Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#3871 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 01 February 2018 - 18:26

Nisam siguran da ću čačkati pojedinačne mečeve za predstojeći DC vikend,ali ću napraviti interesantnu kombinaciju

Kazahstan (vs.Švajcarske) + Španija (vs.Velike Britanije) + SAD (vs.Srbije) = 1.85

Ogromne razlike u sastavima i samim mečevima. Kazahstan nije lagano gostovanje,a Švajcarci nemaju u sastavu nijednog igrača u formi. Britanci su Edmund,ali podloga je šljaka i to bi trebalo biti to. Mi imamo domaći teren i Lacija&Ducija koji nisu u formi.
  • 0

#3872 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 02 February 2018 - 14:36

Djere nije loše odigrao početak sezone.


  • 0

#3873 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 02 February 2018 - 16:32

Imam dva tipa za danas koja cu postaviti ovdje:

ATP:Quimper:
Halys-Janvier-1(1.6)
Halys igra veoma dobro na pocetku na sezone, usao je u glavni zrijeb na AO, ovdje je savladao Burgea i sinoc iskusnog Milota, koga je pobijedio na impresivan nacin(6:2-6:1).
Janvier takodje igra dobro, ali igre Halysa i trenutna forma mi govore da je on blizi pobjedi.

ATP:Dalas:
Kudla-McDonald-vise od 22.5 gema (1.85)

Rijec je o dva tenisera koja igraju odlicno na pocetku sezone.
Kudla je prosao kroz kvalifikacije za AO, da bi u prvom kolu savladao Stiva Jonhsona, u drugom kolu je pao posle 5 setova od Dominika Tima. Na ovom turniru je izbacio Paula i Frica i potvrdio da je u dobroj formi.
Slicnu pricu je imao i McDonald na pocetku sezone, i on je stigao do drugog kola AO gdje je pruzio odlicnu igru protiv Dimitrova, izgubio je sa 3-2.
U prilog ovom tipu ide i da su ova dva tenisera odigrala cetiri medjusobna meca i tri puta su igrali tri seta.

Edited by Shunsuke Nakamura, 02 February 2018 - 16:35.

  • 0

#3874 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 02 February 2018 - 20:40

Nevezano za to kako ce proci onaj moj predlog moram napisati nesto ovde.
Koliko je nezahvalno kladiti se na tenis najbolje govori danasnji rezultat drugog singla u Marbelji.

U tom mecu je Cameron Norrie (ja nikad cuo za doticnog) pobedio establiranog clana top 20 drustva Roberta Bautistu-Aguta i to nakon sto je gubio 0-2 u setovima i brejk minusa u trecem setu. 
Norrie nikad u zivotu nije igrao mec na tri dobijena seta,a na sljaci nije odigrao nijedan mec od 2013! Podrazumeva se da to tuce meceva koje je i imao u karijeri na ovoj podlozi nije igrao na atp nivou. 

:ph34r:  :ph34r:  :ph34r:


  • 0

#3875 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 02 February 2018 - 22:27

Nevezano za to kako ce proci onaj moj predlog moram napisati nesto ovde.
Koliko je nezahvalno kladiti se na tenis najbolje govori danasnji rezultat drugog singla u Marbelji.
U tom mecu je Cameron Norrie (ja nikad cuo za doticnog) pobedio establiranog clana top 20 drustva Roberta Bautistu-Aguta i to nakon sto je gubio 0-2 u setovima i brejk minusa u trecem setu.
Norrie nikad u zivotu nije igrao mec na tri dobijena seta,a na sljaci nije odigrao nijedan mec od 2013! Podrazumeva se da to tuce meceva koje je i imao u karijeri na ovoj podlozi nije igrao na atp nivou. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Slazem da je ovo ogromno iznenadjenje, ali nije Norie toliko nepoznat igrac. Trenutno je na 114.mjestu na Atp listi.
Kako nije igrao mec na 3 dobijena seta kad je igrao protiv Tsonge na Wimbldonu prosle godine u prvom kolu(izgubio 3-0). Nastupao je i na Us openu, pobijedio Tursunova u prvom kolu, u drugom izgubio od Karena Buste 3:0.
Osvojio je i dva celendzera prosle godine na tvrdoj podlozi: Atp Tiburon: pobijedio Sandgrena u finalu i Atp Stockton gdje je slavio protiv Kinga u finalu. Ja sam ga upravo primijetio negdje u periodu ovih Americkih celendzera, tamo od septembra pa nadalje.
Na sljaci je stvarno bio neprimjetan, sve je rezultate pravio na betonu.

Edited by Shunsuke Nakamura, 02 February 2018 - 22:31.

  • 1

#3876 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 06 February 2018 - 13:49

Jedan live bet

Auger-Aliassime vs. Rola 1
Meč je počeo,igra se u Budimpešti. Mladi Kanađanin je pretrpeo brejk na startu meča,ali ja verujem da će na kraju slaviti.
Trenutno je kvota na njegovu pobedu 1.95
  • 1

#3877 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 06 February 2018 - 15:24

Jedan live bet
Auger-Aliassime vs. Rola 1
Meč je počeo,igra se u Budimpešti. Mladi Kanađanin je pretrpeo brejk na startu meča,ali ja verujem da će na kraju slaviti.
Trenutno je kvota na njegovu pobedu 1.95

Bravo! Ispratio sam ovo, na 2.2 sam je ja nasao. Imas pivo od mene.
  • 1

#3878 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 February 2018 - 18:11

Ako u nekom momentu kvota na Giannessija poraste na lajvu protiv Polanskog na neku pristojniju,treba odigrati na Italijana.
Meč je počeo,igra se u Kitu.
  • 0

#3879 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 08 February 2018 - 02:58

Pregledao sam sad malo parove za danas pa cu napisati nesto sto sam nasao.

