Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#1801 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 29 July 2015 - 18:35

Svaka cast xoxoxo za Berankisa. Tvoj rezon je bio bolji.
A Robredo danas izgubio u Hamburgu od Pera nakon sto je juce poginuo da dobije Zvereva.  :ajme:


  • 0

#1802 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 29 July 2015 - 18:58

Svaka cast xoxoxo za Berankisa. Tvoj rezon je bio bolji.
A Robredo danas izgubio u Hamburgu od Pera nakon sto je juce poginuo da dobije Zvereva.  :ajme:

 

Sto ne bi izgubio, vec je izgubio od njega u finalu Bastada.


  • 0

#1803 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 30 July 2015 - 08:09

Sto ne bi izgubio, vec je izgubio od njega u finalu Bastada.

Ako si procitao moj predlog trebalo bi da ti bude jasno zasto sam ovo napisao.


  • 0

#1804 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 30 July 2015 - 10:08

Nisam, al sad cu ja da nesto predlozim.

 

Sepi-Majer 1

Kuevas- Janovic 1

Souza -Istomin 1

De Baker-Brkic 1

A.Bek-Ce 1

Granoljers/Lopez - Del Bonis/Lorenci 1

I jos ovo 1http://www.tennisexp...ail/?id=1345882 (mrzi me da pisem imena :P)


  • 0

#1805 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 30 July 2015 - 12:26

Andreas Seppi - Florian Mayer (+3.5) ..... 2 (1.90)

Joao Sousa - Denis Istomin ..... 1 (1.56)

Dudi Sela - Benjamin Becker ..... 2 (2.12)

---------------------------------------------------------------------

Ukupan: 6.28


  • 0

#1806 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 30 July 2015 - 13:32

Goffin D. - Zeballos H. ug>20.5   1.75
ATP Gstaad,zemlja,2.kolo

Kladionice vide Gofana kao izrazito velikog favorita danas,ali je cu se odluciti da tipujem na ukupni broj gemova. Vise.
Belgijanac se nije bas proslavio nakon dobrog nastupa na Vimbldonu. Ocito je forma bila tempirana za travnati deo sezone i trenutno David ne igra na najvisem nivou. Dokaz za to su poslednji mecevi. Rutinski poraz od Pera u Bastadu u kojem je uhvatio samo pet gemova i pre toga pobeda u Dejvis kupu protiv mladog  Peliva koji najmanje igra na zemlji. I u toj 3:0 pobedi,Gofan je isao u over.
Zebaljos je,po meni,igrac trenutka. Teniser ciju karijeru obelezava izrazita nekonstantost. Zna da bljesne na nekom turniru,pa da "nestane" nekoliko meseci. Naravno,izraziti je "zemljas". Ovde je prosao kvalifikacije da bi u 1.kolu izbacio talentovanog Rubljeva. 4 pobede bez izgubljenog seta! Dakle,odlicno se prilagodio terenima i uslovima.
U prilog predlogu idu jos neke stvari.
Zebaljos je levak. Znamo kako je uvek neugodno igrati protiv levorukih igraca. Turnir se igra na nadmorskoj visini od 1000m sto znaci da su loptice veoma brze tako da bi servis trebao igrati vecu ulogu. Znaci,manje prilika za brejk.
Konacno,u 2 od 3 medjusobna meca su igrali tzv.produzeni set. Neki 75 63 scenario bi doneo pogodak cak i u dva odigrana seta.

Bolleli S. - Munar Clar J.A.  hg1(5.5)    1.60
ATP Hamburg,zemlja,2.kolo

Lepo je imati Rafu Nadala za prijatelja. Upravo  je Munar dobar "frend" s Nadalom i na racun toga je dobio pozivnicu za Hamburg. Zapravo, prvi nosilac je uslovio svoj dolazak pozivnicom za Munara i tu vise nije bilo rasprave. Cak je s' doticnim  igrao i parove, ali su izgubili u prvom kolu. Inace se radi o tinejdzeru,18-godisnjem momku, koji vazi za veliku nadu spanskog tenisa. Munara je ovde zreb u 1.kolu spojio sa zemljakom GG Lopezom. Bio je to,na papiru, idealan zreb za iskusnog Spanca,ali se na kraju ispostavilo da je Lopez bio odlican zreb za Munara. Naime,Giljermo mu je predao mec nakon samo tri odigrana gema. Ne znam da li je stvarno posredi bila povreda ili nesto drugo,tek eto nam klinca u 2.kolu.
Boleli je napravio pauzu nakon Vimbldona koja je,cini se po mecu prvog kola, ostavila traga na Italijanu. Juce je u dva tesna seta dobio Rosola 76 76. Zato je mladi Spanac idealan zreb. Da uhvati ritam i dodje do lagane pobede.
Munar igra futures challenger turnire. Tesko je reci koliko zapravo moze. Mozda pokazatelj moze biti jedini atp mec koji je odigrao ove sezone u domacoj Barseloni. Tada je u prvom kolu izgubio od Pera 62 62. I ovde vidim neku 63 63 pobedu Italijana sa duplim brejkom makar u jednom setu.


