Jump to content


Photo
- - - - -

Volonterski kampovi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

Poll: Volonterski kampovi (1 member(s) have cast votes)

Da li ste ikad učestvovali na volonterskim kampovima?

  1. da (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. ne (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

Da li Vam je bilo zabavno?

  1. nije (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. donekle (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. prilično (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. mnogo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

ta Vam se najviše svidelo?

  1. druženje sa drugima (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. otkrivanje novih mesta (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. mogućnost proširivanje svojih vidika (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. nešto drugo (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Nenstan

Nenstan
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 February 2014 - 22:55

Da li neko ima iskustva, odnosno da li je učestvovao u volonterskim kampovima? Potrebne su mi neke ideje u vezi organizovanja kampa. Učestvujem u organizaciji kampa, pa me interesuje da li je neko ima zanimljivu priču šta je radio na kampovima, što bi i ja mogao da primenim. Posebno me interesuje noćni program, odnosno kakve zanimljive društvene igre mogu poslužiti da se volonteri zabave na pravi način, kako im na zanimljiv način ispuniti to vreme. Ako se neko seća zanimljivih događaja na kampovima bio bi mu veoma zahvalan da to podeli samnom osmeh1.gif



#2 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 16 February 2014 - 04:23

Da li neko ima iskustva, odnosno da li je učestvovao u volonterskim kampovima? Potrebne su mi neke ideje u vezi organizovanja kampa. Učestvujem u organizaciji kampa, pa me interesuje da li je neko ima zanimljivu priču šta je radio na kampovima, što bi i ja mogao da primenim. Posebno me interesuje noćni program, odnosno kakve zanimljive društvene igre mogu poslužiti da se volonteri zabave na pravi način, kako im na zanimljiv način ispuniti to vreme. Ako se neko seća zanimljivih događaja na kampovima bio bi mu veoma zahvalan da to podeli samnom osmeh1.gif

Ja licno ne znam mnogo o tome, ali sam cuo od jako dobre prijateljica da je bila na par kampova i jako lepo se provela - jedanput je pomagala u restauraciji nekih starih kuca u Turskoj, a u Maroku su pravili neku keramiku na rubu pustinje i bilo im je jako lepo. Vidim da su zadrzali neka lepa prijateljstva odande i da se nesto stalno dopisuju ;)

 

 

P.S. Lepo je videti da se neke greske ispravljaju u hodu, tako da je ovaj topik sada ovde. :D Kao sto rekoh, iako nisam licno bio, imam utisak da bi veci broj volontera sa ovih prostora generalno doprineo atmosferi u drustvu.

 

P.S.S. Ono cega sam se jos prisetio jeste da su Mladi istrazivaci Srbije organizovali par takvih kampova kod nas, pa mozes kod njih da se raspitas oko svih detalja, takodje - ljudi su uvek predusretljivi, verujem da ce ti pomoci. 


Edited by Schrodinger, 16 February 2014 - 16:38.