Jump to content

Photo
- - - - -

DEJAN ANDJUS

• Please log in to reply
2255 replies to this topic

#31 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 03 September 2013 - 22:20

Slabi smo u fubdalu jer smo mala zemlja, pa kako onda Holanđani toliko godina u vrhu :lol:  

Nema veze što nećemo na svetsko ono donosi malo novca  :lol+:

Edited by Nikola87, 03 September 2013 - 22:21.

• 0

#32 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 18,111 posts

Posted 03 September 2013 - 22:21

Svetsko prvenstvo donosi malo novca :blush:

• 0

#33 Acharn Phusit.

Acharn Phusit.
  • Members
  • 59 posts

Posted 04 September 2013 - 11:54

• 0

#34 decembar

decembar
  • Members
  • 1,203 posts

Posted 04 September 2013 - 13:46

Još jedna briljantna emisija  :ajme:  :krsta:

Naravno nikada nisam gledao live emisiju,da bih mogao da ga zovem u emisiju,već samo odloženo preko interneta.Pretpostavljam da autor čita sve sportske forume,ako ne čita,moram ovo negde napisati,jer ne mogu da izdržim.U prošloj emisiji su on i onaj navijač reprezentacije skoro celu emisiju hvalili Golca.Nemam ništa protiv Golca,ali mi je zasmetalo,kada su se obojica poslužili jednom velikom laži.Golac je jedini srpski fudbaler,koji je igrao standardno u Premijer ligi Engleske i zbog toga je po njima najbolji naš fudbaler svih vremena.A šta je onda Bane Ivanović???A šta je sa Nemanjom Vidićem???Porediti kapitena Mančestera i beka Southamptona je u najmanju ruku smešno,da ne pričamo o beku današnjeg Čelsija i Dandi Junajteda  :frust:

Eto,morao sam ovo da izbacim iz sebe,jer me neverovatno nervira ljudska glupost(mislim na one,koji ozbiljno shvataju ovog čoveka,posle svega)

• 3

#35 markon89

markon89
  • Members
  • 140 posts

Posted 04 September 2013 - 14:33

Još jedna briljantna emisija  :ajme:  :krsta:

Naravno nikada nisam gledao live emisiju,da bih mogao da ga zovem u emisiju,već samo odloženo preko interneta.Pretpostavljam da autor čita sve sportske forume,ako ne čita,moram ovo negde napisati,jer ne mogu da izdržim.U prošloj emisiji su on i onaj navijač reprezentacije skoro celu emisiju hvalili Golca.Nemam ništa protiv Golca,ali mi je zasmetalo,kada su se obojica poslužili jednom velikom laži.Golac je jedini srpski fudbaler,koji je igrao standardno u Premijer ligi Engleske i zbog toga je po njima najbolji naš fudbaler svih vremena.A šta je onda Bane Ivanović???A šta je sa Nemanjom Vidićem???Porediti kapitena Mančestera i beka Southamptona je u najmanju ruku smešno,da ne pričamo o beku današnjeg Čelsija i Dandi Junajteda  :frust:

Eto,morao sam ovo da izbacim iz sebe,jer me neverovatno nervira ljudska glupost(mislim na one,koji ozbiljno shvataju ovog čoveka,posle svega)

Ne brini se, niko ga ne shvata ozbiljno

• 1

#36 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 04 September 2013 - 15:02

Pa to ti je ono da sve što je bilo pre bolje je nego sada. Mi smo narod koji se mnogo oslanja na nostalgiju, mnogo nas pogađa to i dok je naravno to lepa stvar u nekim normalnim količinama plašim se da može da izazove kontraefekat ako se pretera s tim jer onda ne shvataš na vreme šta imaš i koliko je to vredno u ovom današnjem vremenu, vremenu u kome danas živiš. 

