Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#2536 kesolovac

kesolovac
  • Members
  • 845 posts

Posted 29 April 2016 - 17:30

danas mozda protiv Karlovica i mozda ponovo protiv Simona....


Busta rutinski protiv Simona...
  • 0

#2537 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 30 April 2016 - 08:35

Necu imati vremena danas za pravu analizu meca i zato cu samo napisati da cu igrati ovo:
 
Kyrgios N. - Almagro N.  hg1(2.5)  1.80  BaltBet

ATP Estoril,zemlja,SF

Srecno!


  • 1

#2538 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 30 April 2016 - 23:29

Ja sam samo Almagra pogodio danas, igrao 5000 prvi set po 2.6 i uhvatio da vraca brejk u sedmom gemu drugog seta na 2:4 po 4.2, a sve ostalo sam otprilike promasio i u minusu sam skoro 150e. Generalno, zadnjih 10ak dana mi je propast ali posto nije ni prvi ni poslednji put, necemo se puno nervirati :D

 

Ujutru rano napadam Kolara protiv Lestienea, finale u Ostravi. Domaci klinac dobio wild card i dosao do finala ovog skroz korektnog turnira, dok je Francuz oko 200 mesta bolje rangiran na ATP listi ali to ovde nista ne znaci. Gledao sam obojicu vise puta ovih dana, i jedan i drugi su dobijali jace od sebe pa tu negde egal a Kolar ce verovatno imati i solidnu podrsku publike, sto moze malo da ga pogura. Igra se od 10 valjda, taman da mi lepo krene dan ako pogodim :D


  • 1

#2539 G.Muresan

G.Muresan
  • Members
  • 397 posts

Posted 01 May 2016 - 18:01

Bugarsko govno vodi 1:0 u setovima i 5:2 u drugom setu i od tog trenutka gubi 11 od narednih 12 gemova. I to od mega igracine Svarcmana.

Zato ce bugarsko govno ostati zauvek samo igrac u pokusaju.


  • 1

#2540 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 01 May 2016 - 21:51

Ja dosao da kukam oko tog para, da pitam jel neko nekad imao slicnu situaciju. U prvom setu 8 brejkova od 12 gemova, ne racunajuci tajbrejk u kojem je takodje bilo milion mini brejkova, ali je uzeo nekako, a onda gore spomenuti spektakl.. 5:2 i raspad sistema. Ne bi mi bilo zao da nisam posle velike borbe pre podne napravio pisljive 4500din plusa na lajvu, sjebao me Kolar mec ali je prosao prvi set po 7.45 kvoti na 5:6 uz servis protivnika (ista situacija kao na Dimitrovu, brdo brejkova bilo), i posle se borio i tih 4500 prebacio na nesto sto inace ne radim, dva para sa malim kvotama.. Stavio lepo Almagra po 1.6 i bugarsko govno po jebenih 1.33, da imam kvotu preko 2, i sjebe me na taj neverovatan nacin za 9 i po hiljada, mada me je vise od para boleo nacin na koji je izgubio. Znao sam da je majmun ali bas toliki da se tako raspadne protiv prosecnog Svarcmana, neverovatno.

 

Sreca pa sam isforsirao Cibulkovu tj protiv Radvanske do kraja pa sam konacno zavrsio dan u solidnom plusu, posle skoro 10 dana konstantnog pusenja gde sam se bas muski izgruvao. Valjda ce sad krenuti malo bolje ali Bugarinu svakako zelim sve najgore u nastavku karijere, jebo mu ja pas mater.


  • 0

#2541 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 02 May 2016 - 11:03

2. - 8. maj  
Madrid Masters  :+1: 

Pocecemo od zenskog turnira,posto su dame vec juce odigrale kompletno kolo pa,za razliku od muskaraca,imamo koliko-toliko jasniji sliku stanja na terenu.
Dva meca mi privlace paznju,mada se jedan igra tek sutra.

Sto se tice danasnjem meca,mislim da Barbora Stricova ima lepu priliku da pobedi Medison Kiz - i ne samo zbog kontrasta u nacinu kako su startovale u Madridu.

Strycova B. - Keys M.  1  1.70
Madrid Masters,zemlja,2.kolo

U prvom kolu,Cehinja je bukvalno rasturila Kerberovu,potpuno nadigravsi sampionku A.Opena i ne dozvolivsi joj uopste povratak u mec. To je rezultata koji moramo da cenimo i mislim da je bila odlicna priprema za ono sto je ceka danas. S' druge strane,cini se kako Kiz uopste nije bila komforna protiv Riske i lako je mogla i da izgubi od 90-te na svetu,pa bi se moglo reci kako joj uslovi ovde ne odgovaraju. 
To i ne treba da cudi,jer Kiz nema igru za ovu podlogu,dok Stricova ima neke neugodne udarce i ume da improvizuje kad se nadje pod pritiskom. Barbora je cak pobedila Amerikanku na betonu,u Vuhanu 2014. - pa verujem kako je u ovim uslovima jos veci favorit.

