Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#3676 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 23 April 2017 - 19:42

Bravo Rastko,izgleda da ti je prijalo to odvikavanje - odmah pogodak!

Jaziri M. - Granollers M. 1  1.80
ATP Barcelona,zemlja,R1

Hoce li se Granoljers konacno probuditi na domacem terenu? Nemam pojma,ali sva je prilika da nece posto je bio apsolutno uzasan u poslednje vreme izgubivsi i od jednog igraca koji je oko 700-tog mesta na listi i to u dva seta.
Dzaziri igra za klasu bolji tenis i takvi su mu i rezultati ( AO R3,IW R4,Majami R3..) pa mislim da ima lepu sansu za pobedu. 

I jedan mec koji je stavljen ipak za utorak.
Coric B. - Vesely J. 1  1.50  hg1(2.5) 1.80
ATP Budapest,zemlja,R1

Borna vodi 3-0 u h2h i Jirzi jos nije uzeo ni set u tim duelima. Coric je odigrao vrlo dobro u Marakesu gde je i osvojio turnir,dok Veseli ima samo jednu pobedu vrednu pomena u ovom periodu - protiv Lorencija. Ne,pobede nad Mishom Zverevim na sljaci tu nekako ne ubrajam. Coric bi trebalo da je odmoran i spreman makar za jos jednu pobedu nad Veselim.


  • 1

#3677 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 25 April 2017 - 06:36

E pa evo posle jedne pauze da se i ja javim, nadam se da je cela ekipa dobro i da je nisu uzdrmali pređašnji promašaji, oće to u ovom našem poslu, pogotovo u proleće. I ja sam imao takvih momenata, čak sam i kafu pio na crticu razmišljajući kako je jako mala kvota da će neko poznati proći i preuzeti ceh od 1.5e, pa se i tu dešavalo da padnem. Elem, svratih danas na kratko da udelim jedan nadam se tačan fiks. Naime, smatram da će Britanac oštrog nosa i servisa Daniel Evans tući najstarijeg sina porodice pruskog porekla Zverev, vremešnog Mišu. Šljaka i Miša ne idu toliko više zajedno, od onog čudesnog trijumfa nad Marejom na AO Miša lagano klizi ka Krkobabićevom biračkom telu. Živi bili pa videli, kvota je lepa, 2.1 plaća keca. Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Edited by Amsterdam, 25 April 2017 - 06:37.

  • 3

#3678 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 25 April 2017 - 09:03

Oooo @amsterdam, bas sam se pitao gde si :kece: . AJde Obradovicu, daj te tvoje analize pa da nesto uplatimo danas, bas velika ponuda.


  • 0

#3679 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 25 April 2017 - 15:19

Imao sam Corica danas i videli smo kako je to proslo.  :ajme: 
Nista od mene,ispratio sam predlog Rastka iz Amsterdama na Evansa. Ima logike. 


  • 1

#3680 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 25 April 2017 - 18:15

Hamlete, Obrade, dobri moji momci! Hvala na lepim rečima, a nadam se da ste obojica ispratili ovaj fiks, koji je bio iz tzv. kategorije "mora doć' ". Malo sada da pipnemo žensko kod kuće, pa da spremimo koji fiks za rano ujutru Sent from my SM-N920C using Tapatalk
  • 2

#3681 Negazirani

Negazirani
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 25 April 2017 - 19:29

Nisam uplatio tiket duže od dva meseca, ohladio se, ali ova analizatm me naterala da ispratim :lol+:

 

Hvala!


  • 1

#3682 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 26 April 2017 - 12:22

Moze li ovaj Dutra-Silva da uzme Nadalu vise od 2 gema?


  • 0

#3683 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 26 April 2017 - 15:15

Hamlete, Obrade, dobri moji momci! Hvala na lepim rečima, a nadam se da ste obojica ispratili ovaj fiks, koji je bio iz tzv. kategorije "mora doć' ". Malo sada da pipnemo žensko kod kuće, pa da spremimo koji fiks za rano ujutru Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Jesam, ispratio sam ga. Bravo, imas li sta danas? Nisam ni pogledao parove...


