Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mlađe kategorije reprezentacije Srbije i takmičenja


  • Please log in to reply
3355 replies to this topic

#2146 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 23 December 2016 - 18:21

bilo bi lepo da malo iskuliras ove svoje simpatije
em nema veze sa zivotom, em si poceo svaku temu da zagadjujes sa ovim

Klasicno trolovanje koje pocelo opasno da me nervira
  • 0

#2147 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 23 December 2016 - 19:09

Ali zato Darko ne troluje. :D

Ili je bitno da li moderatora nervira. :/
  • 1

#2148 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 23 December 2016 - 20:45

Pa nisam ni Asteriona banovao, niti planiram, to sto sam mod ne znaci da nisam i dalje forumas i da nemam pravo da komentarisem.

 

Manite se tih hajki kako na druge usere, tako i na moderatore, kada budemo smatrali da ima razloga za kaznjavanje reagovacemo


Edited by threepwood, 23 December 2016 - 20:45.

  • 2

#2149 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 23 December 2016 - 21:11

Završeno je evropsko prvenstvo u košarci za igrače do 18 godina.

 

97iNDnJ.png

 

više


Edited by Asterion, 23 December 2016 - 21:38.

  • 0

#2150 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 23 December 2016 - 22:25

Sasa Doncic jeste rodjen u Sloveniji a inace je poreklom iz Kline. Tacno je da je veliki zvezdas i da je na pocetku Lukine karijere voleo da Luka igra za Srbiju ali niti su iz KSS reagovali niti je ta "ljubav" dugo trajala jer se za Luku brzo proculo po Evropi
  • 0

#2151 TNT

TNT
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 24 December 2016 - 00:31

Prva šansa za Predraga Sašu da zablista na mestu predsednika Saveza, men' se čini. 


  • 0

#2152 Bojdo

Bojdo
  • Members
  • 347 posts

Posted 24 December 2016 - 04:20

Sasa Doncic jeste rodjen u Sloveniji a inace je poreklom iz Kline. Tacno je da je veliki zvezdas i da je na pocetku Lukine karijere voleo da Luka igra za Srbiju ali niti su iz KSS reagovali niti je ta "ljubav" dugo trajala jer se za Luku brzo proculo po Evropi

 

Ovo su priče rekla-kazala koje kruze forumom . Sasa nikad nije nudio Srbiji da mali igra za Srbiju, niti je vrsio pritisak na malog, prepustio mu je potpuno odluku, da sam donese. Problem je sto je majka Slovenka insistirala i izgleda vrsila pritisak ,što je na kraju mozda bilo i presudno. Kompletna familija Doncic zivi u Srbiji, komunicirao sam mu sa najblizom familijom, naravno svi bi bili odusevljeni da mali za Srbiju zaigra, ali kako stvari stoje od toga nece biti nista.


  • 0

#2153 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 24 December 2016 - 14:14

ja nisam ni napisao da se nudio vec da je voleo tj imao zelju da mu sin igra za Srbiju. Ko je imao veci uticaj i zasto bd bih da nagadjam
  • 0

#2154 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 27 February 2017 - 09:13

Hoce li ko od ovih koji prate mladje kategorije napisati bar neki recap ANGT. Da sam nekadasnji ja bih nalupetao nesto na bazi tri odgledana poluvremena, ali sam postao mudriji :D

Ali bih rado bacio neki oneliner, da nekoga i nesto pljucnem :)
  • 0

#2155 kkcz

kkcz
  • Members
  • 751 posts

Posted 27 February 2017 - 14:53

Dosta slab turnir. Ubedljivo najveci prospekt je Megin Gruzijac Bitadze. Izuzetno pokretljiv i agilan za svoju visinu sa odlicnim osecajem za igru. Ima meku ruku, precizan sut spolja, moze da napadne i licem i ledjima. Dobar skakac, odlican osecaj za rampu. Nedostatak broj jedan je snaga, a deluje i da ne voli mnogo kontakt, sudeci po finalu kada je naisao na tvrdu odbranu i udvajanja.

 

Miskovic, takodje iz Mege, se smatra velikim talentom. Turnir je odigrao jako lose, selekcija suteva i resenja generalno, jako losa. Nije pokazao ni neki ocekivani kvalitet u skoku i odbrani.

 

Uskokovic iz Zvezde jako dobar plejmejker, skolovan, pametan, odlican pas, dobar sut sa poludistance iz driblinga. Ali, ja se secam Rebica kao juniora, nije bio nista losiji od njega. Uskokovica prosto ne vidim na nekom ozbiljnom nivou.

 

Paunovic (Zvezda) i Drobnjak (Mega) su meni vrlo zanimljivi. Reci ce neko da su fizicki dominantni i vec formirani igraci. Nije daleko od istine, ali znamo koliko su fizicke sposobnosti danas vazne. Ova dva momka su veliki borci, izuzetno energicni sa odlicnim karakterom.


  • 1

#2156 Obi-Wan

Obi-Wan
  • Members
  • 5,024 posts

Posted 27 February 2017 - 15:02

Naši klinci, posebno spoljni igrači, drastično bolji fizički. Deluju stariji, razvijeniji i na tu fizičku igru, trčanje, odbrana i kontre smo pobedili. Šta će biti do seniora to niko ne zna.


  • 0

#2157 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 February 2017 - 15:14

Dosta slab turnir. Ubedljivo najveci prospekt je Megin Gruzijac Bitadze. Izuzetno pokretljiv i agilan za svoju visinu sa odlicnim osecajem za igru. Ima meku ruku, precizan sut spolja, moze da napadne i licem i ledjima. Dobar skakac, odlican osecaj za rampu. Nedostatak broj jedan je snaga, a deluje i da ne voli mnogo kontakt, sudeci po finalu kada je naisao na tvrdu odbranu i udvajanja.

