toga, ima malo veći broj potforuma, pa bi trebalo da budeš i konkretniji. Ja zaista ne mogu da odgovorim kako funkcioniše svaki deo foruma.

obrati paznju i ovde na ovom tredu apsolutno se isti forumasi javljaju, ali bas uvek a obratio sam se moderaciji/tebi.

Edited by Quad, 15 April 2017 - 16:06.

• 1

#7459 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 6,806 posts

Posted 15 April 2017 - 17:05

Izbrisao sam postove koji nemaju veze sa tvojim pitanjem, a odgovor sam već dao.

• 1