ATP Sofia:
Marterer-Souza-vise od 22.5 gema(1.85)

ATP Monpelje:Dzumhur-Bemelmans-Bemelmans osvaja set(1.45)

Milman-Paire-vise od 22.5 gema(1.85)

ATP Budimpesta:
Auger Aliasim-Lestiene-1(1.5)
  • 0

#3880 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 08 February 2018 - 14:10

Opet ću napisati neke zanimljive kombinacije za predstojeći Fed Cup vikend.
Doduše domaće pilićarsko-lopovske kladionice verovatno neće ni dati ovo u ponudi,ali možda nekome bude od koristi.

Prva kombinacija.
Slovačka (vs.Rusija) + Češka (vs.Švajcarska)
Dva domaća tima sa boljim postavama. Švajcarkinje nemaju čemu da se nadaju, bez dubla i sa Benčić kao jedinom igračicom u formi. Čehinje su sa Kvitovom/Pliskovom/ Strycovom i Safarovom.
Za Ruskinje su tu pre svega Vikhlyantseva i Kalinskaya,dok Slovakinje igraju sa Rybarikovom/ Cepelovom/Schmiedlovom i Kuzmovom.

Druga kombinacija
Belgija (vs.Francuska) + Rumunija (vs.Kanada) + Australija (vs.Ukrajina)
Teško je videti iznenađenja u Rumuniji i Australiji iako je u ženskom tenisu sve moguće. Ne samo da je domaći teren prednost već i sastavi. Rumunke su bez Halep,ali sa Begu,Kirsteom i Bogdan dok je Kanađankama prva tabla Carol Zhao koja je br.138 na listi.
Ukrajinke idu na dalek put bez Svitoline,a igra se u Kanberi,na travi gde su domaće igračice apsolutne favoritkinje.
Tako da bi sve trebalo da se svede na meč između Belgije i Francuske. Francuskinje su otputovale sa samo tri igračice u timu,a predvodi ih Mladenovićeva. Belgijanke imaju tri solidne teniserke,a Mertens sama bi mogla doneti dva boda.
  • 0

#3881 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 08 February 2018 - 14:41

Od današnjih mečeva samo neka glasna razmišljanja.

Mahut - Tsonga over 21 gem
Mahut ima dobar servis,Tsongi je ovo prvi meč nakon AO..ne verujem u razbijanje

Estrella - Melzer 1
Ima li ko pravo da pobedi Estrelju u Kitu? Čovek tamo ima više titula nego nastupa. Trostruki uzastopni šampion je ovde sa kvotom 1.85, a po meni je favorit.

Lorenzi - Carballes Beana 1
Prihvatljivih 1.65 na boljeg igrača koji je protivnika lako rešio već jednom na zemlji,a ovde brani finale iz 2017.
  • 0

#3882 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 08 February 2018 - 15:21

Ne bih se slozio za Congu, istina je da nje dugo igrao ali Brown je rutinirao Mahuta do povrede, tako da je meni to bas fiks i to u hendikepu (+3.5 gema).


  • 0

#3883 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 12 February 2018 - 11:18

Martin Klizan - Feliciano Lopez  1   1.75
ATP Rotterdam,tvrda podloga/indoors,R1

Probacu sa pobedom Slovaka.
Klizan definitivno voli da igra u ovakvim uslovima i ima igru za njih. U karijeri ima dosta cetvrt,polufinala i par titula u dvorani. Najznacajnija je bas ona iz Roterdama 2016 i mogu slobodno reci da mu je ovo omiljeni turnir. Osim te titule ovde ima i dva QF. Prosao je u kvalifikacijama Tsitsipasa i Seppija,dok ce Lopezu ovo biti prvi nastup posle AO,a nije da se Spanac bas nesto proslavio na otvaranju sezone.
Inace nisam ljubitelj Klizana,ali verujem da je ovo turnir na kojem ce se boriti za svaki poen i gde mu motiva nece nedostajati. 
 


  • 0

#3884 NikolaSRB93

NikolaSRB93
  • Members
  • 280 posts

Posted 12 February 2018 - 14:33

Ja ocekujem da Seppi dobije Sousu, kvota oko 1,80.

TheO, da li je Krajinovic spreman za sutrasnji mec ili da se odigra na mladjanog Aliassima?
  • 0

#3885 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 12 February 2018 - 20:32

Inace nisam ljubitelj Klizana,ali verujem da je ovo turnir na kojem ce se boriti za svaki poen i gde mu motiva nece nedostajati. 
 

...i danas se pokazalo zasto nisam. Lik je neverovatno labilan,glava mu je problematicna,ume da udje u negativan mode...ono kako je odigrao zavrsnicu 2 seta je horor.

Nikola,Filip kaze da je povreda proslost i da ga tetiva vise ne muci. Da li je stvarno tako znaju samo on i njegov tim. Istovremeno priznaje da ni sam ne zna gde je sa formom i koliko ga udarci zapravo sluze.
To su mi najsvezije informacije i to bas od danas.

Ne znam sta bih ti rekao za sutrasnji mec..kvote mozda sugerisu da se proba sa mladim Kanadjaninom...ja cekam da Soccer izbaci kvote i granice za jedan zenski mec koji ciljam za sutra.


  • 1