Jump to content


Photo
- - - - -

Brazil - Izvan terena


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#16 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 12 June 2014 - 12:17

Svet je odavno otisao u q   :D

 

 

Attached File  fifa-world-cup-2014-logo4.jpg   32.66KB   20 downloads

 



#17 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 12 June 2014 - 12:31

Šta kaže Larisa, nema je nešto u poslednje vreme a mundijal samo što nije :D

#18 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 June 2014 - 18:24

Trenutno je van terena desavanje zanimljivije nego na terenu

 

 

 

clock_icn.png 19:02 - - Trafo eksplodirao, nestalo struje na stadionu uoči otvaranja

Kako javljaju italijanski novinari sa stadiona u Sao Paulu, tamo je eksplodirao trafo, pa trenutno nema struje, samo tri časa uoči početka premijerne utakmice između Brazila i Hrvatske.

 

Povređenih na sreću nije bilo, vatrogasci su sredili požar, ali je pitanje kako će to sve izgledati na otvaranju.

 

Nadamo se da se Brazil ipak neće obrukati, kao i da protesti, o kojima smo pisali tokom dana u našem blogu, neće ugroziti održavanje šampionata.

 

 

 

Ovo ne sluti na dobro...

 



#19 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 June 2014 - 18:28

Sada videh reklamu za IDEA, ako kupite televizor, a Brazil bude svetski prvak vracaju 25%, ako bude Engleska 50%, ako bude Rusija - 100% :)



#20 hayabusa

hayabusa
  • Members
  • 5,426 posts

Posted 13 June 2014 - 15:46

:lol:

 

Attached File  BqA9GcxCYAAIPYA.jpg   48.39KB   8 downloads



#21 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 13 June 2014 - 16:17

Što se tiče Brazila izvan terena, moja su iskustva da su Brazilci najlepši ljudi, ribe su im prezgodne, ne postoji izraz za džabe "brazilian butt".
I bukvalno u svim vrstama lepote. Od nežnih plavuša, bledih russian ili scandinavian type, do crnkinja, meleskinja, ima mnogo lepih i prezgodnih. Momci dominiraju na model sceni, od albino likova, plavušana, švaba type likova do karamelisanih i maltene crnaca.

Cimeri su mi bili Brazilci, pudinzi, čokolade, 2 litra koka kole, bez nekog treniranja su ko izvaljani. Frustrirajuće.
Dolazila je u stan njihova drugarica, dupe takvo nisam video ni na internetu :D al džaba kad ni reč engleskog jezika, pa moraš da pričaš pomoću g. translate-a. Ne valja to.


I da, mnogo vole opijate i da  duvaju. I trees im je baš... dobar  :lala: 
Fudbal ih mnogo manje interesuje nego ta sprdnja, pa sada kontam da se fudbalom bave da bi mogli više da se sprdaju.

 



#22 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 13 June 2014 - 16:24

 

He,he...ja skupljao i ove sličice..

 

 

minhen74ab-yugopapir.jpg



#23 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 14 June 2014 - 04:17

He,he...ja skupljao i ove sličice..

 

U jednom dokumentarcu sam cuo da su na otvaranju svetskog 1974. izvodjene muzicke numere iz svih 16 zemalja ucesnica... Ako si pratio taj mundijal (ja sam tada jos pisao u gace...), da li mozda znas ko je predstavljao Jugoslaviju? Sumnjam da su opicili kolce...



#24 dolenajugu

dolenajugu
  • Members
  • 2,614 posts

Posted 14 June 2014 - 14:22

U jednom dokumentarcu sam cuo da su na otvaranju svetskog 1974. izvodjene muzicke numere iz svih 16 zemalja ucesnica... Ako si pratio taj mundijal (ja sam tada jos pisao u gace...), da li mozda znas ko je predstavljao Jugoslaviju? Sumnjam da su opicili kolce...

Džaba ti sumnja ;) , baš su kolce opičili



#25 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 June 2014 - 18:11

Jedna mini anketa - koje pivo pijete dok gledate SP u fidbalu?



#26 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 June 2014 - 18:27

U jednom dokumentarcu sam cuo da su na otvaranju svetskog 1974. izvodjene muzicke numere iz svih 16 zemalja ucesnica... Ako si pratio taj mundijal (ja sam tada jos pisao u gace...), da li mozda znas ko je predstavljao Jugoslaviju? Sumnjam da su opicili kolce...

