Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#3646 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 22 March 2017 - 15:15

Anderson-Lajovic   2.5 HG2-  Anderson u ocajnoj formi i ne vidim zasto je uopste favorit u ovom mecu, razmisljao sams e da li da stavim cistu dvojku ili hendikep gemove.

 

Smyczek- Pella- sljakas, tesko dobija meceve na betonu, a Amerikanac je sigurno favorit u ovim uslovima.

 

Wang- Jednostavno moram da je odigram protiv Vekic, mislim da je Wang konstantnija i definitivno je vredi odigrati protiv raspale Vekic koja ume da izgubi i od mnogo slabijih igracica od Wang. Mnogo puta sam se opekao igrajuci na Vekic i def na moj tiket moze da dodje u obzir samo tip protiv nje.

 

Townsend- Igra protiv 15-godisnje igracice i ako nista valjda je u stanju na snagu da je dobije. Stvarno ne znma ko je ova Asimova niti sto je ovako velika kvota na Townsend?

 

Bellis- Trenutno u mnogo boljoj formi, domaci teren....

 

Sasnovich- slicna prica kao i Bellis, Korne u ocajnoj formi, i po meni Sasnovich treba da je favorit bez obzira na trenutni rejting, odigrao sam je H2, da osvoji jedan set.


  • 0

#3647 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 22 March 2017 - 15:52

Nisu mi bas najjasniji komentari o Harrisonu. Christian Harrison nije nikakav anonimus, vec povratnik na teren. Bio je velika nada americkog tenisa, a sjecam se da sam prije nekoliko godina citao neke tekstove o njemu i smatran je cak i vecim potencijalom od brata Ryana, ali brojne povrede su ga u velikoj mjeri 'osakatile'. U juniorskoj konkurenciji je imao ozbiljnu povredu koljena, a samo sto je presao u seniorsku konkurenciju ponovo se suocio sa brojnim, veoma ozbiljnim povredama. Imao je neke infekcije kostiju ili sta vec. Bio je primoran da pauzira 2-3 godine. Prosle godine se vratio na teren. Vec je i pobjedjivao i igrao odlicno protiv kvalitetnih protivnika na glavnim ATP turnirima, tako da su ove pobjede u Miamiu sve samo ne neko iznenadjenje.
  • 0

#3648 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 22 March 2017 - 17:10

Samo mi je jedan mec malo vise privukao paznju..

Monaco J. - Delbonis F.  2  1.70  Soccer
Miami masters,tvrda podloga,R1

Nisam siguran koliko je Monako spreman jos uvek,a uslovi u Majamiju znaju biti teski pa ocekujem da se ovde Delbonis pita sve vreme. Nisam ljubitelj ovakvih "zemljackih" meceva,ali Federiko je dobar igrac,sa solidnom formom i zaista bi trebao dobiti nekoga ko je odigrao samo jedan mec u 2017.
3/10


  • 1

#3649 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 23 March 2017 - 14:15

Opet ne bas ponuda po mom ukusu,ali ajde da probam ovo:

Khachanov K. - Schwartzman D.  1  1.70
Miami Masters,tvrda podloga,R1

Prvi medjusobni mec. Prednost bih dao mladom Rusu jer se igra na betonu. Mada je ove godine podloga sporija u Majamiju, ipak njemu vise odgovara. Rus ima bolji servis,solidno se i krece za svoju visinu i mislim da je u boljoj poziciji. Svarcman je prosle godine imao jako los skor na betonu protiv igraca ovakvog kalibra. 3/10

Od manjih kvota bi odigrao na Bornu Corica (1.45),ali to je za neki tiket ili dubl.
Od iznenadjenja bih mozda pokusao na mladog Ymera protiv Hasea. Prevelika kvota na klinca iz Svedske.


Edited by TheObradovic, 23 March 2017 - 14:17.

  • 0

#3650 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 24 March 2017 - 14:46

Hacanov u 2017.ima valjda najgori skor osvojenih/izgubljenih tb. 
Pre sinocnjeg meca je bio na skoru 2-10,tako sam znao da je mrka kapa kad je igran tb u 3.setu. Sad je na skoru 2-11.

Nemam vreman za analize.
Napisacu samo neke ideje za danas.

Od manjih kvota (za dubl ili tiket): Ramos,Kolsrajber i mooozda,ali samo mozda Zverev.
Za singl su mi: Puj - Jang hg1(3.5) i FF - Sousa 21.5>(vise) 
Od iznenadjenja: Sok - Nishioka 2 3.60 (mali ulog)


  • 0

#3651 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 25 March 2017 - 09:16

Opet cu ukratko napisati neke ideje,pa ako neko zeli da probere nesto.

