Jump to content

Photo
- - - - -

Jelka sa busenom - sta raditi?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 christofer

christofer
  • Members
  • 282 posts

Posted 27 December 2013 - 12:54

Dakle, problem je jednostavan. Sta raditi sa jelkom (sa busenom) kada se zavrse praznici? U stanu da ostane ne moze, a nemam uslova da je zasadim na nekom placu? Kopanje ispred zgrade na javnoj povrsini takodje ne dolazi u obzir -_- . Da li postoji neka organizacija ili firma koja moze da pokupi te jelke i zasadi ih negde....zao mi je da se prosto baci na djubre :rolleyes: . BTW, radi se o NS-u.

U Pancevu postoji varijanta rent-a-jelka, ali ne vidim za Novi Sad nista slicno...

http://mondo.rs/a646...-u-Pancevu.html

#2 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 27 December 2013 - 13:07

Čini mi se da je ranije Gradsko zelenilo uzimalo jelke posle NG, probaj da ih pozoveš.

#3 christofer

christofer
  • Members
  • 282 posts

Posted 27 December 2013 - 14:54

Zvao jutros, bili zauzeti. U medjuvremenu sam im pustio mail i ovde postovao.....cisto da vidim da li ima neki predlog dok ne stupim u kontakt sa zaposlenima iz Zelenila.

edit: progutao slovo

Edited by christofer, 27 December 2013 - 14:55.

#4 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 27 December 2013 - 20:12

Javi šta je bilo s jelkom.

#5 TangoBeograd

TangoBeograd
  • Members
  • 1 posts

Posted 30 December 2013 - 21:46

Ako si i Beogradu ja bih je preuzeo i zasadio na mom placu u Šimanovcima.

#6 christofer

christofer
  • Members
  • 282 posts

Posted 09 January 2014 - 20:48

Nisam iz Bg-a. Novi sad je u pitanju. Nisu mi jos nista iz zelenila odgovorili na mail, tako da ih zovem ovih dana i javljam ishod.

#7 christofer

christofer
  • Members
  • 282 posts

Posted 17 January 2014 - 12:04

Javili su se iz Gradskog Zelenila i hteli su da pokupe jelku. Do tada sam je vec nekom uvalio za plac, tako da meni nije koristilo. Ako nekom drugom treba neka nazove na 021/6394393 - to je rasadnik njihov i neka se s njima dogovoril oko preuzimanja...