Jump to content


Photo

ФК Црвена Звезда 2014/2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11035 replies to this topic

#16 SRBIJA ZVEZDA

SRBIJA ZVEZDA
  • Members
  • 1,679 posts

Posted 30 May 2014 - 16:19

Planić za MOZZART Sport: Da mi je neko pre godinu dana rekao da će me tražiti Zvezda...

#17 Mental Mickey Maguire

Mental Mickey Maguire
  • Members
  • 4,540 posts

Posted 30 May 2014 - 16:21

`ajde nek nam je sa srecom... 

 

Inace evo sta oko ugovora Jovica kaze njegov menadzer 

... Svesni kakve su talente gubili u godinama za nama, mnogi navijači Crvene zvezde odmah potom zapitali su se ima li Jović profesionalni ugovor i da li će ostati u Ljutice Bogdana. I koliko?

Odgovore na ova pitanja ponudio je "Informer", koji u broju od petka donosi razgovor sa Nikolom Popovićem, agentom koji je ispred agencije "Lian sports", vlasnika Falija Ramadanija, zadužen za brigu o Zvezdinom "vunderkindu".

"Rano je predviđati u kojem pravcu će Luku odvesti karijera. On ima potpisan ugovor sa Crvenom zvezdom i dok ne napuni 18 godina, neće sigurno ići nigde", rekao je Popović za "Informer".

Dakle, bar u narednih godinu i po dana, Jović će igrati na "Marakani".

Popović nije želeo da licitira sa Jovićevom tržišnom vrednošću.

"Nemoguće je proceniti njegovu vrednost, jer dete nije odigralo ni celo poluvreme za prvi tim. Najvažnije je da on sad dobije šansu i da se izbori za mesto u startnoj postavi Crvene zvezde. Luka je sanjao o Zvezdi i ovo mu je najlepši period u životu. Moramo da ga sačuvamo od pritisaka sa kojima će se susretati", dodao je Popović.

 



#18 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 30 May 2014 - 16:23

Luka puni 18 godina, sledece godine.

#19 SRBIJA ZVEZDA

SRBIJA ZVEZDA
  • Members
  • 1,679 posts

Posted 30 May 2014 - 16:23

Da li bi imalo smisla baciti ga u vatru sl. sezone? Ipak je 97 godiste :/

Al svakako pre nekih Konjilovica i slicnih.



#20 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 30 May 2014 - 16:29

Planić za MOZZART Sport: Da mi je neko pre godinu dana rekao da će me tražiti Zvezda...

 

Ironija, s obzirom da smo ga trazili proslo leto. Secam se da su se on i Maslac spominjali kao potencijalna pojacanja.

 

Stojanovica i Jovica bih bacio u vatru sledece sezone, visestruke koristi bi mogli imati od njih.

 

Alivodic je verovatno najbolje resenje iz JSL za tu poziciju, posle Cavrica.


Edited by Markoss, 30 May 2014 - 16:32.


#21 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 30 May 2014 - 16:44

Alivodic je verovatno najbolje resenje iz JSL za tu poziciju, posle Cavrica.

pa ne igraju na istoj poziciji...

a alivodic bi meni bio prvi pik za pojacanje..

a iz vose bi jos dodao poletanovica, savica i gacinovica...



#22 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 30 May 2014 - 16:54

Obojica su desna krila, s tim da Cavric moze i levo, odnosno moze na obe jednako uspesno. To sto ga Krmpota gura u spica me podseca na ono kad gledam neku utakmicu klinaca od 10 godina, i tacno vidis da najbolji igraju u napadu, a najgori u odbrani.  :kece:

 

Iz Vose bih jos jedino doveo Sergeja i Gacinovica, i nikog vise. Ali nama su ti klinci nedostupni.


Edited by Markoss, 30 May 2014 - 16:56.


#23 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 30 May 2014 - 17:13

Radoja? 



#24 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 30 May 2014 - 17:15

Nije li prošli prelazni rok Kokeza popljuvao Lukovića jer nije odabrao Zvezdu?

Tako da ne vjerujem da će Luković doći ako imalo drži do sebe.

Bar dok je ova garnitura u foteljama.

A nije neki sirotan da mora pojesti govno samo da bi došao u Zvezdu.



#25 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 30 May 2014 - 17:15

Cigani, sledi novo preterano uzbudljivo leto!