 

Miskovic, takodje iz Mege, se smatra velikim talentom. Turnir je odigrao jako lose, selekcija suteva i resenja generalno, jako losa. Nije pokazao ni neki ocekivani kvalitet u skoku i odbrani.

 

Uskokovic iz Zvezde jako dobar plejmejker, skolovan, pametan, odlican pas, dobar sut sa poludistance iz driblinga. Ali, ja se secam Rebica kao juniora, nije bio nista losiji od njega. Uskokovica prosto ne vidim na nekom ozbiljnom nivou.

 

Paunovic (Zvezda) i Drobnjak (Mega) su meni vrlo zanimljivi. Reci ce neko da su fizicki dominantni i vec formirani igraci. Nije daleko od istine, ali znamo koliko su fizicke sposobnosti danas vazne. Ova dva momka su veliki borci, izuzetno energicni sa odlicnim karakterom.

 

Uskokovic je i visi i krupniji od Rebica prilicno, sto nije zanemarljivo kada govorimo sa aspekta seniorske kosarke. 


Edited by Markoss, 27 February 2017 - 15:16.

  • 1

#2158 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 27 February 2017 - 15:50

Mojih par zapazanja.

Zvezda - ova generecija je fizicki dosta slabija od prethodne, sto tjera na pomisao da ce velika vecina tesko do seniorske kosarke.
Nedostatak centara je vec hronican problem, daleko najlosiji dio tima i vez narocite perspektive osim onog najmladjeg Tomasevica.
Osim toga tim je dobro izbalansiran, dosta bekova sa solidnom kontrolom lopte, kao i krila koji znaju kosarke. Ocigledno je da se zna kako da se napravi takmicarska ekipa, druga je stvar kako se talenti razvijaju.
Igracki, zaista djeluje da nema previse potencijala, osim Paunovica. Za ove momke 2001 tesko je nesto pouzdano reci. Ono sto upada u oci da ni klub nema puno vjere u ove momke. U njihovim godinama, pa cak i mladji neki igraci su imali minute u FMP, a neki su se cak i skidali za prvi tim.

I da, i meni djeluje da je Uskokovic na tragu Rebica, ok visi je i jaci, ali bice trnovit put da ovo sto sada igra prebaci na seniorski nivo.

Mega - fizicki, najbolji prospekti su tu. Ali avaj. Miskovic izgleda super dok stoji. Dzaba mu tijelo kad ne zna da ga koristi. Prica se o njemu vec dugo, a zaboravlja se da taj momak ima 18 godina. A seniore je gledao samo na televiziji.
Bitadze je dominator na ovom nivou, ali poslije Muslija prema centrima uvijek imam dozu rezerve. Ako se bude razvijao onda je zlata vrijedan.
Tog Drobnjaka nisam ispratio.
Sve u svemu ovo jeste bio tim Marka Pacarskog, i to ovi momci nisu u stanju da iznesu sami.

Od ostalih pomenuo bih Lazara Nikolica iz Stele. Meeeeh. Isto kao i Miskovic, odlicno tijelo i sta dalje. Sazrece sa jedno 25 godina.
  • 0

#2159 IKALUKA

IKALUKA
  • Members
  • 69 posts

Posted 27 February 2017 - 22:16

Mojih par zapazanja.

Zvezda - ova generecija je fizicki dosta slabija od prethodne, sto tjera na pomisao da ce velika vecina tesko do seniorske kosarke.
Nedostatak centara je vec hronican problem, daleko najlosiji dio tima i vez narocite perspektive osim onog najmladjeg Tomasevica.
Osim toga tim je dobro izbalansiran, dosta bekova sa solidnom kontrolom lopte, kao i krila koji znaju kosarke. Ocigledno je da se zna kako da se napravi takmicarska ekipa, druga je stvar kako se talenti razvijaju.
Igracki, zaista djeluje da nema previse potencijala, osim Paunovica. Za ove momke 2001 tesko je nesto pouzdano reci. Ono sto upada u oci da ni klub nema puno vjere u ove momke. U njihovim godinama, pa cak i mladji neki igraci su imali minute u FMP, a neki su se cak i skidali za prvi tim.

I da, i meni djeluje da je Uskokovic na tragu Rebica, ok visi je i jaci, ali bice trnovit put da ovo sto sada igra prebaci na seniorski nivo.

Mega - fizicki, najbolji prospekti su tu. Ali avaj. Miskovic izgleda super dok stoji. Dzaba mu tijelo kad ne zna da ga koristi. Prica se o njemu vec dugo, a zaboravlja se da taj momak ima 18 godina. A seniore je gledao samo na televiziji.
Bitadze je dominator na ovom nivou, ali poslije Muslija prema centrima uvijek imam dozu rezerve. Ako se bude razvijao onda je zlata vrijedan.
Tog Drobnjaka nisam ispratio.
Sve u svemu ovo jeste bio tim Marka Pacarskog, i to ovi momci nisu u stanju da iznesu sami.

Od ostalih pomenuo bih Lazara Nikolica iz Stele. Meeeeh. Isto kao i Miskovic, odlicno tijelo i sta dalje. Sazrece sa jedno 25 godina.

 

 

 Problem kod Nikolica je sto vec ima formirano telo kao da ima 22 godine.U odnosu na druge igrace deluje kao da  im je stariji brat.


Edited by IKALUKA, 27 February 2017 - 22:17.

  • 0

#2160 princeton

princeton
  • Members
  • 1,980 posts

Posted 28 February 2017 - 14:44

Sto je to problem?


  • 2