Jump to content


Photo
- - - - -

Lisa Ann


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
444 replies to this topic

#1 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 04 December 2013 - 09:03

Ako mi urednistvo ovog foruma i sajta dozvoli, ideja mi je da u narednom periodu pojasnim i pokazem kako se moze dobiti na kladionici , i koji je jedini nacin da se dobije nesto .

 

Zivimo u drustvu koje mladima ne daje nikakvu nadu , mislimo da je Ekrem Jevric napisao Na Drini cupriju,  tamo gde su bile biblioteke i knjizare otvaraju se kladionice i fast fudovi , stoga nije ni cudno sto nam kladionice i kazina predstavljaju nacin zivota.

 

Budimo se i lezemo s mislima da li ce Everton dati 3 komada Svonsiju, da li Panatiaikos moze dati 85 poena uz to da Diamantidis da manje od 13 poena ...

 

Prvo, da se predstavim, imam tridesetak godina , zenu i dete , posao do skoro u jednoj banci....

 

Kladionicom se bavim odavno, a u poslednje dve , tri godine i ozbiljno, ako mogu da kazem profesionalno .

 

Od kladionice ne treba ocekivati cuda, zaradu preko noci, cak sta vise , sumnjam da je iko u plusu ko igra tikete, bilo da igra na dnevnoj bazi ili povremeno .

 

Ja uspevam da na mesecnom nivou zaradim jednu finu platu , od 500 do 1000 e , i to cu pokusati da demonstriram ovde, naravno, opet ponavljam, ako mi urednistvo dozvoli .

 

Ako se covek bavi ovim poslom, potrebno je drzati se odredjenih pravila, i nikada ne odstupati od njih . Ja imam osnovna dva , i njih se drzim : Ne moze se sve pogoditi i nikad ne odustaj od svog sistema igre.

 

Na ovom mestu bih pokusao sledece. U narednih mesec dana ( za pocetak ) cu javno igrati , pocetni kapital je 1000 e , i pokusati da moj stil igre priblizim jos nekom.

 

Ja igram na inostranim kladionicama , bet 365 i betathome, s tim da je bet 365 ubedljivo najbolja . Za ovaj topic cu koristiti kvote domacih kladionica. Inostrane kladionice su bolje od nasih jedino sto ne prave probleme kod uplata , prihvataju do 1000 e u par sekundi .

 

Trudicu se da u jutarnjim casovima , ako mi obaveze dozvole, postujem tiket za taj dan, ako ne , onda cu u toku dana .

 

Znaci , do 4. januara 2014, zarada mora biti od 500 e do 1000 e. Ili veca, naravno.

 

 

 

 



#2 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 04 December 2013 - 09:18

Kvote iz Balkan beta  danas .

 

Stanje 1000 e

 

Hrvatski kup   Dinamo Zagreb - Hajduk 1x 1,20

Srbijanski kup   Crvena Zvezda - Vojvodina 1x 1,15

 

Ulog 150 e , potencijalni dobitak 207 e .

 

Stanje 850e .



#3 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 04 December 2013 - 10:27

početak obećava, ali betathome je daleko od ozbiljne kladionice

#4 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 04 December 2013 - 10:48

početak obećava, ali betathome je daleko od ozbiljne kladionice

 

Slazem se , ali na toj kladionici sam poceo , pa zato i dalje ponekad odigram , ali po kvotama i ponudi su daleko iza bet 365 .



#5 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 04 December 2013 - 10:53

Jos jedan za danas , kvote takodje iz Balkan beta .

 

Stanje 850 e .

 

Austrija prva liga      Volfsberger - Salcburg 2 1,35

Hrvatska prva liga   Rijeka - Hrvatski dragovoljac 1 1,27

Hrvatski kup     Dinamo Zagreb - Hajduk 1 1,70

 

Ulog 20 e , potencijalni dobitak 58 e .

 

Stanje 830 e .



#6 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 04 December 2013 - 13:12

:wub:



#7 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 04 December 2013 - 13:21

Gde nam je Komi kada nam je potreban? :lol+:



#8 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 04 December 2013 - 16:44

Nadam se da ce ostati ova tema iako ne igram na kladionici. Zivo me zanima stanje na kraju meseca.

 

Prvi tiket mi se nista ne svidja

 

Srbijanski kup   Crvena Zvezda - Vojvodina 1x 1,15

 

Samo 1.15 a tu lagano moze da uleti dvojka.



#9 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 04 December 2013 - 19:05

Dosta sale, ne mislite stvarno da ostavite topic ovog prevaranta?



#10 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 04 December 2013 - 19:10

otvorite topik s pravom lizom en, a ovaj zatvorite  :lol+:



#11 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 04 December 2013 - 19:17

Samo 1.15 a tu lagano moze da uleti dvojka.

 

 

Kao sto rekoh. Poceo je sa bacenih 150 evra. Ostavite ga da vidimo bilans na kraju meseca. 

 

Posle prvog tipa mislim da je veca sansa da Slavisa ili Vuk budu sledeci treneri Barse nego da op bude u plusu.



#12 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 04 December 2013 - 19:29

zvezda 1x i dalje nisam citotm



#13 Lisa Ann

Lisa Ann
  • Members
  • 46 posts

Posted 04 December 2013 - 19:29

Ne razumem ove zlurade komentare. Na podforumu kladionica , pisem o kladionici . Zasto odmah prevarant, lazov itd.

 

Vec sam rekao da garantujem mesecni profit jedne solidne plate , nisam rekao da cu veceras dobiti milion eura.

 

Polako .



#14 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 04 December 2013 - 19:43

Cime garantujes?

 

Inace pocetak obecava. 

 

150 evra na mizernu kvotu (1.15) u utakmici gde je cak i meni kao velikom navijacu Zvezde bilo jasno da je ogromna mogucnost da uleti dvojka.

 

Ja sam za kladionicu totalni laik ali ti je vec prvi tiket tezak fail. Nadam se da ces izgurati ceo mesec pa da vidimo sta ces da napravis.



#15 maniac6n3

maniac6n3
  • Members
  • 48 posts

Posted 04 December 2013 - 20:03

Izvini ali cisto sumnjam da neko pocinje sa 1k eura.

Bilo bi lepo kad bi ta cifra bila recimo 100 ili 10.

Ja ne znam nikog kome je mesecni budzet za kladjenje 1k eura.