Jump to content

Photo
- - - - -

Lisa Ann

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
444 replies to this topic

#16 DANIEL DRAVOT

DANIEL DRAVOT
  • Members
  • 16,549 posts

Posted 04 December 2013 - 21:13

Princip je isti koliko god nula imao.

#17 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 12,658 posts

Posted 04 December 2013 - 21:27

Meni smeta jedino to sto si ti otvorio temu za sebe, a nikoga nisi pitao da uradis to. Kao sto mozes da vidis, nijedan forumas nema svoju temu, a daleko od toga da nema odlicnih kladionicara ovde.

Imas druge topike gde mozes da pises svoje tipove, pa ako budes osvario lep dobitak, dobices svoju temu sigurno.

Edited by DelPiero, 04 December 2013 - 21:28.

#18 DANIEL DRAVOT

DANIEL DRAVOT
  • Members
  • 16,549 posts

Posted 04 December 2013 - 21:36

Meni smeta jedino to sto si ti otvorio temu za sebe, a nikoga nisi pitao da uradis to. Kao sto mozes da vidis, nijedan forumas nema svoju temu, a daleko od toga da nema odlicnih kladionicara ovde.

Imas druge topike gde mozes da pises svoje tipove, pa ako budes osvario lep dobitak, dobices svoju temu sigurno.

Da li u pravilima foruma postoji neki clan koji ovo karakterise kao prekrsaj?

#19 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 12,658 posts

Posted 04 December 2013 - 21:47

Da li u pravilima foruma postoji neki clan koji ovo karakterise kao prekrsaj?

Ne. Nisam ni rekao da je prekrsaj. 

Spoiler

#20 DANIEL DRAVOT

DANIEL DRAVOT
  • Members
  • 16,549 posts

Posted 04 December 2013 - 21:49

Zato sam i pitao.

Iskreno me zanima kako ce da ispadne ovaj eksperiment, a posto covek nikoga nije uvredio direktno, nemam problem ni sa (ne)kulturom.

Na drugim topicima bi bio u dzumbusu ostalih kladionicara i ne znam da li bih se potrudio da ga ispratim, da je imao onaj uvodni post na nekom od tih topika.

Ovako gledas uspon ili pad jednog kladionicara.

Edited by DANIEL DRAVOT, 04 December 2013 - 21:52.

#21 nemanjau5

nemanjau5
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 04 December 2013 - 21:50

uvijek me zaintrigira rijec 'garantujem' kod kladionicara

#22 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 12,658 posts

Posted 04 December 2013 - 21:57

Zato sam i pitao.

Iskreno me zanima kako ce da ispadne ovaj eksperiment, a posto covek nikoga nije uvredio direktno, nemam problem ni sa (ne)kulturom.

Na drugim topicima bi bio u dzumbusu ostalih kladionicara i ne znam da li bih se potrudio da ga ispratim, da je imao onaj uvodni post na nekom od tih topika.

Ovako gledas uspon ili pad jednog kladionicara.

Slazem se da bi njegovi postovi bili razdvojeni po temi, ali i Milos987 je tako postovao na pocetku, pa kad su ga ljudi pratili i uzimali pare, otvorili mu temu, koju je zasluzio.

Pokazatelj da mozes i tako da budes primecen.

#23 niko69

niko69
  • Members
  • 4,190 posts

Posted 04 December 2013 - 22:17

Drugi tiket blizu da prodje :lala:

#24 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 04 December 2013 - 22:32

Apelujem da se ne zatvara tema.

@ op

Stavljaj i kad se igraju utakmice sa tiketa da bi bilo lakse pracenje.

Slazem se da bi njegovi postovi bili razdvojeni po temi, ali i Milos987 je tako postovao na pocetku, pa kad su ga ljudi pratili i uzimali pare, otvorili mu temu, koju je zasluzio.

Pokazatelj da mozes i tako da budes primecen.

Realno ne smeta tema a zasto je ne ostaviti kad je ovako preglednije?

Interesantan eksperiment i ima nas koji smo zaintrigirani. Covek ima mesec dana da se dokaze.

Edited by katamaran, 04 December 2013 - 22:37.

#25 belgrade_owl

belgrade_owl
  • Members
  • 65 posts

Posted 05 December 2013 - 00:43

Kvote iz Balkan beta  danas .

Stanje 1000 e

Hrvatski kup   Dinamo Zagreb - Hajduk 1x 1,20

Srbijanski kup   Crvena Zvezda - Vojvodina 1x 1,15

Ulog 150 e , potencijalni dobitak 207 e .

Stanje 850e .

Od ovakvih tiketa KLADIONICE zive... i ovo ce ti u Srbiji primiti svaka kladionica.

#26 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 19,824 posts

Posted 05 December 2013 - 01:07

Interesantan eksperiment i ima nas koji smo zaintrigirani. Covek ima mesec dana da se dokaze.

Znas kako, IMO, ono sto je milos radio je bio dobar eksperiment i sistem se pokazao kao uspesan samo ako je covek strpljiv i drzi se sistema kada udje u los niz. On to pravilo nije ispostovao (iako je sam na pocetku na tome insistirao) pa smo videli kako se sve to zavrsilo (tiketima sa kvotom 500+).

