Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#3541 Rastko33

Rastko33
  • Members
  • 43 posts

Posted 20 February 2017 - 18:37

Mnim Sangren dere našeg Milojevica u američkoj nedodjiji Temple. Mnim da ce ga odrati po "template-u", a vidim i da fino plaća taj fix.
Ma, odraće ga kao repu, Miloje tu nema sta da traži

Edited by Rastko33, 20 February 2017 - 18:40.

  • 0

#3542 Rastko33

Rastko33
  • Members
  • 43 posts

Posted 20 February 2017 - 20:29

Dobro sam mnio. Čestitke svima koji su me ispratili. Pocepao Sandgren Miloja kao napolitanku
  • 0

#3543 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 20 February 2017 - 20:33

b92a38346b5089c910a027126372e7a9.jpg Evo dođoh usred Amsterdama po isplatu, zahvaljujem se pre svega Obradu koji je udžbenički razložio nekolika fiksa, a onda i Rastku, koji se, uprkos seriji promašaja kojima je familiju doveo na rub dostojanstva (a bez el. energije), izdigao kao feniks i dao ovaj fiks kontra našeg Miloja i pripunio moj pečalbarski takulin, to jeste novčanik Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Edited by Amsterdam, 20 February 2017 - 20:34.

  • 0

#3544 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 20 February 2017 - 20:35


Evo dođoh usred Amsterdama po isplatu, zahvaljujem se pre svega Obradu koji je udžbenički razložio nekolika fiksa, a onda i Rastku, koji se, uprkos seriji promašaja kojima je familiju doveo na rub dostojanstva (a bez el. energije), izdigao kao feniks i dao ovaj fiks kontra našeg Miloja i pripunio moj pečalbarski takulin, to jeste novčanik

Sent from my SM-N920C using Tapatalk



Sent from my SM-N920C using Tapatalk


  • 0

#3545 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 21 February 2017 - 19:04

:lol+:  :lol+: 

Prosao Lajovic,pao Sardi.
Necu nista dodavati,samo da napisem kako je kvota na Vua 1.70 skoro svuda. Pristojna kvota za neki singlic.
Bustu su stavili sa bas losom kvotom i visokom granicom gemova (5.5). Njega cu pre uzeti kao dubl i to hs1 + Sevilja 1 sutra. 


  • 0

#3546 NikolaSRB93

NikolaSRB93
  • Members
  • 280 posts

Posted 22 February 2017 - 00:18

Odigrah Kasatkinu protiv Wozniacki u planetwinu, pre svega jer mi je 3,14 prevelika kvota, nije Kasatkina toliko ispod Wozniacki, a i racunam da je Karolina nesto umornija posle Dohe gde je igrala finale.

Od ostalih meceva za oko su mi zapali Zeballos-Berlocq i Alexandrova-Vekic gde bih isto jurio "iznenadjenja", ali to cu ujutru da prostudiram kada se koriguju satnice.

Na kraju Zeballos prakticno rutinski 2-0, ali izgleda da slabo "citam" zene. :(

Edited by NikolaSRB93, 22 February 2017 - 00:18.

  • 1

#3547 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 22 February 2017 - 14:56

Chardy J. - Struff J.L.  1  1.85  Meridian   :-1: 
ATP Marseille,tvrda podloga/indoors,1.kolo

Lajovic D. - Bagnis F.  1  1.70 - 1.75  :+1: 
ATP Rio de Janeiro,sljaka,1.kolo

Di Wu - Velotti A.  1  1.70   :+1: 
Kyoto challenger,tvrda podloga/indoors,1.kolo

Carreno-Busta P. - Souza J. hg1/hs1 2/1.47  :+1: 
ATP Rio de Janeiro,sljaka,1.kolo

Nije lose.

Za danas.