  • 0

#1807 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 30 July 2015 - 17:58

Nisam, al sad cu ja da nesto predlozim.

 

Sepi-Majer 1

Kuevas- Janovic 1

Souza -Istomin 1

De Baker-Brkic 1

A.Bek-Ce 1

Granoljers/Lopez - Del Bonis/Lorenci 1

I jos ovo 1http://www.tennisexp...ail/?id=1345882 (mrzi me da pisem imena :P)

 

 

Jeebote, vodio 5-4 i servis i izgubi u TB gde je vodio 4-1 :ajme: Samo to je promaseno.


Edited by Zvezdinho, 30 July 2015 - 17:59.

  • 0

#1808 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 31 July 2015 - 14:16

Teliana Pereira - Anastasija Sevastova ..... 2 (2.05)

Denis Kudla - Dudi Sela ..... 2 (2.05)

Andreas Seppi - Simone Bolelli ..... 1 (1.72)

Annika Beck - Bethanie Mattek Sands ..... 2 (1.85)

-----------------------------------------------------------------------

Ukupan: 13.37


  • 0

#1809 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 31 July 2015 - 14:33

Teliana Pereira - Anastasija Sevastova ..... 2 (2.05)
Denis Kudla - Dudi Sela ..... 2 (2.05)
Andreas Seppi - Simone Bolelli ..... 1 (1.72)
Annika Beck - Bethanie Mattek Sands ..... 2 (1.85)

-----------------------------------------------------------------------
Ukupan: 13.37

Koja dva su ti 'sigurnija' od ovih?
  • 0

#1810 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 31 July 2015 - 14:50

Pa, 'ebi ga, iskreno, ne bih mogao reci da je jedan sigurniji od drugog. :D Mislio sam singlirati A.Sevastovu, jer je odlicna igracica i ocekujem da se nakon 2 godine, koje je prakticno propustila zbog problema s povredama, napokon vrati tamo gdje i pripada. To mi je nekako bio "najjaci" tip (ne u fazonu da je "sigurica", vec jednostavno zbog sansi koje cijenim da ima, kao i dobre kvote), ali sam na kraju odustao i ubacio to sa jos par meceva. Ipak je to zenski tenis, a danas bas i nemam zivaca da se nerviram... :D

 

Ako bih bas morao poredati po tome koji je "sigurniji" od kojeg ... :D ...onda bih to ovako uradio: 1.Seppi, 2.Sela, 3.Sevastova, 4.Mattek Sands. :D


Edited by XOXOXO, 31 July 2015 - 14:51.

  • 1

#1811 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 August 2015 - 13:37

Ajmo malo da se pozabavimo nekim mecevima vecerasnjeg programa. Fokus se polako okrece ka Severnoj Americi i turnirima iz US Open serije.
Dva meca iz ATP i dva iz WTA kalendara su na mom radaru.

Haas T. - Young D. 1 1.65
ATP Washington,tvrda podloga,1.kolo

Nemac nije igrao mnogo ove sezone,ali sam ga gledao u nekoliko navrata i mislim da je i dalje bolji od Amerikanca koji je u uzasnoj formi. Prosle sedmice je izgubio od Milera u Atlanti uz samo tri osvojena gema u celom mecu. Vise nego ocajno izdanje Janga.
Mislim da ce Hasu odgovarati uslovi u Vasingtonu i da je srecan sto jos uvek igra turnire nakon silnih problema sa povredama. Takodje,odgovarace mu i match-up protiv Janga.
Donald zna biti neugodan kada je u formi i kada ima svoj dan. Ali cak i da se takav scenario desi Has ima dovoljno aduta da ga izbaci iz ritma i ne vidim kako ce ovakav Jang uspostaviti ravnotezu u mecu.

