Jump to content

Photo

Samsung Galaxy S4 ili LG G2?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
75 replies to this topic

Poll: Samsung Galaxy S4 ili LG G2? (19 member(s) have cast votes)

Pomozite mi. Koji telefon bi vi uzeli?

1. Samsung Galaxy S4 (6 votes [31.58%])

Percentage of vote: 31.58%

2. LG G2 (7 votes [36.84%])

Percentage of vote: 36.84%

3. HTC one (6 votes [31.58%])

Percentage of vote: 31.58%

Vote Guests cannot vote

#16 christofer

christofer
  • Members
  • 228 posts

Posted 27 December 2013 - 11:06

Da, to nisam ni video da nedostaje. Sve u svemu, FM i memorijska kartica kome nedostaju toliko da su dealbraker-i, neka gleda dalje ;) .

#17 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 17 February 2014 - 01:29

Na kraju izabrah (i ne kajem se; preporuka svima) ...

HTC_One_mini.jpg

#18 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 17 February 2014 - 13:00

Gde nađe baš beli... :D

Imam i ja HTC, odlični su to telefoni, vrhunski uz recimo Sony za Android platformu, ali bih ljudima koji kupuju ipak preporučio LG Nexus 4. Ovaj telefon mi deluje najizbalansiraniji po pitanju dobrih performansi i dobre cene...

http://www.mobilnisv...xus-4-E960-16GB

http://www.mobilnisv...-4-E960-16GB/1/

Edited by pixel, 17 February 2014 - 16:35.

#19 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 18 February 2014 - 20:51

Gde nađe baš beli... :D

Nije beli. Beo mu je samo ram ali je silver na zadnjoj strani i spreda u nivou slušalice i mikrofona.

Sjajan telefon.

Sviđa mi se i ono što je karakteristično za njega- Zoe kamera (30 sek snimka), zatim ono "okidanje" prilikom slikanja i automatsko biranje najbolje slike.

Da ne govorim o tome kakav je "beatsaudio" zvuk (isprobao ga na mojoj muzici i TuneIn internet radiju). Rastura.

#20 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 18 February 2014 - 21:08

Nije beli. Beo mu je samo ram ali je silver na zadnjoj strani i spreda u nivou slušalice i mikrofona.

Ma dobro, šalim se, naravno. I da jeste beo, ti si doktor, rimovao bi ti se savršeno uz klompice... :D

Sjajan telefon.

Sviđa mi se i ono što je karakteristično za njega- Zoe kamera (30 sek snimka), zatim ono "okidanje" prilikom slikanja i automatsko biranje najbolje slike.

Da ne govorim o tome kakav je "beatsaudio" zvuk (isprobao ga na mojoj muzici i TuneIn internet radiju). Rastura.

Kažem, ta visoka HTC klasa je odlična. Samo nisu baš jeftini. No, ljudi u Srbiji moraju da nauče da kvalitet košta.

#21 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 18 February 2014 - 21:27

Ma dobro, šalim se, naravno. I da jeste beo, ti si doktor, rimovao bi ti se savršeno uz klompice... :D

Nije zbog toga. 

Kada sam video isti model u crnoj boji nije me nešto impresionirao. Nekako je bezličan ali već ovaj silver je druga priča.

Da uzimam crveni, baš i nisam bio raspoložen.

Kažem, ta visoka HTC klasa je odlična. Samo nisu baš jeftini. No, ljudi u Srbiji moraju da nauče da kvalitet košta.

Ja sam zagovornik one škole mišljenja da danas treba uzeti ono što je najbolje kako ne bi morao već sutra da razmišljaš o kupovini nečeg (tada) novog. A da pratim tempo razvoja tehnologije morao bih da izdvojim poprilično novca koji mislim da se može utrošiti i na pametnije stvari. 

Inače, imao sam priliku da uzmem i iPhone 5S / 5C (legalno, naravno) ali ovaj me HTC- jac prosto osvojio.

Nego, vidi koje muke muče proizvođače HTC- a: http://www.b92.net/t...2&nav_id=813751

Edited by melankolic, 18 February 2014 - 21:32.

#22 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 19 February 2014 - 00:30

Nego, vidi koje muke muče proizvođače HTC- a: http://www.b92.net/t...2&nav_id=813751

:lol+:

Što ga ne nazovu jednostavno HTC Two... :D

#23 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 27 February 2014 - 21:20

HTC One proglašen za najbolji smartphone u 2013. godini na Global Mobile Awards u Barceloni.

http://www.whatmobil...-mobile-awards/

#24 angelia

angelia
  • Members
  • 13,206 posts

Posted 27 February 2014 - 21:25

Ja planiram sad da uzmem S5 - deluje mi kao najbolja opcija (HTC imam lose iskustvo sa prethodnim modelima).

Iphone mi se smucio, ne vidim bolju opciju.

#25 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 27 February 2014 - 21:36

Ja planiram sad da uzmem S5 - deluje mi kao najbolja opcija (HTC imam lose iskustvo sa prethodnim modelima).

Iphone mi se smucio, ne vidim bolju opciju.

Možda Sony Xperia Z2?

Apple ne mogu da smislim, najviše zbog njegovih korisnika. iPhone ne bih uzeo i da je poklon.

Android FTW! ;)

#26 angelia

angelia
  • Members
  • 13,206 posts

Posted 27 February 2014 - 22:26

Možda Sony Xperia Z2?

Apple ne mogu da smislim, najviše zbog njegovih korisnika. iPhone ne bih uzeo i da je poklon.

Android FTW! ;)

Nema ga carrier - iako sam sad pogledala u poredjenju sa S5 tu su negde.

Meni se iPhone smucio zato sto je napravljen vise za tinejdzere. Baterija je katastrofa - moras da koristis externu. Office ne valja...

#27 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 27 February 2014 - 22:32

Nema ga carrier - iako sam sad pogledala u poredjenju sa S5 tu su negde.

Meni se iPhone smucio zato sto je napravljen vise za tinejdzere. Baterija je katastrofa - moras da koristis externu. Office ne valja...

Vidim da se sad natežu i oko ovog fingerprint noviteta na iPhone 5.

Od Apple- a ću uzeti najverovatnije iPad Air. S telefonima ne bih da eksperimentišem.

#28 angelia

angelia
  • Members
  • 13,206 posts

Posted 27 February 2014 - 22:47

Mene vise muci novi laptiop, htela sam 2 in 1, pa ne znam dal da gledam Lenovo Yoga, HP split, ili Sony flip ;) burazer me ubedjuje da je Yoga pravi izbor.

#29 melankolic

melankolic
  • Members
  • 23,068 posts

Posted 27 February 2014 - 22:49

Mene vise muci novi laptiop, htela sam 2 in 1, pa ne znam dal da gledam Lenovo Yoga, HP split, ili Sony flip ;) burazer me ubedjuje da je Yoga pravi izbor.

Da uzmeš neki novi Dell- ov i da budeš mirna.

Ja sam sa Lenovom imao isto iskustvo kao ti sa HTC- om.

#30 angelia

angelia
  • Members
  • 13,206 posts

Posted 27 February 2014 - 22:50

Da uzmeš neki novi Dell- ov i da budeš mirna.

Ja sam sa Lenovom imao isto iskustvo kao ti sa HTC- om.

Iskreno ja sam htela HP - ali on kaze da je suvise nova fora i da ko zna sta moze da krene po zlu.