Muller - Seppi
Ovde ocekujem duzi mec sa dosta gemova. Na to upucuje i "tradicija". Over 22.5 (1.85). U pogledu pobednika,ja bih prednost dao Sepiju. Em vodi sa 4-2 u h2h,em Miler ima uzasno los skor u Majamiju i ovo mu je prvi mec. Sepi 2 (2.55)

Karlovic - Kuznjetsov
Ociti i verovatno najbolji izbor je over 1.set(10.5) 1.90. Svima je  jasno zasto. U pogledu krajnjeg ishoda bih opet prednost dao 'autsajderu'. Na ovoj podlozi mi je Rus blagi favorit zapravo. (2.03)

Berdych - Rublev
Prvi set vise od 9.5 gemova (1.95). Berdih potpuno van forme,prvi mec u Majamiju. Mladi Rubljev demolirao Majera u R1. Nece ovo nikako biti setnja za Berdiha i ocekujem jedan neizvesniji mec,posebno u prvom setu. Licno cu probati i na pobedu ruskog tenisera na kvotu 4. Prevelika je to kvota.

Ferrer - Schwartzman
Dva igraca kojima je zemlja omiljena podloga,ali na nesto sporijem betonu se isto umeju snaci. U principu volim da igram over na mecevima sljakasa kad igraju na hard-u,jer mislim da moze biti dosta brejkova. 21.5 vise (1.65) Mozzart

Querrey - Robredo
Opet za pokusaj vijanja iznenadjenja i vece kvote dvojka na 3.20. h2h je 0-4 za Spanca,kroz karijeru je uvek bio talentovaniji i bolji igrac. Na Kverijevoj strani je domaci teren i bolja forma,ali je kvota na Robreda previsoka svejedno. 


  • 0

#3652 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 29 March 2017 - 01:44

Zenski tenis :hail:  :hail:  :hail: 


  • 0

#3653 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 March 2017 - 09:19

Imam malo više vremena ove sedmice, pa sam uspeo da odgledam pofin broj mečeva, posebno sa St Brieuc challengera. Zapažanja glase ovako :) : 

 

Vidim public trpa Sakharova. Mislim, jeste odigao jako fino juče protiv De Scheppera. Igra agresivno i atraktivno i kad mu sve prolazi, naravno da je opasan. izgledom i  kretnjama malo spominje na Dolgopolova, a udarcima više na Gojowczyka recimo. Te ravne prodorne lopte sa niskim odbojem su jako neugodne za velike neokretne krampove kao što je de Schepper. Lacko je totalno drugčiji tip igrača, koji ima odlične lateralne kretnje i koji če mnogo lakše da donese te lopte nazad u teren i natera Sakharova na ekstra udarac. A glavni problem ovih challenger level igrača je baš taj da nisu sposobni da odigraju 6-7 kvalitetnih udaraca u poenu. Lacko bi ovde trebao da bude favorit oko 1.57 po mom mišljenju, tako da je ovih 1.79 što nudi Pinnacle, baš ekstra. Stake 7/10

 

Gerasimov igra odlično ovde. Dobro se kreče za onako velikog lika. Ne pravi mnogo greški sa osnovne linije. mentalno je jak, što pokazuje jučerašnja pobeda protiv Bollelija posle izgubljenog prvog seta u tie-breaku. A povrh svega ima i snaže udarce sa kojima skuplja lake poene. Problem ovde je taj što ga kladionice gotive skoro toliko kao ja u ovom momentu, pa nisu napravile grešku sa nekih 1.70 kojima sam se ja nadao. Ali dobro, ima malo mesa na kostima. Gerasimov -3 (1.99 Pinnacle) za stake 2/10.

 

I zadnji play mali Moutet protiv McGee-a. Mali je juče izmanipulisao jako solidnog Boutlierra, da taj nije znao više šta da radi. Igra jako raznovrstno i nepredvidljivo. A ovim klincima svaka pobeda nabije samopouzdanje, pa su iz kruga u krug opasniji. Naravno, biče i on prizemljen od nekog iskusnog veterana, ali McGee jednostavno nije taj kalibar i nema šta da traži kao favorit u ovom duelu. Kvota se srozala za 20 centi pre nekih pola sata na Pinnaclu, ali na Unibetu i Bet365 još drži odličnih 2.1, koji su vredni 7 uloženih unita. Moutet bi morao da bude 1.75 favorit ovde, jer če imati i prednost domačeg terena. Ludi francuzi umeju da napune halu čak i na ovim low budget challengerima, ako je termin pravi. 