Wozniacki C. - Bondarenko K.  hg1(5.5)  1.85  
WTA Dubai,tvrda podloga,3.kolo

Na prvi pogled veca granica,ali sam siguran da prolazi. Karo je u odlicnoj formi,igrala je finale Dohe i ovde je vec dobila dve respektabilne protivnice (Kasatkinu i Golubic) protiv kojih je pokrivala ovu liniju.
Bondarenko je dospela dovde jer joj je Muguruza predala mec zbog povrede,tako da je ovo jedan sretni plasman za Bondarenko,a mislim da je svu srecu ispucala time.
4/10

Moze se naci i niza granica (4.5) sa nizom kvotom,ali meni je ovo skroz okej.

Edit: pade Karolina. Hebeni zenski tenis!  :-1:


Edited by TheObradovic, 22 February 2017 - 20:29.

  • 2

#3548 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 24 February 2017 - 14:33

Jos jednom mi je mrsava ponuda,tj.ne dopada mi se narocito.

Kerber A. - Svitolina E.  1  1.65  Soccer
WTA Dubai,tvrda podloga,SF

Mozda je ovo turnir na kojem ce Kerber konacno nesto i odigrati u 2017? Do sada je bila solidna na turniru,mislim da je bolja igracica od Ukrajinke,pa ova kvota deluje prihvatljivo,ali ne za neku ozbiljnu uplatu.
Mali ulog,tiketic..nista vise od toga. Ipak je zenski tenis u pitanju  ;)

Edit:ne vredi. Da upotrebim i promenim misao jednog naseg velikog pesnika i filozofa: Tenis je zenski smijesna rabota. 
Promasaj nazalost  :-1:


Edited by TheObradovic, 24 February 2017 - 18:14.

  • 1

#3549 Amsterdam

Amsterdam
  • Members
  • 42 posts

Posted 24 February 2017 - 21:23

Obrade, ni prvi ni zadnji put da se palo. Mada kako je u zadnje vreme krenulo, samo ću reći jedno : lakše je bilo u ratu, nego sada. Ali ako moja malenkost može kako da pomogne, to je sa jednim tačnim fiksom. Naime, iskreno mnim da će Dolgopolov večeras tući Carena Bustu. Mnim da je u ovom momentu prilično motivisaniji i gladan povratka u Top 20, gde mu je realno i mesto Sent from my SM-N920C using Tapatalk
  • 0

#3550 Rastko33

Rastko33
  • Members
  • 43 posts

Posted 25 February 2017 - 01:08

Doktore Obradoviću, znam da ovo tebi ne predstavlja nikakvu utehu, ali moram da priznam da sam i ja na Kerberovoj doživeo težak pad. Kad kažem težak, sigurno ne mislim na uplatu od 500 dinara, nego mnogo, mnogo jaču. A jednako žalim sto sam 2 i po sata izgubio gledajuci u kutiju (kompjuter), bespomoćno svedočeći kako je Svitolina tuče kao svinja masan džak.

Amsterdame, neopisivo mi je zao sto sam tek sad video tvoj pogrešan predlog. Da sam video na vreme, sigurno bih ponudio kontra-argumente kojima bih te odbio od tog fixa. Uz rizik da ispadnem malo grub, reci cu da tvoje mnimovanje nije imalo nikakav rezon. Razlog lezi u velikoj potrošnji i umoru Dolgopolova, koji je nedavno osvojio turnir u Buenos Ajresu i bez pauze nastavio ka Riju. Kareno Busta, koga u svom Hihonu zovu krpelj, jer se protivniku uvuče pod kožu, je to iskoristio. Na kraju se nadam da su ti zbog predaje vratili novac, jer sigurno nisi gazio sa 500 dinara.

Na kraju - evo jedan fix u koji sam prosto ubedjen. Naime, mnim da silno motivisani Dominik Tim, koji se vratio svojoj omiljenoj podlozi, tuče metiljavog Ramosa Vinoljasa u hendikepu.
Posto sam ubedjen u ovaj fix u singlu, a sigurno necu igrati sa 500 dinara, u ponedeljak ujutru sam u slučaju pozitivnog ishoda spreman da izvedem jedan performans.