Ja se sećam emisije kako je Anđus omalovažavao Đuričića, šta je govorio za Markeca evo i u ovoj emisiji je pomenuo ako Mitorvić onako spor košta 5 miliona koliko onda treba da košta onaj brzi napadač Thuna?? Mislim to su stvarno neke nebuloze za koje je naravno i krivo ovakvo stanje u kakvom se naš fudbal nalazi ali i svest ljudi koji ne žele da vide neke stvari i podrže nego samo po automatizmu ponavljaju kako je sve loše, kako nikad nije bilo gore i sve tako u krug. Naravno nije propuštena ni prilika da se onako malo pljucne po Drulovićevoj U19 reprezentaciji kako smo imali sreću i da nismo bili najbolji tamo? Pa i da i jesmo, šta sad i Francuzi su imali sreću da odu na SP 2010 i Man Utd je imao sreću 1999. da im 2 poslednja šuta na gol Bayerna uđu i preokrenu rezultat i finalu i Grci su imali sreću da uzmu EP 2008 i Španci su imali sreću da ih Hrvati ne izbace sa EP 2012, EP koje su kasnije u velikom stilu u finalu osvojili, PA ona na SP 2010 u finalu Holanđani su lako mogli do vođstva a onda bi bilo pitanje kako bi se stvari dalje odvijale i Novak je imao sreću da mu onaj ritern na USO uđe protiv Federera (ne kažem da nije hteo on onako ali moglo je lako da ode ili u aut ili u mrežu, jeste rizičan potez bio) jednostavno i sreća je deo sporta i to pogotovo je potrebna za neke veće ciljeve, veća dostignuća. Ali bitno je da se sve popljuje i zanemari ovo što je danas i da bijemo glavu kako je nekad bilo. E pa tako i prolazimo u životu. 

• 2

#37 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 18,111 posts

Posted 04 September 2013 - 15:34

Samo 16 min. uvodna rec :-1:

Edited by Zvezdinho, 04 September 2013 - 15:53.

• 0

#38 Acharn Phusit.

Acharn Phusit.
  • Members
  • 59 posts

Posted 10 September 2013 - 13:55

Veceras gosti Zivadinovic (kad oplete pricu ''Ja sam svuda radio za 100 maraka i 2 fudbalske lopte''  :rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao: ) i onaj novinar.

• 1

#39 Smrtonosna orka

Smrtonosna orka
  • Members
  • 4,138 posts

Posted 10 September 2013 - 22:02

Каква екипа код Анђуса, све саме легенде!  :rotflmao:

• 0

#40 Fender

Fender
  • Members
  • 14,752 posts

Posted 10 September 2013 - 23:17

Ne gledam samo da priupitam, jel spomenuo Ziva vec Abubakara i kako je on njega spremao za Zvezdu?

• 0

#41 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 18,111 posts

Posted 10 September 2013 - 23:24

Pokusao je, ali ga je Andjus iskusno prekinuo rekavsi da ne ponavljamo istu pricu 15 puta ;)

• 1

#42 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 10 September 2013 - 23:24

Pokusao, a Andjus rekao nemojmo opet tu pricu po 15. put :lol+:

• 1

#43 Fender

Fender
  • Members
  • 14,752 posts

Posted 10 September 2013 - 23:51

:lol+:  Znao sam! moram sutra odgledati, jeste da se ponavlja ali Ziva uvek ima neki nadrealni komentar na novonastalu situaciju u fudbalu. On kao da zivi u nekom sanatorijumu i puste ga samo za gostovanje kod Andjusa. Pojma nema sta se desava u svetu i Srbiji al ima svoje misljenje, samo mu daj temu.

• 1

#44 jowanitza997

jowanitza997
  • Members
  • 3,776 posts

Posted 11 September 2013 - 00:48

Ipak je Ziva postavio visoke standarde, tesko moze da nadjaca ovaj sjajan stos

Edited by jowanitza997, 11 September 2013 - 00:48.

• 0

#45 J.Cole

J.Cole
  • Members
  • 9,957 posts

Posted 11 September 2013 - 06:42

Covek je ljiga.Prebacuje Cvetkovicu da menja misljenja a ON?!?!??!??!

• 0