Iskreno..ne sećam se,ali se sećam,kao juče da sam gledao...otvaranje Yugoslavia-Brasil---0:0,ali smo ih razbili,ko zvečku,Petko pogodio stativu....



#27 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 June 2014 - 18:53

Da li su tvorci Simpsonovih predvideli nesto, hmmmm.....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=u2Q_m4AT39E



#28 dolenajugu

dolenajugu
  • Members
  • 2,614 posts

Posted 14 June 2014 - 19:17

Iskreno..ne sećam se,ali se sećam,kao juče da sam gledao...otvaranje Yugoslavia-Brasil---0:0,ali smo ih razbili,ko zvečku,Petko pogodio stativu....

 

Iskreno..ne sećam se,ali se sećam,kao juče da sam gledao...otvaranje Yugoslavia-Brasil---0:0,ali smo ih razbili,ko zvečku,Petko pogodio stativu....

 Oblak......doduše, ne bih glavu stavio, ali sa priličnom dozom sigurnošću.

 

jesmo ih razbili....onda Zair rastočili, srećom prošli Škote, i onda valjda prodavali utakmice,ko će ga znati :P



#29 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 June 2014 - 19:47

 Oblak......doduše, ne bih glavu stavio, ali sa priličnom dozom sigurnošću.

 

jesmo ih razbili....onda Zair rastočili, srećom prošli Škote, i onda valjda prodavali utakmice,ko će ga znati :P

Da,da...Zair "odrali" 9:0...od straha..Novinski članci iz tog doba..."Etepe Kakoko brži od pume" (napadač Zaira) i "razrada",kad bih ih pustili da igraju bosi a ne u kopačkama,ne bi ih niko stigao na terenu...svi igrači Zaira,bosi trče ispod 10 sekundi 100 metara" "Mwamba Kazadi se baca od stative do stative" ,naravno reč je o golmanu Zaira i vrhunac novinarske izmišljotine je bio da se igrači Zaira hrane živim majmunskim mesom i valjda imaju zbog toga neverovatnu kondiciju.... :ajme:

Kasnije sa Škotima 1:1,a ostalo je "istorija" .... oprema,premije,kartanje,politika...."zdrviše" nas i Poljaci i Nemci i Belgijanci..(valjda bejahu oni)...Sećam se,lopta se iznela iz našeg kaznenog prostora i negde je na sredini,a Karasi,koji je ostao sa (možda) Gadohom ili Deynom,šutira ga bez lopte i sudija,naravno penal...svašta beše.



#30 dolenajugu

dolenajugu
  • Members
  • 2,614 posts

Posted 14 June 2014 - 20:58

 

Da,da...Zair "odrali" 9:0...od straha..Novinski članci iz tog doba..."Etepe Kakoko brži od pume" (napadač Zaira) i "razrada",kad bih ih pustili da igraju bosi a ne u kopačkama,ne bi ih niko stigao na terenu...svi igrači Zaira,bosi trče ispod 10 sekundi 100 metara" "Mwamba Kazadi se baca od stative do stative" ,naravno reč je o golmanu Zaira i vrhunac novinarske izmišljotine je bio da se igrači Zaira hrane živim majmunskim mesom i valjda imaju zbog toga neverovatnu kondiciju.... :ajme:

Kasnije sa Škotima 1:1,a ostalo je "istorija" .... oprema,premije,kartanje,politika...."zdrviše" nas i Poljaci i Nemci i Belgijanci..(valjda bejahu oni)...Sećam se,lopta se iznela iz našeg kaznenog prostora i negde je na sredini,a Karasi,koji je ostao sa (možda) Gadohom ili Deynom,šutira ga bez lopte i sudija,naravno penal...svašta beše.

 Ništa se ne sjećaš ;)  šveđani nas u zadnjoj dobili 3.2, ma i ja se sjećam svega sa tog prvenstva iako sam imao desetak godina, najviše mi ostalo u sjećanju kako nismo njemačku htjeli napasti, nego se dodavali oko centra i čekali da nIjemci daju gol, brajtner ga sa dvadeset metara zavalio Mariću.....

 

odosmo u off ....mislim odavno smo otišli