U centru Surdulice, na platou ispred škole Jovan Jovanovic Zmaj, obrisaću cipele novčanicom od hiljadu dinara, kao sto je to nekada radio neprevaziđeni fudbaler i boem, Dragoslav Šekularac
  • 1

#3551 sfax

sfax
  • Members
  • 40 posts

Posted 25 February 2017 - 12:26

U ime komšijskog nadmetanja, i ja ću da podržim Tima u hendikepu, a brišem adidas crveno-bele patike sa dve hiljade ispred Ideu u Han!

Edited by sfax, 25 February 2017 - 12:26.

  • 1

#3552 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 25 February 2017 - 12:53

Tsonga JW - Kyrgios N.
ATP Marseille,tvrda podloga,SF

Da budem iskren,meni je ovo 50/50 mec,tako da je value definitivno na pobedi (D)Nika. Klasican revolveraski obracun dvojice jakih udaraca i pretpostavljam da ce pobediti onaj ko bude precizniji danas. 
2  2.10  2/10

Takodje - radi se o slicnom tipu igraca. Obojica su odlicni serveri i skromni reterneri. Obojica su na oko 90% osvojenih servisa i oko/ispod 20% brejkova na ovakvoj podlozi. A ova u Marseju je dosta brza i mogao bi prvi set da bude dugacak,da vidimo u njemu i tb cak.
Prvi set ug>(10.5) 2.05  2/10

Edit: pozitivna nula.


Edited by TheObradovic, 25 February 2017 - 17:51.

  • 0

#3553 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 25 February 2017 - 21:18

Ja se lomim da li da poguram mladog Ruda opet. Preksinoc mi je doneo pare protiv Karbaljesa na volseban nacin, sinoc mi je sjebao jako lep tiket sa dobitkom od 100e tako sto je ugazio Monteira pred bucnom brazilskom publikom, a sad igra protiv najjaceg protivnika ali mislim da nikako nije bez sansi. Ima strasno dobar servis, brz je, lepo se namesta na udarce a i u kriticnim momentima je uvek pronalazio neka dobra resenja, sto nikako ne ide uz njegove godine ali eto... Igrao sam na glavni tiket +4.5 gema a zavisno od toga kako isti bude isao, odvagacu koliko da metnem na pobedu mladog Norvezanina.

 

Ako mi prodje tiket i/ili singl na Norvezanina, napravicu performans u centru Sremske Mitrovice - okacicu se naopacke na glavnom trgu u centru i popisacu se sebi u usta a zatim cu da pojedem novcanicu od 2000 dinara, jer sam tako u mogucnosti.


  • 3

#3554 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 26 February 2017 - 02:36

Singlirao sitno ali hendikep dosao vec na 6:2 i 4:2 u drugom, nije smetalo sto je posle izduvao 10 gemova u nizu, ali dzabe sve to kad sam napravio tesku glupost koje sam bio svestan cim sam odigrao tiket - stavio sam zadnji par 9.5 vise na Raonic - Delpo po kvoti 1.35, i naravno da je Delpo rutinski izgubio svoj servis nakon 2:3 i 30:15, i bice 3:6 prvi set. Onaj osecaj kad odigras tiket, gledas ga i znas gde ces pasti ali ne promenis i posle se pokajes.


  • 0

#3555 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 26 February 2017 - 18:12

Cini mi se kako je Busta malcice previse potcenjen u vecerasnjem finalu protiv Tima. Nije PCB sila u tenisu,ali nije ni neki levat,posebno na sljaci.
S' druge strane ni Austrijanac ne briljira bas ove sezone;bilo je tu poraza od igraca koji su po kvalitetu tu negde sa Bustom ili cak ispod njega (Evans,Basilasvili,Erber).

I najbitnije - pogled na medjusobne meceve nam otkriva da,iako Tim vodi 4-1 u pobedama,svaki put je bilo velike borbe i tesne su to pobede. U svakom od tih 5 meceva je PCB uzimao barem set.
Tako ovde treba povijati neki hendikep na Spanca (set) ili neki ukupni over (i gemova i setova mozda).


  • 0