Groth S. - Belluci T. 1 1.65
ATP Washington,tvrda podloga,1.kolo

Mislim da je i ovaj predlog vredan pokusaja jer je Beluci jos prekjuce igrao polufinale u Gstadu. Nece to biti laka tranzicija sa zemlje i velike nadmorske visine na beton i potpuno drugacije uslove. Tu su jos i faktori dugog puta i promene vremenske zone kao i klime. Brazilac je verovatno talentovaniji igrac od Grota,ali i neko ko ne reaguje najbolje psiholoski u tesnim mecevima,a takav bi trebao biti ovaj. Grot bi svojim servisom trebao da ga stavi pod pritisak i izbaci iz "ravnoteze".
Australijanac je odigrao pristojan mec u Atlanti protiv kasnijeg finaliste Bagdatisa i uopste ima vec nekoliko meceva na ovoj podlozi u nogama za razliku od rivala. Tu bi prednost trebao da iskoristi.

Diyas Z. - Davis L. 1 1.65
WTA Washington,tvrda podloga,1.kolo

Bez ikakvog oklevanja sam se odlucio za ovaj predlog jer mi se cini da postoji velika razlika izmedju ove dve teniserke trenutno. Nijedna od njih nije igrala mec nakon Vimbldona,a tamo je daleko bolji utisak ostavila Zarina. Dijas je u finoj formi,Dejvis se dosta muci i trazi tokom cele sezone. Dijas je,po meni,ozbiljnija takmicarka,"ume" da igra na pobedu i ocekujem da od starta oduzme ritam Amerikanki kojoj ni domaci teren ne bi trebao da bude prednost.

Begu I. - Brengle M. 1 1.55
WTA Washington,tvrda podloga,1.kolo

Brenlge u ovaj mec ulazi nakon osam uzastopnih poraza u kojima nije uhvatila niti jedan set! Takav niz govori da nesto opasno ne stima u njenoj igri i ja cu se opkladiti da ce taj niz potrajati makar jos jedan mec,ovaj.
Rumunka svoj najbolji tenis igra na zemlji,ali je sposobna da odigra solidno i na betonu. Takodje,vec je pobedila Medison na ovoj podlozi tako da zasluzuje da bude favorit u ovom mecu.
Za razliku od Amerikanke,Begu je igrala solidno i na Vimbldonu sa pobedama protiv Gavrilove i Tsurenko. Sada,na nesto sporijoj podlozi,kakva je ova u Vasingtonu,njena igra bi trebala da dodje jos vise do izrazaja.

Edited by TheObradovic, 03 August 2015 - 13:40.

  • 0

#1812 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 August 2015 - 13:41

Mec Groth-Belluci ipak prebacen za naredni dan. 


  • 0

#1813 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 03 August 2015 - 20:19

Ryan Harrison - James Duckworth ..... 1 (1.55)

Alexander Zverev - Yoshihito Nishioka ..... 2 (2.30)

Dudi Sela - Hyeon Chung ..... 1 (1.72)

Marinko Matosevic - Ruben Bemelmans ..... 2 (2.10)

------------------------------------------------------------------------

Ukupan: 12.88


  • 0

#1814 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 03 August 2015 - 20:47

chan/chan 1

 

pospisil/sock 1

 

niculescu 1

 

estrella 1


  • 0

#1815 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 04 August 2015 - 12:59

Begu dobila, Dijas predala, Has izduvao. To je sinocni ucinak.
Cekajuci da Grot odigra svoj mec pridodacu jos jedan predlog.

Pospisil V. - Young D. 1   1.60
ATP Washington,tvrda podloga,2.kolo

Jednostavno moram ponovo da odigram protiv Janga iako je jutros unistio Hasa. Bio je to neocekivani rezultat,ali poraz je vise do samog Hasa koji nije bio sposoban da odigra cak ni solidan mec. Nemac je cak upropastio vodjstvo 41 u 2.setu,sto je katastrofalan podatak imajuci u vidu Amerikancevu formu,ali verujem da Pospisil poseduje nephodno da spreci Janga da ostvari i drugu pobedu pravo niotkuda.
Kanadjanin je izgubio od Bagdatisa u Atlanti,ali je taj poraz uzrokovan i manjom povredom koju je Vacek vukao iz meca protiv Lua. Ti problemi bi trebalo da su sanirani tako da Pospisil moze slobodno da igra svoj tenis i ako to ucini kao u Atlanti mislim da ce biti prejak za Janga koji je isuvise nekonstantan. Pobeda nad Hasom mu je bila prva nakon sest uzastopnih poraza. Ne vidim jos jednu sokantnu pobedu.
 


  • 0