Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#46 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 January 2014 - 16:09

Treba imati u vidu kod takvih meceva da je Gaske dosta mlak igrac, plus ga je ovaj zezao pa mu igrao na forhend, bezobraznik jedan! :D Gaskeu treba dosta spina/snage da se generise sa druge strane da bi on uradio nesto, kad se igra ovako mrtvo uvek mec ne lici ni na sta. Inace je potpuno otvoren mec sa Monfom, ali vredi igrati na tu kvotu svakako.


  • 0

#47 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 01 January 2014 - 16:12

Ferrer-Brands

Moram nesto da napisem i o ovom mecu. Mislim da je nemac ovde previse potcenjen s obzirom da mu ova brza podloga jako odgovara prosle godine izgubio u polufinalu od Gaskea. Jeste da je Ferrer top igrac ali i juce se mucio protiv Golgopolova tako da mi ovde izgleda +20.g sasvim realno ili +4.5g Brands


Edited by GoranBE, 01 January 2014 - 16:13.

  • 0

#48 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 01 January 2014 - 16:14

Treba imati u vidu kod takvih meceva da je Gaske dosta mlak igrac, plus ga je ovaj zezao pa mu igrao na forhend, bezobraznik jedan! :D Gaskeu treba dosta spina/snage da se generise sa druge strane da bi on uradio nesto, kad se igra ovako mrtvo uvek mec ne lici ni na sta. Inace je potpuno otvoren mec sa Monfom, ali vredi igrati na tu kvotu svakako.

ide u 3 set sigurno


  • 0

#49 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 01 January 2014 - 16:17

Ferrer-Brands

Moram nesto da napisem i o ovom mecu. Mislim da je nemac ovde previse potcenjen s obzirom da mu ova brza podloga jako odgovara prosle godine izgubio u polufinalu od Gaskea. Jeste da je Ferrer top igrac ali i juce se mucio protiv Golgopolova tako da mi ovde izgleda +20.g sasvim realno ili +4.5g Brands

 

Ja nemam neke pametne ideje, šta bi ovde moglo da bude, ali bi samo prokomentarisao jedan delič tvoga posta. Rezultatski se je Ferrer svakako namučio sa Dolgopolovim. Ali treba uzeti u obzir, da kad Dolgopolovu udarci upadaju onako, kao što su mu juče, namučio bi i bilo kojeg drugog igrača. Ja Ferreru za predstavu juče dajem +, jer je ono bila kvalitetna pobjeda.


  • 1

#50 gbstennis

gbstennis
  • Members
  • 355 posts

Posted 01 January 2014 - 17:12

Uopste ne kapiram u cemu je fora sa mecom Gaske - Monfis, kvote su se potpuno okrenule (od 1,65 na Gaskea stiglo se do iste kvote na Monfa), a da nema nikakvih povreda, niti icega takvog u naznakama, nije valjda da su tolike uplate na Monfa samo zbog partija u 1. kolu, Gaske se malo mucio sa nekim krsem, a Monf oljustio smotanog Hiralda.

 

Ja igrao na Gaskea singl, ne mogu da propustim kvotu 2,10 na boljeg igraca. Zanimljivo da sam i prosle sezone igrao na Gaskea slican singl na ovom turniru, protiv Kolje, samo zato sto je kvota bila skoro 2,50, totalno potcenjivanje Gaskea (doduse Kolja je tad bas drao na tom turniru, podsetio na neke lepse dane)

 

Gaskea muči neka povreda ledja, zato kvota ozbiljno pada na Monfa


Edited by GoranBE, 01 January 2014 - 20:46.

  • 0

#51 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 01 January 2014 - 20:02

Ferrer-Brands

Moram nesto da napisem i o ovom mecu. Mislim da je nemac ovde previse potcenjen s obzirom da mu ova brza podloga jako odgovara prosle godine izgubio u polufinalu od Gaskea. Jeste da je Ferrer top igrac ali i juce se mucio protiv Golgopolova tako da mi ovde izgleda +20.g sasvim realno ili +4.5g Brands

 

Bravo  :+1:


  • 0

#52 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 10:15

Nočni parovi mi se nisu sviđali, pa zato i nisam ništa napisao sinoč. Ali bogami, jutros ima šta da se vidi u ponudi  :kece:

 

Ova dva para igram skoro sasvim sigurno

 

Gulbis +3,5 i ML

Za hendikep još nisam toliko siguran, jer koliko sam več pisao, GUlbisu kad uđe nešto u glavu, može da izgubi i set sa 6-0, čisto onako, pošto mu se može... Kako god, ML svakako treba probati, jer je uvjek jako motivisan protiv Rafe. Več nekoliko puta je bio na rubu iznenađenja, ali još uvek je 6-0 h2h za rafu. Zanimljivost: 5 od tih 6 je Gulbis dobio barem set! Nadal je očigledno u dosta slaboj formi, sudeči po mečevima proti Kamkeja i Rosola, kde nije imao svežine u kretanju i izgledao nekako premoren. Odlična šansa za Gulbisa da upiše prvu pobedu

 

Drugi bet je Hanescu +3,5

Mada vidim da kvote rastu, pa možda i nebi bilo slabo počekati na +4. Kao što ste videli, preložio sam Mayera protiv Murraya, ali to nije imalo praktično ništa sa Mayerom, nego je bio "fade" Murrayu. Mayer je trebao set i po, da uhvati ritam i počne da igra. Posle meča je izjavio da je Murray u trečem setu izgledao, kao da je povređen i to je istina. Murray jednostavno nije bio pravi, a Florianu se daje neverovatan kredit (sudeči po ovim kvotama) za tu pobedu. Nezasluženo po mom mišljenju... Hanescu u startu podcenjen na ovom turniru. Pobjedio kao veliki underdog i protiv SOuse i protiv Verdasca, i kladionice još uvek ne menjaju "stav", što se tiče njega. Po mo mišljenju, jako lep value na rumuna...

