Jump to content


Photo
* * * * - 2 votes

Vodeni cirkus Montija Vučića, medijski mulj i guske u poplavi glupos


  • This topic is locked This topic is locked
11107 replies to this topic

#11101 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,427 posts

Posted 31 May 2017 - 14:06

Ti ćeš siroma sutra da pričaš da si bio i protiv Vuleta...

Ti, iksa iksa i još dvadesetak.

Vazno je ko je bio protiv smrdljivog srbstva i tada i sada, i samo se to racuna, a Vule nije bitan. To se vi bavite Vuletom i slicnima. To je vas domet.

A jel da je do jaja sto su uveli novinu - podrhtavanje nezne srboduse u prisustvu velicanstvenog tariguza i turanje ruke na isti, ili sta je vec bilo. Mislim ne Vuletu, briga njega za to koliko i mene, nego su to doneli tu zbog srbadije, da im se ovlazi medjunozje i okce sto precednik celiva ikone i slicno.
  • 3

#11102 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 31 May 2017 - 14:14

Nego, da iskoristim priliku da svim gradjanima Srbije chestitam novog predsednika, 5 godina brzo prodje, pa ako se bude pokazao kao i do sada bolji od sumnjivih opozicionih kandidata .... bice i 10 godina. Posle moze josh jedan premijerski mandat i praktichno ceo svoj zivot je poklonio/posvetio svojoj voljenoj zemlji SrBiji. Imao se rashta i roditi.

Imam josh jednu zelju .....

nadam se da ce novi premijer biti veliki srBin iz ZitoradjU, bard srBske politike, neunishtivi, nenadjebivi poznavalac srBske dushe, lichni prijatelj najvece srBske umetnicel, dive, CeCe Raznatovic :)
  • 0

#11103 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 31 May 2017 - 14:15

Je li? Koliko vas je bilo?

 

Dvadesetak što kaže onaj alcoholic...

To sto nas nije bilo mnogo govori najvise o tebi... pardon, o tvojim roditeljima, jer ti tesko da si tada bio bilo cega svestan.


  • 3

#11104 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 31 May 2017 - 14:16

Vazno je ko je bio protiv smrdljivog srbstva i tada i sada, i samo se to racuna, a Vule nije bitan. To se vi bavite Vuletom i slicnima. To je vas domet.

A jel da je do jaja sto su uveli novinu - podrhtavanje nezne srboduse u prisustvu velicanstvenog tariguza i turanje ruke na isti, ili sta je vec bilo. Mislim ne Vuletu, briga njega za to koliko i mene, nego su to doneli tu zbog srbadije, da im se ovlazi medjunozje i okce sto precednik celiva ikone i slicno.

Samo da se ponovi ova minijatura, sve si rekao. Boldovano je kljuc zla.


  • 1

#11105 Kursula

Kursula
  • Members
  • 356 posts

Posted 31 May 2017 - 14:18

Vule je bio perjanica tog srbstva koga su vam puna usta. Vrteo je volove na Palama sa "vojvodom" i pretio skidanjem nečijih glava, i to sa skupštinske govornice. Ali dobro, nekima on nije bitan, nekima je ok pa će mu dati glas, neki niti ga kude niti ga hvale...


Edited by Kursula, 31 May 2017 - 14:19.

  • 0

#11106 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 31 May 2017 - 14:19

To sto nas nije bilo mnogo govori najvise o tebi... pardon, o tvojim roditeljima, jer ti tesko da si tada bio bilo cega svestan.

 

 

Pozdravljam ja i tebe i tvoje roditelje isto...

 

A pranje savesti po forumima vam najbolje ide.


  • 0

#11107 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 31 May 2017 - 14:30

Vule je bio perjanica tog srbstva koga su vam puna usta. Vrteo je volove na Palama sa "vojvodom" i pretio skidanjem nečijih glava, i to sa skupštinske govornice. Ali dobro, nekima on nije bitan, nekima je ok pa će mu dati glas, neki niti ga kude niti ga hvale...

"Perjanice" tog srbstva su bili svih onih 500 hiljada or so ludaka i morona koji su 1989. isli da klicu tiraninu milosheskuu na Gazimestanu. I svi oni koji su posle glasali za njega. 

 

Ja Vucica prezirem, kao i sve druge diktatore u svetu. Isto kao sto sam prezirao i milosheskua. I kao sto sam podrzao vojnu intervenciju demokratskih i civilizovanih zemalja NATO protiv milosheskua i njegove soldateske 1999. godine. 

 

U misaonom eksperimentu, ja bih podrzao i hipoteticnu vojnu intervenciju NATO protiv Vucicevog rezima. Da li bi ti?

 

Ako ne bi, to dovoljno govori o tvom konceptu i shvatanju "diktature".


  • 2

#11108 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 31 May 2017 - 14:32

Evo, ovako se uvek nadje neko da krene sa odokativnom grupnom prozivkom i neko ko ce da uzvrati i nastavi u istom stilu dok se topik ne pretvori u splacinu. Dosta vam je za danas, nemojte da vam dan prodje u forumskom izivljavanju. Kljuc na topik. 
 

Nego, gde su veliki borci protiv diktature, forumski biografi AV & co.? Čitam da ih je došlo njih 20 (!) na anti demonstracije + Džo Bagerista. Mislim, smešni ste. Red je da ućutite više. Očekujete da će Vučić sam sebe smeniti?

Gde su bili forumski borci protiv diktature da se onomad bacaju pod tenkove kada su išli na Vukovar?  Doduše, tada ste izašli na ulice sa cvećem i pesmom.
 
Licemeri.
 
Red je da ućutite više bez obzira što je opet vaš zajahao.

Pa da ...... Ja sam trebao da se bacam pod tenAk, a vi da shetate patkicu XAXAXA ...... Proshetate mi kozicu, mislim da ste ipak vi materijal za samoubistvo jer vrishtite od ochaja - mozete se o ovde chuti XAXaXa ..... Shta vam radi taj gospodar vuchic? 

:lol:
 
Pa da, lakše vam je bilo da bacate cveće na tenkova, je li iksa iksa?
 
Da li ti misliš da su naši drugari iz regiona koji pišu na ovom forumu budale i veruju da ste bili protiv Zlobodana? Ma, da. Ej, na nekim izborima ili referendumu dobio je 101% :lol:
Licemeri najobičniji.
 
Opet je na vlast došla njuška koja odgovara vašem mentalnom sklopu pa ste pišnuli u gaće od sreće. Raspisao si se ovde ko Vuletovi izbori. Bio je jedan period sa Đinđićem gde ste bili unezvereni, ali sada je sve OK.
A sada nastavi da šetaš kožicu i kada kuckaš po tastaturi promeni ruku.


  • 3