Jump to content

Photo
- - - - -

B92.net

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
77 replies to this topic

#1 stondisha

stondisha
  • Members
  • 8,588 posts

Posted 10 January 2014 - 13:33

Da li se samo meni čini ili je sajt b92 stvarno počeo amaterski da se bavi novinarstvom?

Tekstovi su užas živi, uglavnom copy/paste agencijskih vesti bez ikakve provere validnosti iste.

http://www.b92.net/i...2&nav_id=798297

Stvarno bi mogli malo da porde na tome.

#2 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 17,760 posts

Posted 10 January 2014 - 15:21

Obzirom da su onu budaletinu Remzija Klarka proglasili generalom, nista me vise ne cudi... Ali sajt je i inace odavno bio poznat po glupostima, mada su se uglavnom ogranicavale na savete za bolji seks ili Veliki brat-related fazone.

#3 Div

Div
  • Members
  • 7,275 posts

Posted 17 January 2014 - 21:42

Novim zakonima zabranjeno je nedozvoljeno postavljanje šatora i bina, što je bila karakteristika talasa najnovijih protesta. 

Da li je starim zakonima bilo dozvoljeno nedozvoljeno postavljanje šatora..?

#4 Div

Div
  • Members
  • 7,275 posts

Posted 23 January 2014 - 11:06

ili

Mišković traži posoš nazad trajno,
ili,
Mišković traži trajno vraćanje pasoša.

#5 Atlantista

Atlantista
  • Banned
  • 826 posts

Posted 02 February 2014 - 22:50

Sajt je u fazi raspadanja odavno. Ovakav nivo nepismenosti bio je nemoguć pre dve godine.

http://www.b92.net/i...1&nav_id=807424

Opštinski odbor Demokratske stranke Zemun doneo je odluku o istupanju iz DS i pristupanju novoj političkoj stranki Borisa Tadića.

:s_w:

Bože blagi, pa za ovakve stvari se u mojoj O.Š. dobijao kec kao vrata!

#6 Div

Div
  • Members
  • 7,275 posts

Posted 09 April 2014 - 11:19

"Bio je nenametljiv, miran i tih. Bio je komunista, levičar, ateista... Za njega su Muslimani vera, a ne nacija. On je insistirao na tome da piše srpskim jezikom, da je pripadnik srpske književnosti, iako mu ime nije srpsko..." kaže za Dnevno.rs unuk slavnog pisca Meše Selakovića.

edit: već su ispravili. :P

Edited by Div, 09 April 2014 - 11:22.

#7 Devetar Cokulić

Devetar Cokulić
  • Members
  • 1 posts

Posted 27 April 2014 - 13:04

Primetio sam i ja da su im vesti iz tehnopolisa i ostalih sekcija koje nisu glavne vesti, lošijeg kvaliteta.A što je najgore, ne priznaju svoje greške. Evo, ja im jutros poslao komentar koji nisu objavili ali su na njega itekako reagovali.

Rekao sam da ako pišu Sidnej, onda ne treba da pišu Cairns nego Kerns. I komentar nije objavljen ali je naziv članka prepravljen.

Attached File  Untitled.png   109.67KB   10 downloads

Na ovoj strani se još uvek vidi keširan naziv (negde na sredini strane je vest):

http://webcache.goog...lient=firefox-a

Edited by Devetar Cokulić, 27 April 2014 - 13:07.

#8 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,216 posts

Posted 28 April 2014 - 07:23

I ja sam im nekoliko puta komentarisao nepismenost urednika naslovne strane I, naravno, nikad moje komentare, I ne samo moje, nisu objavili ali su brze-bolje ispravljali greske. A sat mislis zasto ne objavljuju nase komentare?

#9 Kinik

Kinik
  • Members
  • 34,335 posts

Posted 28 April 2014 - 16:52

...

Ja bih, iskreno, zaista, - zamolio rukovodstvo B92 da Lj. Gojgic plati stilistu da joj malo uredi kosu.

Em ima pravougaonu / kockastu glavu (ne mislim na 'politicku') em pocela da sedi, em gubi kosu.

Mislim da to ne bi bilo skupo, a i podiglo bi samopouzdanje doticne.

Tnx.

...

#10 chilli

chilli
  • Members
  • 752 posts

Posted 10 May 2014 - 09:57

Leleee... :ajme:

Hitler OSLOBODIOC, Staljin tiranin    Staljin tiranin, Hitler oslobađao :wicked:

Al' da ne bude da su samo na B92 nepismeni... Čitam juče u Blicu naslov "Protest pred kućom srpskog povratnika u Zagorju", a u nastavku govore o selu Krnjak, koje se ne nalazi u Zagorju već na Kordunu. Međutim, kada sam napisao komentar (koji nisu objavili) da je Krnjak na Kordunu i da su nepismeni, oni navratnanos promeniše naslov u "Protest pred kućom srpskog povratnika u Kordunu". Ono što ja nisam znao jeste da zaista postoji mesto Zagorje kod Krnjaka, te da ustvari i nisu bili pogrešili, ali eto, u nastavku teksta se spominjao nekakav "Kordun kod Krnjaka"... :piggy:

http://www.blic.rs/V...tnika-u-Kordunu

Kakav pressing, da te bog sačuva!

