Jump to content


Photo
- - - - -

Njujork (+ novogodišnja noć u istom)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 25 November 2013 - 12:06

Ima li neko savet/iskustva u vezi sa novogodišnjom noći u Njujorku?

Naravno, ne pada mi napamet da plaćam 500 dolara da bih jela i pila u nekom prosečnom restoranu. Znači, low cost ideje, nešto drugačije, itd. Naravno, Tajms skver je uvek opcija, ali bolje da pitam nego da propustim možda neki interesantniji način da se dočeka Nova godina u Njujorku.

Ah, kad sam već kod Tajms skvera, da li je neko čekao NG tamo?

Ostalo u vezi sa Njujorkom, osim već svima poznatih turističkih atrakcija, ima li neko neke insajderske preporuke?

 

 



#2 oslo

oslo
  • Members
  • 812 posts

Posted 26 November 2013 - 03:15

ono sto je imam da kazem... ako mislis docekati NG na samom Times squer-u ceka te opcija da dodjes dan ranije I stanes u red, cekas 20 sati na hladnoci I mozda vidis I kuglu  . sve ostalo je samo mnooogo blokova od centra zbivanja I trillion ljudi. tako da izaberi...... NY je lep pre I posle NG tj oko bozica, sam docek na TS zahteva ipak ili silnu zelju da se bas to vidi pa ti nije zao da se mrznes dan ranije ili lezerniju varijantu tipa  ti tamo negde, I  ljudi oko tebe koji se komesaju a TS ne vidis ni u najavi. bili,promuvali se, ne bi ponovili.

 

p.s. a mozda smo mi samo malo matori I komformisti te me ne uzimaj za repera.



#3 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,660 posts

Posted 26 November 2013 - 03:22

+1 Za napisano. Times Square je dosta tesan, a za NG je nemoguća navala.

#4 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 November 2013 - 04:35

Takodje, izbegavam TS 23-24 zbog kupovine poklona, uzasna guzva, a onda 30-2gog - sve izmedju je super za videti ali se obucite toplo :D 0 u NYC deluje kao -20 bilo gde drugo



#5 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 26 November 2013 - 11:03

Ono sto znam sigurno je da i ako budem na Tajms skveru 31.12. to je ne sto na sta cu se usuditi samo jednom u zivotu. Ne zanima me toliko kugla, vec vise atmosfera, mada nisam ni sama sigurna da li ce mi se dopasti ili samo smuciti i Njujork i zima i sve :)

Cula sam da ima i manjih proslava outdoor, u Central parku itd.