Kretalo se sa 1000 dinara a cilj je bio 100-ak evra plusa na kraju meseca sto se i pokazalo da je sasvim moguce/realno uz disciplinovanu igru. Ovaj start sa 1000 evra da bi se posle mesec zaradilo 500 evra (znaci mesec dana jurim 1.5 kvotu) i nije mi bas nesto zanimljiv. Evo, veceras je mogao odigrati na Siti 2 za 1000 evra i ustedeti sebi mesec dana kladjenja.

Inace, sto se tice ovih kvota od 1.10-1.15, IMO, najbolja igra za to je tim1/tim2 12NG tj. tim koji igra protiv favorita da nece dati gol u oba poluvremena... to dolazi u bas velikom procentu a u nekim mecevima bez izrazitog favorita kvota zna da bude i oko 1.3-1.4 a opet nekako dosta verovatno da bar jedan tim nece dati gol u oba poluvremena.

#27 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 05 December 2013 - 08:43

Ok  , osecam se prozvanim da moram da odgovorim na par postova .

Izvini ali cisto sumnjam da neko pocinje sa 1k eura.

Bilo bi lepo kad bi ta cifra bila recimo 100 ili 10.

Ja ne znam nikog kome je mesecni budzet za kladjenje 1k eura.

Ovde je promasena smisao . U pitanju je nacin zarade, povecanje kucnog budzeta , sta god , osnovni izvor finansija , tako da bi bilo nebulozno da se krece sa 10 eura , jer je to nemoguca misija, odnosno , ja barem to ne mogu . Sumnjam da bilo ko moze . Pokusavam da predstavim sistem koji ce mesecno donositi konstantnu zaradu , a ne igranje avanturistickih tiketa za 100 rsd , samo da bi se pratile tekme i ubila dosada .

1000 eura predstavlja pocetno stanje , pocetnu tacku preko koje je kasnije lako izracunati da li ste u plusu ili minusu , a ujedno imate i odredjen novcani iznos na raspolaganju za ulaganje i mogucnost dobitka . Sta da ulozim sa deset eura ???

#28 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 05 December 2013 - 08:59

Znas kako, IMO, ono sto je milos radio je bio dobar eksperiment i sistem se pokazao kao uspesan samo ako je covek strpljiv i drzi se sistema kada udje u los niz. On to pravilo nije ispostovao (iako je sam na pocetku na tome insistirao) pa smo videli kako se sve to zavrsilo (tiketima sa kvotom 500+).

Kretalo se sa 1000 dinara a cilj je bio 100-ak evra plusa na kraju meseca sto se i pokazalo da je sasvim moguce/realno uz disciplinovanu igru. Ovaj start sa 1000 evra da bi se posle mesec zaradilo 500 evra (znaci mesec dana jurim 1.5 kvotu) i nije mi bas nesto zanimljiv. Evo, veceras je mogao odigrati na Siti 2 za 1000 evra i ustedeti sebi mesec dana kladjenja.

Inace, sto se tice ovih kvota od 1.10-1.15, IMO, najbolja igra za to je tim1/tim2 12NG tj. tim koji igra protiv favorita da nece dati gol u oba poluvremena... to dolazi u bas velikom procentu a u nekim mecevima bez izrazitog favorita kvota zna da bude i oko 1.3-1.4 a opet nekako dosta verovatno da bar jedan tim nece dati gol u oba poluvremena.

Apsolutno se ne slazem !!!!!!

Mogao sam na M Siti , tacno , mogao sam i na Celzi . Ali mogao sam i na Psg , ili Anderleht , zar ne ?

Mogao sam i na Liverpul sinoc , ali mogao sam i u nedelju na Liverpul, zar ne ?

Stavi se u ulogu da imas samo 1000 e , i da treba da se zivi od toga, i sve to stavis na kocku na jedan mec ? To nije ono sto ja zelim da pokazem.

Previse je pojednostavljena recenica da se ceo mesec juri kvota 1,5 . To je pedeset posto od uloga, zato kad se ulozi 1000 e , 500 e je pristojna cifra .

U banci da orocite 1000 e na mesec dana, dobicete najvise 2 posto kamatu na godisnjem nivou, a kad se to pripise mesecno , dobili biste manje od 2 eura .

#29 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 05 December 2013 - 09:07

Od ovakvih tiketa KLADIONICE zive... i ovo ce ti u Srbiji primiti svaka kladionica.

Ne slazem se i sa ovim , dokazacu ti to uskoro .

Kladionice zive od tiketa do hiljadu dinara , i onih preko sto hiljada dinara .

U stvari , zive od ljudske pohlepe i nezajazljivosti .

Ali,  u redu, u minusu sam juce stotinjak eura , sumnjicavost i napadi su sasvim opravdani .

Edited by Lisa Ann, 05 December 2013 - 09:10.

#30 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 05 December 2013 - 09:14

Jos jedna stvar . Zamera mi se da sam forumski nekulturan sto sam sebi otvorio topic . Moguce, ne razumem se bas najbolje . Znam da nisam nastupio arogantno i prepotentno .