Jump to content


Photo
- - - - -

Srecna Nova 2014.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#1 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 31 December 2013 - 20:03

Dragi forumasi,

 

u ime mojih kolega i u moje ime zelim vam sve najbolje u novoj 2014 godini. Neka vas pre svega zdravlje posluzi, a onda lagano ispunjavajte svoje zelje, jednu po jednu. Imate celu godinu za to.

 

Lep provod veceras. I ne zaboravite da je veceras magicna noc. Zazelite nesto, za svaki slucaj.

 

Naravno, kao i svake godine imamo novogodisnju aboliciju, pa su i kazne banovanim forumasima smanjene.

 

Sve najbolje.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=o6WfVHPjTGs

 

 



#2 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 31 December 2013 - 20:29

Pridruzujem se cestitkama!

 

I, koliko god me neki ismejavali zbog toga,  docekujem NG vise puta - via Skype. Pocnem sa drustvom u Australiji, pa krenem zapadno od tamo... :lol+:



#3 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 31 December 2013 - 21:31

Dragi forumasi,

 

Zazelite nesto, za svaki slucaj.

 

smjenu administratorice ovog boarda, smjenu kompletnog moderatorskog tima (osim mladog Chillija, on je nas provjereni kadar s Kavice), i naravno, a posljedicno, primjenu forumskog Pravilnika na naseg druga Tita, Melankolica. nadalje, zelim zabranu pristupa ovom forumu svim Jugoslavenima koji ne zive na podrucju bivse Jugoslavije, posebno mom drugaru Zoranu, a zelim takodjer i da netko (tko zna) odgovori na pitanje - gdje je Kinik? u konacnici, zelim samom sebi da se u novoj 2014-oj odviknem / izlijecim od jedne gadne bolestine koja se zove Forum B92.

 

eto, ja sam, kao i uvijek, (za svaki slucaj) skroman.



#4 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 31 December 2013 - 21:48

Želim svima u 2014. pre svega dobro zdravlje, da nađu ljubav tamo gde je još nisu tražili a onima koji je imaju da je čuvaju i bore se za nju.

 

Želim, takođe, svima radostan svaki dan, makar to bile i male stvari. Nekad samo osmeh čoveku može da promeni život.

 

Zaželeo bih nezadovoljnima da što manje žale za propuštenim prilikama i sumornom svakodnevicom. Niko im neće više pomoći od njih samih. Oni sami sebi moraju da kažu "sada je dosta, nisam luzer/- ka". Ukoliko sreću mogu da nađu negde drugde, neka ne razmišljaju ni sekund nego neka krenu hrabro ka cilju. Neka računaju s tim da taj početak novog života iziskuje mnogo više teškoća nego život koji trenutno žive (zar svako od nas nije imao teškoća pre nego što je prohodao / - la?) ali da je svaki novi dan nova šansa da budu srećni. Neka se ne zanose idejom da će im život biti bajka. Život je neprestana borba.

 

Takođe, zaželeo bih čoveku sa ovog foruma, punom zlobe, da tu zlobu istera iz sebe. Niko mu od forumaša, moderatora i administratora nije kriv za mizeran život koji vodi. Svakome naiđe period u životu kada je kivan na sve oko sebe a posebno na one koje ni ne poznaje a koje je najlakše da optuži za svu gorčinu koju drži u sebi.

 

Sa verom i nadom u bolje sutra, srećnu novu 2014. želi vam melankolic   :)  



#5 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 31 December 2013 - 22:17

Zdravlje i mir sa sobom, pa onda sa ostalima

Za sve drugo - lako ce mo :D

Odo` da nerviram komsiluk sas petardi i dinamit :D



#6 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 31 December 2013 - 22:35

Svima zelim srecnu novu 2014 godinu i puno zdravlja.

Pa pisemo se.

Kod mene stize za nekih 10.5 sati, vi kod kojih ranije stigne pisite kako izgleda.

Ziveli.



#7 mladenvzz

mladenvzz
  • Members
  • 1,397 posts

Posted 31 December 2013 - 23:42

...svima Vam sretna Nova i nova godina,i polemiziramo dalje



#8 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 01 January 2014 - 00:01

svima zelim srecnu novu godinu a posebno drugu kiniku

cheers :)

#9 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 01 January 2014 - 00:25

Svima srećna i bolja od prethodnih nova godina. :)



#10 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 01 January 2014 - 00:32

Dragi forumasi,
 
u ime mojih kolega i u moje ime zelim vam sve najbolje u novoj 2014 godini. Neka vas pre svega zdravlje posluzi, a onda lagano ispunjavajte svoje zelje, jednu po jednu. Imate celu godinu za to.
 
Lep provod veceras. I ne zaboravite da je veceras magicna noc. Zazelite nesto, za svaki slucaj.
 
Naravno, kao i svake godine imamo novogodisnju aboliciju, pa su i kazne banovanim forumasima smanjene.
 

 

kada je beg bio cicija - dajte totalnu amnestiju za sve forumase...a u medjuvremenu banujte cyberku i vjekoslava :P

Edited by comandante, 01 January 2014 - 00:33.


#11 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 01 January 2014 - 00:51

Pozdrav prijateljima i dobar zivot u 2014. .... vash Sicky :)



#12 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 01 January 2014 - 00:53

Srecna nova svim luzerima koji vise na forumu . . .

 

 

 

 

...

 

Kiniku posebno!

 

 

..

:kece:



#13 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 01 January 2014 - 02:18

 

kada je beg bio cicija - dajte totalnu amnestiju za sve forumase...a u medjuvremenu banujte cyberku i vjekoslava :P

Greskom ti dadoh plus.... :ajme:

 

edit. ispravljeno zahvaljujuci uvek budnim lektorima, kojima se zahvaljujem ovim putem.



#14 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 01 January 2014 - 02:29

Srećna Nova godina svima, budimo svi zajedno i pojedinačno bolji ljudi... Sve najbolje!

#15 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 01 January 2014 - 03:05

ajde da i ovde posaljem pozdrave :) Zelim vam najiskrenije sve najbolje u zivotu,srece,ljubavi,zdravlja...! Nadam se da ce nam se pridruziti jos kvalitetnih forumasa u 2014 godini,kao i da ce se stari zadrzati. pozZ svima :)