Jump to content


Photo

Premier League 2014/2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4180 replies to this topic

#31 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 August 2014 - 15:30

Mene stvarno nekad zanima da li ti stvarno verujes u to sto pricas :) To nema veze sa tim sto je on lak na kartonima i na sviranju penala, da odlucuje korektno ok, ali on pravi grube greske. Kad je ostetio on Celsi protiv Arsenala majke ti?



#32 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 August 2014 - 15:42

Recimo kad je i sam mogo da vidi da je Persie bio 3 metra u ofsajdu.

Ja ne mogu da poverujem da neko može da kaže da je on oštetio CFC u onom meču (3:3) a da je na početku meča Cahill MORAO da dobije crveni karton a nije ga dobio, a da se priča posle da je velika kradja jer drugi penal (EJ DRUGI, KAKVA BESMISLENOST FUDBALA JE SVIRATI 2 PENALA JEDNOJ EKIPI !?!?)  bio minimalan kontakt.

Ja bi se upucao od sramote kad bi tako nešto tvrdio.
Razumem AVB što je kukao, čovek fejlovao, sav nesiguran, pa na nešto i morao da se vadi...


Edited by BattleBorn, 07 August 2014 - 15:43.


#33 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 07 August 2014 - 15:53

Taj minimalni kontakt Ivanovica sa Velbekom nema veze sa penalom, ali jbg ima se moze se.



#34 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 August 2014 - 15:56

Ja razumem da si navijac Junajteda, ali ti si jedini navijac Junajteda (mozda uz tvog drugara odavde) kojeg ja znam da nece da prizna da je konkretno ta utakmica (i mnoge druge, ima ih na desetine u prethodnih 10-ak godina) cista kradja. Gde se vidi namera sudije da unisti protivnika.

 

Ali nema veze, tek je pocela da se vraca kamata.


Edited by McLeod, 07 August 2014 - 15:56.


#35 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 August 2014 - 15:59

Šta da priznam, da mislim da nije kradja a protivnički igrač je u prvom poluvremenu M O R A O MORAO MORAO da bude isključen.

kad propustiš da nekom isključiš igrača u prvom poluvremenu, ta ekipa nikako ALI NIKAKO ne može da bude oštećena.
Nemoj da se pravite ludi.



#36 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 August 2014 - 16:01

Mislim to uvek i radite, na osnovu toga i projektujete te nebulozne mitove, koji vam hrane duše i teše vas da United pobedjuje samo zbog Webb-a.
 



#37 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 07 August 2014 - 16:05

http://www.dailymoti...5-02-2012_sport

 

da se podsetimo najpravednije utakmice u poslednjih 10 godina.



#38 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 August 2014 - 16:08

kao što sam reko, možete samo ludi da se pravite.

 



#39 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 August 2014 - 16:14

btw. ja i dalje ne mogu da verujem da vi mislite da ovo nije penal na Welbeckom.

Fudbal se tako igra, ukliziš, ne dodješ prvi do lopte, i napadač ne sme da se zakači na tvoju nogu nego mora da te preskače iako je prvi došo do lopte.



ali ipak je najveća pobeda što se pravite ludi za crveni Kejhila. mnogo paćenički



#40 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 07 August 2014 - 16:38

ma da. mi svi slepci samo ti vidis sve objektivno. 

 

 

verujem da ni u onom mecu kad je clattenburg sudio bilo sve na mestu.

 

 

jedino manchesterovi navijaci brane webba. pametnom dovoljno



#41 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 August 2014 - 16:46

šta vidim objektivno? 
i sam Cahill je tad valjda priznao da je imao sreće.
Ne postoji tu nikakva subjektivnst-objektivnost...
Kad ti igrača ne izbace u 10 minutu meča na 0:0, ne kukaš na kraju "POKRALI NAS" samo zato što su protivniku svirali 2 penala, jedan čist da čistiji ne može da bude, a drugi nije izmišljen jer je bilo kontakta, samo postoji kao tog prostora za diskusiju "da li je bio dovoljan kontakt".
Što je po meni glupost... napadač trči, ti znaš svoju brzinu, vidiš njegovu, treba da proceniš da l' treba da ukliziš i da l' ćeš doći do lopte prvi, ako ne dodješ i nogama se isprečiš ispred napadača, treba sebe u glavu da udaraš a ne sudiju.
Jeste, Welbeck nije ispao fair play igrač, jer da jeste, preskočio bi noge Ivanovića ali ovo što je uradio je korišćenje situacije.


Aha, Webb ga najeba i za greške Clattenburgha.

Odmah se to prebaci da od '93 Utd ne bi uzeo titulu da im nije Webb-a.

so typical...



#42 jowanitza997

jowanitza997
  • Members
  • 3,799 posts

Posted 09 August 2014 - 08:47

Pa jel mora svake sezone diskusija da li je Utd imao dobro sudjenje prethodnih godina?

Dajte neke prognoze. Ako se dobro secam, prosle godine smo se BB i ja slozili da je Fulham ekipa za gornju polovinu tabele :)

Jel pratio neko ove promovisane timove? Ko je kvalitetan kadar za fantasy tu?



#43 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 09 August 2014 - 08:57

Ma sve je to u duhu fine rasprave. Ja sam siguran da se BBne ljuti i ne nervira. Sto bi rekao Trajkovic "samo za dobrim konjem se prašina diže" :P



#44 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 August 2014 - 11:01

Pa jel mora svake sezone diskusija da li je Utd imao dobro sudjenje prethodnih godina?

Dajte neke prognoze. Ako se dobro secam, prosle godine smo se BB i ja slozili da je Fulham ekipa za gornju polovinu tabele :)

Jel pratio neko ove promovisane timove? Ko je kvalitetan kadar za fantasy tu?

 

Nugent za treceg napadaca se namece kao logican izbor. Mada je on igrao u Portsmutu kad su ispali i nije nista znao kao ovan. Ali ovamo igra razbija, i na pripremnim utakmicama isto.



#45 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 10 August 2014 - 03:12

Ja mrzim MRZIM M.R.Z.I.M napamet, nasumično pričanje nečega jer samo želiš da je tako, pa posle 100 puta i sebe ubediš da je tako, još kad nadješ još ljudi koji bi želeli da je tako onda pothraniš svoju priču.

Evo tako su sad spomenuli meč CFC-a i Man Utd-a sa tim kao nekim aksoimičnim podrazumevanjem da je to epska kradja. Kad sam konkretno krenuo da pričam o utakmici i šta se dešavalo onda su povukli u rupe i pravili se ludi.

To me pizdi. A najviše me pizdi što se koristi fenomen većine koja želi da je to istina pa se onda pa se onda medjusobno podržavaju, hrane medjusobno tu svoju želju.
Takve stvari me nerviraju i kad nisu vezane za mene ili nešto što ja volim, kamoli za Man Utd...