  • 0

#3654 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 March 2017 - 17:08

Kvota u Mozzartu da će FF uzeti bar jedan set Nadalu 2.50. Ja ću to ići malo jače, FF je pokazao da može kad hoće, a protiv Nadala je uvek hteo. Verovatno ću čak za neku sitniju lovu probati i njegovu čistu pobedu.


  • 0

#3655 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 31 March 2017 - 17:38

Ceo dan psujem onog nekog Eskobeda... Na čelendžeru u Meksiku je izgubio od slabije rangiranog tenisera za više od 100 pozicija iako je dobio prvi set 6 1. A čekao sam ga za odlične pare.


  • 0

#3656 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 03 April 2017 - 15:22

MAlo sam bio u bajboku posle Oly-ja  :lol+: . Pravi dan za povratak, pocinje Carlston i Monterej, uvek nepredvidivi zenski tenis, ima li ko predlog?

 

Day K. (Usa)-Riske A. (Usa)                       H1

Bogdan A. (Rou) Ostapenko J. (Lat)          2

Tsurenko L. (Ukr) Siegemund L. (Ger)       H2

Hibino N. (Jpn) Boserup J. (Usa)               1

Bellis C. (Usa) Broady N. (Gbr)                20.5-

 

Kombinacija meceva iz Carlstona i Montereja, onako na prvu.


Edited by helmet, 03 April 2017 - 15:49.

  • 0

#3657 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 03 April 2017 - 19:13

Evo da i ja dam jedan pečalbarski fiks. A bogme Hamlete brate mnim neće ti se svideti. Naime, mnimljenja sam da Tsurenko tuče sada Siegemund u Čarlstonu. Mnogo bolja igračica, mnogo bolja forma, pa ako hoćete i mnogo bolja šljakašica. Inače želim svima na forumu dobro zdravlje, osim navedenog Hamleta i Obradu, Gliju, Rastku Nemanjiću i ostalim ljudima dobre volje, koji dele ovaj naš kockarski hleb sa sedam kora Sent from my SM-N920C using Tapatalk
  • 1

#3658 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 04 April 2017 - 04:44

Epski pad, nisam mogao pretpostaviti da će joj biti potreban veći zavoj od Saturnovog prstena. Kako mi isTsuri račun nije svesna.. Da sam Britanac sad bih je psovao poput one džukele što je "počastio" našu Sašku Krunić. A ovako kao Srbin samo ću reći : volim i ja nerandže, no trpim. Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Edited by Amsterdam, 04 April 2017 - 12:52.

  • 0

#3659 Rastko33

Rastko33
  • Members
  • 43 posts

Posted 05 April 2017 - 00:00

Otkriću vam jednu tajnu, jer pred Obradom, Hamletom i Glijem nemam nikakvih tajni - ispadao sam se protekle sedmice kao ipojedan majčin sin. Zene su mi došle glave, ali ne u realnome životu nego u kocci, tj ženskom tenisu. U takvoj sam buli da ni Real Madrid ne bi mogao da me obrskrbi. Danas na ručku pod Volatom nisam imao da platim račun već sam morao da šmugnem.

Roterdame, na tvoj sam fix posebno nadrljao. Ko te nauci da igraš Tsurenko? Opterećeni devojcurak koja je prezauzeta fakultetom, ali i onom rabotom. Nego, kriv sam ja. Ne zato sto sam je igrao, nego sto sam se kasnije vadio.

Definitivno mi treba jedna dobra donatorska večera kako bih sakupio sredstva da se prehranim, ali i nastavim svoj kockarski niz. Rešio sam, naime, da se finalno obračunam sa lancem kladionica "Skraćeni korner", tako što cu im uzeti i zadnju kintu
  • 0

#3660 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 06 April 2017 - 17:48

Rastko, tesko ces se obracunati sa kladionicama , hahhahah, zajebana je to rabota. Nemoj da nalazes preko svojih mogucnosti, jer vadjenje je najgora stvar, ko god se vadio najebao je, ima nesto tu posebno coveka nece kada se vadi.

Ja sam namerno napravio pazu sa davanjem fikseva jer je Carlston turnir za iznenadjenja. Cini mi se da top igracice ovo igraju samo da popune broj tako da ovde treba igrati na iznenadjenja def.


Edited by helmet, 06 April 2017 - 17:51.

  • 0