  • 0

#3684 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 26 April 2017 - 17:03

Moze li ovaj Dutra-Silva da uzme Nadalu vise od 2 gema?

Uzo  :+1:


  • 0

#3685 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 26 April 2017 - 17:20

Mnim da će u simpatičnom gradiću u srcu Virdžinije zvanom Charlottesville danas domaća tamnoputa Elie tući Argentinku Pella. To je duel dva loša, ali se može doći do Miloša, tj. do plusa. Isto smo videli nedavno u njihovom međusobnom duelu, mnimljenja sam da ćemo istom svedočiti i danas. Lepa kvota od oko 2.1 se daje svuda vidim Sent from my SM-N920C using Tapatalk
  • 2

#3686 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 02 May 2017 - 09:09

Necu nista igrati danas,ali cu napisati par opservacija za dva meca cisto da se ljudi ne zalecu na papirnate  favorite.

Brown - Zverev
Kao sto se vidi iz 'naslova' - sve-namacki derbi u MInKenu.  :D 
Ovde je Misha postavljen za favorita,ali ja sam vec pisao o njegovoj igri na zemlji. Takodje,njegovo samopouzdanje je vrlo malo jer je dobio samo jedan jedini mec nakon AO sto je zaista neverovatno,posebno ako se setimo da je u Melburnu eliminisao Endija Marija. Prosle sedmice je izgubio od Evansa u mecu u kojem je imao samo par prilika,pa ce se mozda namuciti i protiv Brauna (koji inace vodi 2-0 u h2h)

Harrison - Garcia Lopez
Lako je zakljuciti zasto je GGL ovde favorit,ali Harison ima 4-0 protiv njega izgubivsi tacno nula setova u tim mecevima. Sad ce prvi put igrati na sljaci i Spanac ce videti sansu za prvi trijumf,ali se cini kako i on nezaustavljivo nazaduje u ovoj sezoni pa nikako ne bih iskusavao srecu sa njim.

Ovo nisu nikakvi predlozi,samo sam bacio neke misli o ova dva meca. Mozda nekome pomogne,a valjda nece da odmogne.  ;) 
 


  • 0

#3687 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 02 May 2017 - 10:25

Strycova 1


  • 0

#3688 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 06 May 2017 - 09:09

Evo da i ja udelim jedan fiks o kojem se mnim od juče. Naime, za nekih sat vremena (11h) u Pragu počinje finale WTA Kristina (mlađa) Pliskova - Mona Bartel. Ovde tipujem čist kec, a razloga je nekoliko. Prvo , mlađana Pliskova je konstantnija igračica, pogotovo kada govorimo o servisu. Drugo, početkom godine je savladala Monu 2-1 posle preokreta-od trenutka kada je shvatila da želi pobedu kao zrela udavača bidermajer, oduvala je sa terena. Treće, tu je i domaći teren, očekuje se dupke puna sala. I konačno, Mona se u poslednje dve sezone na turu toliko provlačila sa slabim partijama, da je ovo prevelika stepenica za nju. Klasična Holanđanka, tu me podseća na moju bivšu dragu Jolandu iz Den Boša iz uprave Phillipsa, koja je uvek htela sve, a davala ništa. Bilo je samo posao, posao, posao, zato sam je na kraju i ostavio Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Edited by Amsterdam, 06 May 2017 - 09:10.

  • 1

#3689 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 06 May 2017 - 09:30

:lol+:  :+1: 

Evo da i ja "udelim" jedan:
Estrelja - Donaldson 1 @1.85  - Madrid,kvalifikacije

Kvalitet,forma,iskustvo. i sto je jako bitno - uslovi. Veca nadmorska visina,brze loptice..sve to podseca na turnir u Kitu gde Estrelja nije izgubio otprilike od rodjenja.

Edit: igracu i na pobedu PCB protiv Davida Ferera. 1.70


Edited by TheObradovic, 06 May 2017 - 10:28.

  • 0

#3690 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 06 May 2017 - 15:44

E mamu joj bubuljičavu. Izgleda da me i dalje prati zao Jolandin duh.. Prvi set Pliskova maestralno, a onda potpuni pad. Kao i moje uplate u poslednje vreme Sent from my SM-N920C using Tapatalk
  • 0