Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

True Detective


  • Please log in to reply
1294 replies to this topic

#1 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 13 January 2014 - 15:16

zwaf0Ed.jpg

 

 

http://www.imdb.com/title/tt2356777/

 

Još jedno HBO remek-delo u najavi ili izneverena nadanja? Onako, na neviđeno, tipujem na prvo. Cenim da će blistati u moru mediokriteta. Serija je juče krenula, Alan Sepinwall ju je nahvalio, sve kockice bi trebalo da se slože, videćemo...

 

U svakom slučaju zaslužuje svoj topik.


  • 7

#2 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 13 January 2014 - 15:33

ocekujem mnogo od ove serije i kao sto kazes,ocekujem remek delo :) Necu da pocinjem sa gledanjem jos uvek,vec cu sacekati da se nakupi par epizoda.Definitivno zasluzuje topic ;)
  • 1

#3 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 13 January 2014 - 16:28

I meni izgleda dobro i radujem se u napred. Cekam da se nakupi par komada pa krecem.


  • 1

#4 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 13 January 2014 - 16:43

Ma kakvo čekanje, pustite sad čeličnu volju, dajte ljudi da komentarišemo odmah epizode jednu za drugom... ;)


  • 0

#5 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 13 January 2014 - 16:52

Skinuo sam prvu epizodu malopre. Čim je odgledam, bacam komentar. 

 

I stvarno ljudi, kakvo čekanje. Ajde odmah svi da ste odgledali epizodu! :D


  • 0

#6 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 13 January 2014 - 17:23

poceo da gledam Sons of Anarhy+treba da odgledam poslednju sezonu Fringe-a+citanje+filmovi...necu da mi se sve pomesa :D cujemo se kroz par epizoda ;)
  • 0

#7 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 13 January 2014 - 21:14

Odgledao prvu epizodu. Definitivno je opravdalo moja očekivanja! 

 

Gluma Metjua i Vudija je neverovatna. Priča odlična. Atmosfera  :hail: Mračno, misteriozno... Baš ono što volim.

 

HBO je ipak HBO. Sa njima nema greške. Očigledno znaju šta rade. Jeste da je tek prva epizoda, ali ovo zaista izgleda vrhunski. Jedva čekam sledeći ponedeljak i novu epizodu.

 

Mislim da će biti fantastična prva sezona, za pamćenje. A za dalje, videćemo. Otom potom.

 

Vi ostali, ne femkajte se mnogo, nego pravac torrent i skidajte epizodu :D


  • 2

#8 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 13 January 2014 - 21:56

Uh, ovo je odlično. Odlično. Moraću ponovo da odgledam, toliko je detalja da se samo jednim gledanjem ne mogu svi primetiti. Savršena produkcija, pametno napisano, briljantna gluma (hemija između McConaugheya i Harrelsona izuzetna), odlična kamera i režija. Maestralan spori ritam i turobna atmosfera. Muzika sjajna. Ako je do poznavanja po jutru, biće definitivno klasik.

 


Edited by pixel, 13 January 2014 - 22:03.

  • 0

#9 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 13 January 2014 - 23:40

sve stoji sto ste rekli, atmosfera, hemija, muzika, ali mi je opet nekako tanka epizoda za opener...(pre)malo mesa na kostima imo

gledace se i dalje naravno...


  • 0

#10 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 14 January 2014 - 00:27

Šta ti je konkretno falilo u epizodi?

 

Ja mislim da je i više nego dobro za prvu epizodu. Tek će se razvijati priča, ima vremena.

 

Vidim da je nekim ljudima zamerka to što je serija spora. Ali ona je i predviđena da bude takva. Ko je očekivao neku akciju i rokanje, neće se baš nauživati gledajući ovaj show.


  • 1

#11 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 14 January 2014 - 00:38

Zajebano je kad imas velika ocekivanja od ovakve serije, ali je bas gotivno kad u prvoj epizodi dobijes bas ono cemu si se i nadao.

Inace na HBO GO.rs moze da se pogleda prva epizoda bez registracije


  • 2

#12 makarije čudotvorac

makarije čudotvorac
  • Members
  • 369 posts

Posted 14 January 2014 - 01:03

Samo da se zapljunem. Ovo mi  se sviđa za dalje ćemo videti. Realno priča o serijskom ubici i mora da bude spora i mučna.

 

Par poznatih lica iz The Wire su tu, kod mene je to uvek plus.


  • 2

#13 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 14 January 2014 - 01:04

Šta ti je konkretno falilo u epizodi?

 

Ja mislim da je i više nego dobro za prvu epizodu. Tek će se razvijati priča, ima vremena.

 

Vidim da je nekim ljudima zamerka to što je serija spora. Ali ona je i predviđena da bude takva. Ko je očekivao neku akciju i rokanje, neće se baš nauživati gledajući ovaj show.

Spoiler

 

jel istina da ovo nije na duze staze, vec da u svakoj sezoni menjaju postavu, nesto kao American Horror Story?


Edited by Escalade, 14 January 2014 - 01:05.

  • 0

#14 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 14 January 2014 - 01:07

jel istina da ovo nije na duze staze, vec da u svakoj sezoni menjaju postavu, nesto kao American Horror Story?

 

Istina je i to je odličan potez.


Edited by pixel, 14 January 2014 - 01:10.

  • 1

#15 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 14 January 2014 - 02:23

Inace na HBO GO.rs moze da se pogleda prva epizoda bez registracije

 

:+1:

Nisam planirao da skidam i da odmah krenem sa gledanjem ali ovu ponudu nisam mogao da odbijem. ;D

 

Dobra epizoda, pocetak svakako obecava... kao sto neko rece pre mene, HBO je HBO.


  • 1