 

Kakve su sve varijacije na zadatu temu pomenute u poslednjih mesec i kusur dana po pitanju famozne licence za Jevropu, spijunski filmovi ne mogu da pridju situaciji u Zvezdi.

Sad se, naravski, i cika Tole mafijas pita...

Sa svih strana prevaranti, politikanti i demagozi, ali licenca po meni zaista ima prioritet.

 

Na cemu bi se bazirale prazne price upravitelja ako Zvezda bar dva puta ne ode na gostovanje u kvalif za LS, a nakon titule posle 6 susnih godina?

 

Ne verujem da ce Kokeza i co dozvoliti da ostanemo bez Jevrope, u vodu bi palo "mnogo posla".

 

A da ce biti zanimljivo - sigurno hoce, jer sledi ispipavanje pulsa sa FSS, dogovori i pregovori oko love koju dugujemo sa "starim prijateljima" tipa Tole, kom su posvecivani brojni transparenti proteklih godina, a utakmice zbog toga prekidane na 20 minuta...

 

I lista onih koji ce doci, kao i onih koji odlaze zavise od licence.

Nije to zajebancija.



#26 Sale 92

Sale 92
  • Members
  • 173 posts

Posted 30 May 2014 - 17:16

Успешно окончана сезона 13/14. Како је изгледало после пораза од Чукаричког, фантастично се завршило. 

Циљ за следећу сезону треба превасходно бити одбрана титуле, и покушај улазка у ЛЕ. Велико је питање шта ће се дешавати до почетка припрема, ко нас напушта, ко остаје, ко долази. Очекујем да нас напусте Лаза (душа ме боли мени омиљени играч од кад пратим Звезду), Милијаш, Мрђа, Бајковић... Надам се да ћемо остале успети да задржимо, сем Чаврића за Лазу, ја не бих доводио појачања као директне замене за Мрђу и Милијаша, радије бих довео десног бека, а Нејца опет ставио на лево крило. Рајковић је свакако замена за Бајка, апсолутно нема потребе доводити некога. Надам се да ће Луковић доћи, да се неће ту нешто закомпликовати, уколико продамо Дауду (не знам колико ће интересовање бити због повреде) онда бих довео још некога на месту шпица уколико остане, онда су он и Ракић тандем, Јовић са клупе чека шансу, и у току сезоне гура Ракића на клупу. 
Куп утакмице следеће сезоне бих волео да поставимо тако да доста младих играча добије шансу да се наметне за први тим и у лигашким утакмицама. Већа је шанса да они то схвате озбиљно, јер сваком победом купују себи још једну шансу за доказивање, него играчи који су већ при првом тиму. 

 

Састав следеће сезоне: Рајковић. појачање д.бек, Павићевић, Луковић, Мијаиловић, Ковачевић, Нинковић, Чаврић, Печник, Дауда, Ракић... измене Тркуља, Иличић, Стојановић, Брајовић, Вукан, Јовић, Гогић... при тиму још да буду В. Јовановић, Араухо, Оњило (ако не оде на лето) 



#27 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 30 May 2014 - 18:32

Videcemo ja sam optimista i sto se tice licenci i tima za sledecu
Palocevic bi bio odlicna zamena za Ninkovica/Milijasa



#28 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 30 May 2014 - 19:19

Pa ajde ciganijo i ova tema da nam bude srecna kao i prosla :D 



#29 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 30 May 2014 - 19:50

На данашњи дан је рођен најбољи фудбалер Југославије свих времена и трећа Звездина звезда, актуелни председник и творац тима који је пре 23 године покорио Европу и свет, Драган Џајић.
Такође, рођендан слави и наш бивши кошаркаш и тренер, Александар Трифуновић.

Џајо и Трифо, срећан вам рођендан!



#30 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 30 May 2014 - 20:01

ovaj Planic sigurno nije nista losiji od Nikole Maksimovica... cak je mozda i bolji. a videli smo kako je Maksimovic uspeo u italiji... imam osecaj da bi tog Planica odlicno prodali. ni on ni Maksimovic ni Petkovic nisu neki extra talenti i extra klase ali mogu igrati u jakim ligama i solidnim klubovima. tako da bih ga ja doveo. i mozda bih pre njega odabrao nego Lukovica. samo da pametno poslujemo i da ne gubimo igrace kao Maksimovica jer smo mogli da zaradimo na njemu.