Drugi mec je izmedju Lusi Safarove i Sem Stosur. Tu cu igrati na takodje na Cehinju,uplata na kvotu 1.55 ide odma,ali analiza sutra.


  • 0

#2542 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 02 May 2016 - 11:07

Sad bas nesto gledam, pa Svarcman od sutra igra turnir u mestu Aix en Provance, verovatno u Francuskoj, sto dovoljno govori o tome koliko je ovo juce bilo cisto. Protivnik u prvom kolu mu je Brazilac Tiago Monteiro i tu cu svakako da zakuvam dvojku u singlu po 2.7, sto iz inata a sto zbog verovatnog umora Argentinca, ipak je peglao svaki dan nedelju dana a Monteiro je jako dobar na sljaci.

 

Posle duzeg vremena sam poceo da igram tikete povremeno, neki dan me Krunicka sjebala za 14 i po hiljada na ulog hiljadu a danas za isti ulog ovo:

 

Karatsev - Bosel 1  

Simon - Bagdatis 20.5 vise

Sloan Stivens - Tig 18.5 vise

Pliskova - MekHejl 1

Kvitova - Vesnina 1

Stricova - Medison Keys 1

 

I meni je ovo zadnje zicer, juce mi je donela lovu protiv Kerber u oba set po kvotama 3 i jace, jako dobro odigrala, dok se Amerikanka mucila jako protiv prosecne igracice Alison Riske i dugo je visila u tom mecu. 


Edited by Zli Gli, 02 May 2016 - 11:12.

  • 0

#2543 kesolovac

kesolovac
  • Members
  • 845 posts

Posted 02 May 2016 - 12:30

Cekamo decake sutra u Madridu...sigurno cu probati Cuevasa protiv Kohlschreibera...
  • 0

#2544 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 02 May 2016 - 16:56

Potop na Stricovoj, totalno je van meca danas. Ja je gurao i mec u dublu sa Kvitovom, i prvi set uzivo a i drugi, bas me lepo pokopala :D


  • 0

#2545 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 02 May 2016 - 19:23

Da podsetim na moj sistem kladjenja protiv Ane Ivanovic. Pisao sam o tome pocetkom godine. Ko je uplacivao konstantno isti iznos protiv nje na sve meceve ove sezone, danas je pozitivan 5.87 puta taj iznos. Meni nalog na bet 365 sluzi samo za to.


  • 0

#2546 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 02 May 2016 - 21:27

Ja sam je uhvatio prvi set uzivo po kvoti 2.2 ali je sve zasrala kasnije kad sam je vezao sa Puilom, mada necu mnogo da kukam jer i sam skoro uvek igram protiv nje i ovo je jedan od retkih slucajeva da sam je podrzao, posto je donela te pare u prvom setu i prosla jedini brejk koji sam probao na nju.

 

Sad cekam ovu Begu protiv Muguruze za 7800, uplatio uzivo po 3.9 za 2000 tokom drugog seta, koji je dosao posle velike drame. U prvom sam je igrao po 3.47 set za isti ulog, posle branio za 1000 po 3.27 i usrala me na 5:2, raspala se. Sad ima brejk prednosti u trecem i ne znam da li da branim ili pustim pa sta bude, posto sam oko nule trenutno za danas...

 

Ipak opet isto, 2:0 pa 2:1 i 40:0, a onda 5 poena u nizu gubi i sad 2:3. Bravo Rumunko, jebi me ruzno.


Edited by Zli Gli, 02 May 2016 - 21:37.

  • 0

#2547 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 May 2016 - 10:09

Pella G. - Kyrgios N.  hg2(3.5)  1.75
Raonic M. - Dolgopolov A.  hg1(2.5)  1.60
Almagro N. - Coric B.  1  1.60
+
Safarova L. - Stosur S.  1


  • 0

#2548 kesolovac

kesolovac
  • Members
  • 845 posts

Posted 03 May 2016 - 12:32

Bravo za Monfilsa...ni povreda ga nije sprečila da ovo rutinski dobije...


  • 0

#2549 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 03 May 2016 - 17:18

Bravo i za Almagra, nista ga ne sprecava da pokaze jedan zavidan nivo kurcobolje od 2:2 i 30:0 u prvom setu i pocepa me najstrasnije, i prvi set i mec i svasta sam vezivao sa Cibulkovom koja je na dobrom putu da zavrsi. Spanski cigan raspali, ne moze Corica da rutinira..


  • 0

#2550 kesolovac

kesolovac
  • Members
  • 845 posts

Posted 03 May 2016 - 17:26

Ja sam danas fino prosao...igrao sam Monfilsa, Aguta i Fogninija na jaci ulog i pored toga Cuevasa u singlu...hteo sam da igram protiv onog bugarskog raspada ali nisam imao hrabrosti bez obzira sto Busta odlicno igra u poslednje vreme...juce je igrao i dubl, pre toga ono iscrpljujuce finale protiv Almagra, ali je i pored toga rutinski oladio Grigora...
  • 0