 

Ove dve imam na stand-byu

 

Paire ML

nemam neki poseban razlog. Oko ovoga para se premišljam, pre svega zbog toga što Paire-a nisam uspeo da vidim još u ovoj sezoni. Ali da je dosta kvalitetniji od Garcie, to jeste. Pitanje je samo koliko če mu trebati da uđe u ritam sa svojim udarcima, koji umeju da budu fenomenalni...

 

Dodig/Melo ml

Kad ovu dvojicu dobiješ kao underdogove protiv para kao što je Peya/Soares, tu nema puno razmišljanja...


Edited by L' Imperatore, 02 January 2014 - 10:25.

  • 1

#53 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 January 2014 - 12:11

Ja na Paire-u, kada je kvota ispod 2, ne bih igrao ni da protiv Zimonjica igra, to je toliki nivo debilizma, njega vredi gadjati jedino kada je autsajder, a pozeljno je preko 2,50. Plus, kako GGL ume da igra, mislim da Paire nije bolji igrac od njega.

 

Gulbisa sam vec odigrao da uzima set, uzimao ga je Rafi i kada je ovaj kidao, verujem da ce i sada kada je u losijoj formi.

 

Meni se jako svidja <19,5G na mecu Conge i Munjoza, Conga je u odlicnoj formi, rekao je jos ranije da mu je jedini preostali cilj u karijeri da uzme GS i da sve posvecuje tome, a za igraca tog kalibra (1 klasa ispod najboljih) najveca sansa je AO (uz W), gde su igraci obicno u najlosijoj formi, zato je on vec sada svoju poprilicno naspanovao. Dobar je bio u Abu Dabiju, isao u TB i protiv Rafe i protiv Novaka, ovde pregazio Stepaneka (6-1 6-4) i rutinski dobio Iznera (7-6 6-3), a koliko je to rutinski bilo najbolje govori odnos poena u prvom setu koji je zavrsen u TB-u, Conga je uzeo cak 13 poena vise (43-30). S druge strane, Munjoz je protiv te iste dvojice dosao manje od 19,5 gemova (Stepanek 16, Izner 19). Ovaj par sam stavio u dubl sa Gulbisom, mada cu mozda i da ga singliram.

 

edit: Peya i Soares 3-0 imaju protiv Dodiga i Mela, i to sva 3 meca odigrana prosle sezone. Doduse, u dublu cesto nijanse odlucuju, mozda je vreme da nijanse budu na drugoj strani


Edited by nlavrnja, 02 January 2014 - 12:13.

  • 1

#54 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 02 January 2014 - 12:20

Moj tiket za danas, cisto da pratim:

Braun 1.7

Majer 1.3

Nadal 21.5 manje 1.94

 

4.29 ukupno


  • 0

#55 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 January 2014 - 12:21

Jbt ja sad trazim Congu, on igra sutra uvece :lol:


  • 0

#56 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 January 2014 - 12:49

Moj tiket za danas, cisto da pratim:

Braun 1.7

Majer 1.3

Nadal 21.5 manje 1.94

 

4.29 ukupno

 

Igrao sam sve kontra :rotflmao: Gojovcika vec igrao, Gulbis uzima set igrao (mada tu moze da dodje i minus isto :D), a razmisljam o necemu na Haneskua, odnos kvota je smesan, ne moze Majer biti toliko bolji igrac


  • 0

#57 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 02 January 2014 - 13:46

Igrao sam sve kontra :rotflmao: Gojovcika vec igrao, Gulbis uzima set igrao (mada tu moze da dodje i minus isto :D), a razmisljam o necemu na Haneskua, odnos kvota je smesan, ne moze Majer biti toliko bolji igrac

Verovatno ces i da izadjes.

U zadnje vreme sve igram naopako :)


  • 0

#58 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 January 2014 - 13:48

Ja bih igrao keca na Brauna. Inace, Bambri delje i Fonjinija, 6-1 prvi set, horor. Nemam vremena, je l' gleda neko, je l' moguce da je mukica napredovao toliko? On jeste bio talentovan klinac pre 2,3 godine, ali nista nije uradio do sad.


  • 0

#59 beard

beard
  • Members
  • 2,522 posts

Posted 02 January 2014 - 14:08

Ja bih igrao keca na Brauna. Inace, Bambri delje i Fonjinija, 6-1 prvi set, horor. Nemam vremena, je l' gleda neko, je l' moguce da je mukica napredovao toliko? On jeste bio talentovan klinac pre 2,3 godine, ali nista nije uradio do sad.

Da, sada mi je definitivno gotov listic  :rotflmao: 


  • 0

#60 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 January 2014 - 14:19

Ja na Paire-u, kada je kvota ispod 2, ne bih igrao ni da protiv Zimonjica igra, to je toliki nivo debilizma, njega vredi gadjati jedino kada je autsajder, a pozeljno je preko 2,50. Plus, kako GGL ume da igra, mislim da Paire nije bolji igrac od njega.

 

...

 

Pročitao sam da je ogromno radio na pshičkoj pripremljenosti, a sad čemo videti, koliko mu je to pomoglo...

 

Ja bih igrao keca na Brauna. Inace, Bambri delje i Fonjinija, 6-1 prvi set, horor. Nemam vremena, je l' gleda neko, je l' moguce da je mukica napredovao toliko? On jeste bio talentovan klinac pre 2,3 godine, ali nista nije uradio do sad.

 

Bilo je priči da je Fogg nešto povređen... Zato je i padala kvota na Bhambrija.


  • 0