Jump to content


Photo

Vesti, opste diskusije, rasporedi prenosa....


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
127 replies to this topic

#16 bluemonday

bluemonday
  • Banned
  • 812 posts

Posted 04 September 2013 - 18:38

ja cu se iznenaditi ako budu imali jednu pobedu Ukrajinci :)

 

Idi kladi se na golf ili tako nesto slicno... Iznenadjen si! :kece:

Prva od pet, i oma flop :lol+:

A sam si u postu ranije rekao da je sve otvoreno ;)

Povedi i Raskeema :lol+:

Malo vas sportsko-kladionicarki zezam, nema ljutnje ;)


Edited by bluemonday, 04 September 2013 - 18:43.


#17 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 04 September 2013 - 18:40

Квалитет кошарке на досадашњих 8 одиграних мечева је испод сваког нивоа, узимајући у обзир да је у питању смотра најбољих репрезентација на континенту. Опширније о свему ћу се потрудити да напишем вечерас у посту, пошто се одиграју 4 преостале утакмице 1. кола...
 



#18 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 04 September 2013 - 19:13

Па кад су направили највећу глупост, коју су могли да смисле, са проширивањем на 24 репрезентације. Кад се то надовеже никад више отказа НБА и других играча тог квалитета (а чак можда у неку руку постоји веза између ове две ставке)... Друго није могло ни да се очекује.



#19 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 04 September 2013 - 19:16

stvarno je puno ove 24 represtacije. svedska, britanija, ukrajina, gruzija, bih, ceska...jos fale samo madjari i san marino. jel sve ovo radjeno zbog popularizacije kosarke? tacno mogu zamisliti milione svedjana kako se nerviraju dok gledaju svoj represtaciju...



#20 bluemonday

bluemonday
  • Banned
  • 812 posts

Posted 04 September 2013 - 19:22

A mi se onomad nekako ugurasmo kao poslednja 24. reprezentacija u vagon za Ljubljanu :lol+:

Sa Estonijom, Azerbejdzanom i Bugarskom je bilo povuci, a malo mi ga i potegni Djole :lol+:


Edited by bluemonday, 04 September 2013 - 19:26.


#21 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 04 September 2013 - 22:11

Zbog Italijana je povećan broj na 24, nisu prošli kvalifikacije za Litvaniju... Verovatno potez koji će ubiti EP i svesti ga na trećerazredno dešavanje. Previše utakmica u prekratkom roku, sve više igrača će propuštati tu zajebanciju.



#22 bluemonday

bluemonday
  • Banned
  • 812 posts

Posted 04 September 2013 - 22:13

Zbog Italijana je povećan broj na 24, nisu prošli kvalifikacije za Litvaniju... Verovatno potez koji će ubiti EP i svesti ga na trećerazredno dešavanje. Previše utakmica u prekratkom roku, sve više igrača će propuštati tu zajebanciju.

 

Potpis.

Kao sto je zbog Engleza u fudbalu povecano na 24, u kosarci je presudio zabarski lobi. Inflacija takmicenja zacinjena brojnim otkazima pozbatih i kvalitetnih evropskih igraca, zato su ga sada i preinacili da se igra svake cetvrte, a ne svake druge godine.



#23 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 05 September 2013 - 09:03

meni je sad drago sto je povecan broj ekipa posto ne bi mogli drugacije da vidimo kako se francuzi i turci blamiraju

mislim, doci ce oni na svoje kao uostalom i prvenstvo (nece tu biti spektakularnog kvaliteta ali kako tekme odmicu bice sve boljih partija)



#24 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 05 September 2013 - 11:52

Plenty of Americans in FIBA tournaments 

 

hh-americansabroad.jpg

 

Malo gubi smisao sve ovo, juče poslednja 2 minuta na tekmi Makedonija - Crna Gora niko sem Rajsa i Boška nije pipnuo loptu.



#25 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 05 September 2013 - 12:02

I mene čudi ta 'zabrinutost' oko višeg broja učesnika. Ako ne ništa drugo, prvi dan je opravdao odluku. Nekoliko 'starih mačaka' je dobilo po grbi od kobajagi eksota... Ako to nije dovoljno... ;)



#26 TNT

TNT
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 05 September 2013 - 12:05

Za okršaje ekipa sa NBA igračima postoji Olimpijada, za zabavu nas malih, postoji EP.



#27 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 September 2013 - 12:07

Idi kladi se na golf ili tako nesto slicno... Iznenadjen si! :kece:

Prva od pet, i oma flop :lol+:

A sam si u postu ranije rekao da je sve otvoreno ;)

Povedi i Raskeema :lol+:

Malo vas sportsko-kladionicarki zezam, nema ljutnje ;)

 

Pa ubise se sami Belgijanci, imali dobijenu utakmicu, kao i Makedonci. Jbg. Dobice i Britaniju, zaboravio sam da su oni u toj grupi.



#28 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 05 September 2013 - 12:13

Posle utakmice Srbija - Litvanija je došla vest da Mirko Novosel više nije član žirija JA IMAM TALENAT.

:D



#29 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 05 September 2013 - 18:55

RTS ne prenosi nista u ovom poslednjem terminu. Serija se mora ispostovati :ajme:

 

Dajte linkove za Litvaniju i Sloveniju :)



#30 nemo*

nemo*
  • Members
  • 2,180 posts

Posted 05 September 2013 - 19:02

RTS ne prenosi nista u ovom poslednjem terminu. Serija se mora ispostovati :ajme:

 

Dajte linkove za Litvaniju i Sloveniju :)

eve ti na  :D

lithuania - makedonia

 

slovenia - spain

http://www.rojadirec...e/canal-1.shtml

 

http://www.rojadirec...i.blogspot.com/

 

i jedan sopcast

http://www.rojadirec...navision-1.html