Jump to content


Photo
- - - - -

Masinica za brijanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 25 August 2013 - 21:00

Zanima me ima li ko preporuku neke odredjene masinice za brijanje. Moze uopstena prica, al mene konkretno zanima vise za odrzavanje brade na neku duzinu. Da li treba onda mozda za bradu koristiti masinicu za sisanje i koju?


Edited by Borderline, 25 August 2013 - 21:01.


#2 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 August 2013 - 21:59

...

 

Imas tzv. 'trimer' komplet za odrzavanje brade sa nekoliko cesljeva (kao i nastavak za nos i usi, i nastavak za brijanje.

A mozes da kupis masinicu za sisanje sa nekoliko visina cesljeva (ako se sam sisas).

Firme? - Remington, Phillips, Braun.

 

...



#3 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 26 August 2013 - 09:10

Hvala, Kinik. I ja imam taj generealni info, nego me zanima neka konkretna masinica da se ponudi. Jer koliko shvatam, i u okviru jednog od tih brendova ima boljih i gorih.



#4 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 August 2013 - 19:19

...

 

Prvo odredi sta ti treba pa onda gledaj firmu.

Necu nijednu da reklamiram, ali ima zaista finih proizvoda.

To je stvar izbora.

Niti znam kakva ti je brada, niti kog 'kvaliteta', niti kako bi je fazonirao (klasicno / egzoticno), niti koliko cesto.

Capisci?

 

Evo ti da se nasmejes - ne budi Nemac!

 

...



#5 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 01 October 2013 - 15:29

bejah banovan te ne stigoh da odgovorim. hvala ti.

 

Kupio sam neku Rowentu, masinicu za sisanje u Roda marketu, i radi mi posao. Zato sto mi ne treba da bradu do kraja brijem, nego skracujem, pa je i ta za sisanje ok. Brada je gusta, klasican fazon, sad je podsisavam tipa jednom nedeljno na 3mm. 

 

Ne mogu bas da pravim poredjenja, jer ranije nisam imao trimer.



#6 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 07 October 2013 - 18:45

dobra je ta rowenta, moja traje vec 7-8 godina. Imam i neko philips govno koje cupa kosu ako se ne sisas na svaka 3 dana. Sta god da kupujes bezi sto dalje od njih - bar od entry level modela. 



#7 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 08 October 2013 - 07:28

ja imam neku Kleen & Kut drnda čupa vuče kao kosilica, neravnomerno brije i prava je antipreporuka za korišćenje. Inače, nosio sam je na putovanjima u ubedjenju da će mi biti jednostavnije a izlazio sam odran posle korišćenja. To je prva i verovatno jedina koju sam kupio...plus održavanje je pravo smaranje. Ništa bez bic-a za jednokratnu upotrebu.



#8 Borderline

Borderline
  • Members
  • 176 posts

Posted 08 October 2013 - 10:25

dobra je ta rowenta, moja traje vec 7-8 godina. Imam i neko philips govno koje cupa kosu ako se ne sisas na svaka 3 dana. Sta god da kupujes bezi sto dalje od njih - bar od entry level modela. 

 

au, zaje*bah se napisah rowenta. kupio sam remington, ovaj. 

 

http://www.amazon.co...r/dp/B004GE622Q

 

no dobro, da znam.


Edited by Borderline, 09 October 2013 - 10:19.