Edit zbog edita

Edited by chilli, 10 May 2014 - 10:43.

#11 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 10 May 2014 - 10:52

Hahaha  :rotflmao:

. . .stranu bine i nastavio govor, a policija je izbacila ženu iz sale, navodi Itar-Tas s.

:ajme:  :ajme:  :ajme:

#12 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,185 posts

Posted 20 May 2014 - 11:34

Pošto mi nisu objavili komentar na vest, moram ovde da pomenem. Po meni I definitivan dokaz da je od B92 ostalo samo ime i ništa više. U maniru RTS-a i Politike Ekspres 90ih, kada se svim silama upinjalo da se dokaže kako su svi Muslimani/Hrvati/Š...i zlotvori, pa samim tim Srbija vodi pravedničke ratove, ni 20 godina posle se ne prestaje sa satanizovanjem vekovnih neprijatelja. 

Sramota imena i prošlosti B92! 

http://www.b92.net/s...9&nav_id=850223

Albanci sa Kosova žele smrt Srbiji

IZVOR. B92 | ĐN

Srbija se već nekoliko dana bori sa razornim poplavama koje su pogodile gotovo celu zemlju, a novi skandal potresao je celokupnu sportsku javnost.

Tokom dana, na društvenim mrežama pojavila se fotografija na kojoj navijači sa Kosova žele smrt Srbiji.

Pristalice ekipe Drenice sa Kosova su tokom nedeljne utakmice protiv Prištine razvili sramotan transparent na kome je pisalo "Molitva za Bosnu, smrt Srbiji".

Ovaj incident ponovo će pokrenuti raspravu o legitimnosti prvenstva na teritoriji južne srpske pokrajine, čija reprezentacija je početkom marta odigrala prvu prijateljsku utakmicu protiv Haitija.

Ko ima želudac, neka pročita i komentare... 

Sve u svemu :puke:

Edited by nvukelic, 20 May 2014 - 11:35.

#13 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 22 May 2014 - 01:30

Pošto mi nisu objavili komentar na vest, moram ovde da pomenem. Po meni I definitivan dokaz da je od B92 ostalo samo ime i ništa više. U maniru RTS-a i Politike Ekspres 90ih, kada se svim silama upinjalo da se dokaže kako su svi Muslimani/Hrvati/Š...i zlotvori, pa samim tim Srbija vodi pravedničke ratove, ni 20 godina posle se ne prestaje sa satanizovanjem vekovnih neprijatelja. 

Sramota imena i prošlosti B92! 

http://www.b92.net/s...9&nav_id=850223

Ko ima želudac, neka pročita i komentare... 

Sve u svemu :puke:

Cekaj, koja je poenta? eusa_think.gif

Da se zataska ili relativizuje ovaj kretenski ispad od strane "navijaca" (treceg nema!)? Debile treba zigosati na svakom cosku, a ako nisi saglasan, zaobidjes vest i mirna Backa...

Edited by Mo Jo, 22 May 2014 - 01:34.

#14 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 22 May 2014 - 01:58

Cekaj, koja je poenta? eusa_think.gif

Da se zataska ili relativizuje ovaj kretenski ispad od strane "navijaca" (treceg nema!)? Debile treba zigosati na svakom cosku, a ako nisi saglasan, zaobidjes vest i mirna Backa...

Cekaj jesi ti uopste pogledao naslov clanka?

Znaci ako ja napisem Mo Jo je idiot, cenis da bi bilo ok da sutra osvane clanak sa naslovom Forum B92 misli da je Mo Jo idiot, ili samo nickovi koji pocinju na slovo J misle da je Mo Jo idiot

Covece ako 2.3.5.hiljadu.milion likova drze transparent na kome nesto pise to svako ne znaci da treba neko da pomisli ili jos gore napise Albanci sa Kosova zale smrt Srbiji

#15 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 22 May 2014 - 02:14

Cekaj jesi ti uopste pogledao naslov clanka?

Znaci ako ja napisem Mo Jo je idiot, cenis da bi bilo ok da sutra osvane clanak sa naslovom Forum B92 misli da je Mo Jo idiot, ili samo nickovi koji pocinju na slovo J misle da je Mo Jo idiot

Covece ako 2.3.5.hiljadu.milion likova drze transparent na kome nesto pise to svako ne znaci da treba neko da pomisli ili jos gore napise Albanci sa Kosova zale smrt Srbiji

Cekaj, jesi li ti uopste pogledao fotografiju u clanku?

Znaci ako ja napisem Jeffrey Jeff Murdock je idiot, cenis da bi bilo ok da sutra osvane fotomontaza sa porukom Forum B92 misli da je Jeffrey Jeff Murdock idiot, ili samo nickovi koji pocinju na slovo M misle da je Jeffery Jeff Murdock idiot?

Covece ako 2-3-5 hiljada, milion likova ispisuju transparent koji nesto porucuje, to svakako ne znaci da treba neko da napise ili jos gore pomisli da TI Albanci sa Kosova ne zele smrt Srbiji.