Jump to content


Photo
- - - - -

Larin izbor


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 maja123

maja123
  • Members
  • 1 posts

Posted 16 September 2013 - 20:32

U kojim terminima se emituje sada serija Larin izbor? Vidim da su ove nedelje filmovi, umesto serije  :( Hvala



#2 NekoNebitan

NekoNebitan
  • Members
  • 2 posts

Posted 18 September 2013 - 10:05

Prva sezona "Larinog izbora" koju smo gledali do prošlog petka, ima 182 epizode. Nadam se da B92 nije neozbiljna TV da bi prekinula emitovanje posle 116... ili tako neke epizode. OK, Sulejman je Sulejman, ali zaista bi bilo lepo da mi, koje ste uspeli da "navučete" na "Larin izbor" dobijemo odgovor na pitanje: hoće li biti nastavljeno emitovanje i, ako hoće, u kojim terminima.

Unpred hvala... nadam se da ćete nas obradovati! :)



#3 olujrodjena

olujrodjena
  • Members
  • 5 posts

Posted 18 September 2013 - 16:06

Ja sam pisala redakciji b92 i pitala ih zasto su prekinuli Larin izbor, ali nisam dobila odgovor od njih.

Ne verujem ni da cu ga dobiti.

Ako vec kupuju neku seriju, neka je lepo kupe od pocetka do kraja.

Zaista je vise nego neozbiljno da ovako ozbiljna TV kuca prekine emitovanje serije bas kad je najinteresantnije.

A Velicanstvenog smo vec gledali - dobro... ja nisam, jer ne volim te otomanske serije... na jednoj drugoj televiziji i to poprilicno skoro.

Molim odgovorne da reaguju i da nastave sa Larinim izborom.

Nadam se da neko od nadleznih ovo cita.



#4 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 19 September 2013 - 10:14

Ne znam za nadlezne, ali meni se cini da je Lara izabrala da vise ne ide na B92. ;)

#5 olujrodjena

olujrodjena
  • Members
  • 5 posts

Posted 19 September 2013 - 10:27

E neka to ide na dusu ovima koji rade program.

Bezobrazluk i osnovni nedostatak kulture da se gledaocima objasni zasto se Larin izbor vise ne prikazuje.

To bar mogu da urade. To nije nista drugo nego nepostovanje gledalaca televizije b92.

A znali su da obavestavaju da se Larin izbor pomera sa termina od 19,00 h na 21,00 h.

To su znali da odrade, a ne mogu da kazu objasnjenje zasto su Larin izbor izbacili iz programske seme.

Sramota.



#6 NekoNebitan

NekoNebitan
  • Members
  • 2 posts

Posted 19 September 2013 - 20:09

Čak ni za onih desetak epizoda koje su išle u terminu 20:30 niko nije dao nikakvu najavu.

Htela sam i ja da im sastavim jedan mejlić, ali, očigledno, nema smisla... 

Da ne pominjem da smo pola serije gledali "kako-kad", kad god su prenosili neki tenis.

Vrlo neozbiljno od televizije koju sam smatrala najprofesionalnijom u Srbiji.

Nemam ništa protiv "Sulejmana", "Istražitelja iz Majamija" i ostalog serijskog programa, lepo je što je tako raznovrstan, ali nije lepo bez ikakvog objašnjenja prekinuti emitovanje serije koju su jednom počeli emitovati, pa makar je gledalo samo troje ljudi. 

Ako nisu imali love da otkupe bar celu prvu sezonu, nije trebalo da petljaju ni sa 115 epizoda!!!

Ne mogu da verujem! -_-



#7 olujrodjena

olujrodjena
  • Members
  • 5 posts

Posted 20 September 2013 - 09:07

Čak ni za onih desetak epizoda koje su išle u terminu 20:30 niko nije dao nikakvu najavu.

Htela sam i ja da im sastavim jedan mejlić, ali, očigledno, nema smisla... 

Da ne pominjem da smo pola serije gledali "kako-kad", kad god su prenosili neki tenis.

Vrlo neozbiljno od televizije koju sam smatrala najprofesionalnijom u Srbiji.

Nemam ništa protiv "Sulejmana", "Istražitelja iz Majamija" i ostalog serijskog programa, lepo je što je tako raznovrstan, ali nije lepo bez ikakvog objašnjenja prekinuti emitovanje serije koju su jednom počeli emitovati, pa makar je gledalo samo troje ljudi. 

Ako nisu imali love da otkupe bar celu prvu sezonu, nije trebalo da petljaju ni sa 115 epizoda!!!

Ne mogu da verujem! -_-

 

Slazem se sa Vama.

Bar da se obrate nama gledaocima zasto vise nema Larinog izbora?

Nego potpuna tisina.

A znali su da je reklamiraju i to kako dobro.

Pa jos na zvanicnoj sajt stranici stoji fotografija Lare i Jakova i sadrzaj te epizode od srede.

Cak ni to ne mogu da azuriraju.

Sramota za b92. Nisam to od njih ocekivala.



#8 drax

drax
  • Members
  • 1 posts

Posted 07 October 2013 - 16:11

Registrovao sam se samo da vam kažem da zaboravite na Laru i B92. Pisao sam i ja njima ali naravno nisam dobio odgovor. Evo vam ovaj link i tu imate sve epizode 1. i 2. sezone http://www.videokoka...eos-1-date.html



#9 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 08 October 2013 - 07:52


Zaista je vise nego neozbiljno da ovako ozbiljna TV kuca

 

Ulepsa mi pocetak dana ovom nicim izazvanom duhovitoscu :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: