Jump to content


Photo
- - - - -

Iron Maiden


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#16 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 December 2015 - 02:32

Meni je Whitesnake bio meh tada, mada slusao sam ja njih kao klinac i video ih vec na Tasu kad su bili mnogo bolji.

 

Tad sam se inace najvise i iznenadio nekim stvarima - ja sam znao pre koncerta i sta ce svirati i da oni imaju festivalski nastup a Judasi full i onda se vracam i slusam ljude kako su razocarani jer su ovi svirali 45 minuta plus nisu svirali mnoge hitove, a "ovi posle" svirali duplo duze.

 

Jbt kad ides na koncert obavesti se malo prethodno.

Znaci, video si Whitesnake na Tashu kao i ja… ja sam sebe jedva naterao da odem na taj koncert… sve bi bilo drugacije da su dosli osamdesetih ( pre '87. )...



#17 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 December 2015 - 12:01

Pa ono, sta znam, kada su svi poceli da dolaze jednostavno hoces da odes da vidis svaki veci bend, Whitesnake sam slusao kao klinac jedno 2,3 godine bas aktivno i sto da ne. Bio mi je skroz ok koncert.



#18 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 December 2015 - 13:19

Pa ono, sta znam, kada su svi poceli da dolaze jednostavno hoces da odes da vidis svaki veci bend, Whitesnake sam slusao kao klinac jedno 2,3 godine bas aktivno i sto da ne. Bio mi je skroz ok koncert.

Bili su ok ali, nekako, prosla me zelja za njima, ne volim taj moderni zvuk od '87… cudno, imajuci u vidu da sam ih osamdesetih stvarno voleo...

 

Al' sam zato uzivao na koncertu Fu Fajtersa pre nekoliko meseci.  :kece: