Jump to content


Photo

Pomoć


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#1 Varnaaa

Varnaaa
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 September 2013 - 14:04

Zdravo ljudi ...
Kada sam krenuo u prvu godinu srednje škole, nisam nikoga poznavao.Stekao sam najbolju drugaricu, ali ona je imala boljeg druga od mene.Posle nekog vremena njih dvoje su se posvađali i prekinuli prijateljstvo.Tada sam ja postao njen najbolji drug.Sve je bilo u redu do prije par dana, kada su se njih dvoje pomirili, i sada se ja osjećam zapostavljeno, točnije, mislim da joj je on ponovno najbolji drug, a da sam ja bio samo zamjena.
Molim pomoć.


#2 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 11 September 2013 - 15:08

Sprijatelji se s njim.



#3 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 11 September 2013 - 19:13

 

Zdravo ljudi ...
Kada sam krenuo u prvu godinu srednje škole, nisam nikoga poznavao.Stekao sam najbolju drugaricu, ali ona je imala boljeg druga od mene.Posle nekog vremena njih dvoje su se posvađali i prekinuli prijateljstvo.Tada sam ja postao njen najbolji drug.Sve je bilo u redu do prije par dana, kada su se njih dvoje pomirili, i sada se ja osjećam zapostavljeno, točnije, mislim da joj je on ponovno najbolji drug, a da sam ja bio samo zamjena.
Molim pomoć.

 

 

Potrudi se da upoznas nove ljude i prosiri svoj krug prijatelja, da ne bi toliko emotivno zavisio od te jedne osobe.



#4 Varnaaa

Varnaaa
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 September 2013 - 15:41

A nije problem u tome,imam ja još drugarica.Ja sam u stvari zaljubljen u nju  :blush:


Edited by Varnaaa, 14 September 2013 - 15:41.


#5 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 14 September 2013 - 16:30

Pa zaljubi se onda i u njega.



#6 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 14 September 2013 - 18:01

A nije problem u tome,imam ja još drugarica.Ja sam u stvari zaljubljen u nju  :blush:

 

A prpa ti da joj priznas, a? Bolje joj reci, da ne bi posle zalio citavog zivota za propustenom prilikom (ko ja). Ako joj nije na taj nacin stalo do tebe, nista ne gubis, a ako jeste, odlaganjem rizikujes da joj pristupi neko hrabriji i mazne ti je ispred nosa. U takvim stvarima, tajming je presudan ("ko prvi devojci, sam u nju upada").


Edited by Merlin, 14 September 2013 - 22:20.


#7 Darkinside

Darkinside
  • Members
  • 30 posts

Posted 14 September 2013 - 20:32

U principu,nemoj da se nerviraš... Nije vredna toga skoro nijedna! Opusti se koliko možes,proceni situaciju,pa kreni. Srećno!



#8 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 September 2013 - 21:36

...

 

'Dok jednom ne omrkne, drugom ne osvane'.

 

...



#9 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 17 September 2013 - 11:56

Pa zaljubi se onda i u njega.

 

Okrutan si! :kece:



#10 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 17 September 2013 - 12:09

Okrutan si! :kece:

 

Ako sad ne proba kad ce. :)



#11 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 17 September 2013 - 12:11

Ako sad ne proba kad ce. :)

 

Momak se zaljubio, onako iskreno-srednjoškolski. Bolje da ne isprobava ove i one varijante u slučaju ljubavne patnje, može skupo da ga košta. ;)



#12 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 17 September 2013 - 12:13

Momak se zaljubio, onako iskreno-srednjoškolski. Bolje da ne isprobava ove i one varijante u slučaju ljubavne patnje, može skupo da ga košta. ;)

 

Patice kako god da okrenes.

 

May as well have some fun along the way. ;)



#13 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 17 September 2013 - 12:17

Patice kako god da okrenes.

 

May as well have some fun along the way. ;)

 

Za prvo izrečeno se slažem, to mora da se desi, pa je bolje što ranije.

 

Ovo drugo je već povezano sa širokim spektrom mogućnosti. :kece:



#14 Žuka

Žuka
  • Members
  • 41 posts

Posted 04 November 2013 - 14:39

A nije problem u tome,imam ja još drugarica.Ja sam u stvari zaljubljen u nju  :blush:

 

Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da ne bi bilo lose da ti odma ''slomi srce''. Tako ces vrlo mlad dobiti lekciju o tome da vezivanje za osobu suprtnog pola nije najpametnija stvar u tvojim godinama.


Edited by Limpopo, 04 November 2013 - 18:13.


#15 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 05 November 2013 - 14:48

Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da ne bi bilo lose da ti odma ''slomi srce''. Tako ces vrlo mlad dobiti lekciju o tome da vezivanje za osobu suprtnog pola nije najpametnija stvar u tvojim godinama.

 

Je' to Limpopo province?