Jump to content

Photo
- - - - -

VK Crvena zvezda

• Please log in to reply
940 replies to this topic

#31 srlepajce

srlepajce
  • Members
  • 5,271 posts

Posted 30 July 2013 - 12:52

kakva sprdanja od takmicenja prodjes kvalifikacije i maltene si na F6 :rotflmao:  timovi iz kvalifikacija su daleko jaci od ovih sa WC

Edited by srlepajce, 30 July 2013 - 12:56.

• 3

#32 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,914 posts

Posted 30 July 2013 - 14:01

A Liverpul i Liga Sampiona pre par godina? UEFA donela posebni propis koji je predstavljao jednokratni izuzetak od pravila da bi se takmicili.

Поређење ти уопште није добро. Ливерпул је био пети у Премијер лиги те године, па није требало ни квалификације да игра, него су му учинили. Звезда је била првак државе, не само Европе, а да ја била трећа, не верујем да би ико сматрао да треба да иде директно.

• 4

#33 munze

munze
  • Members
  • 3,294 posts

Posted 09 August 2013 - 00:52

Портал ватерполо вести пише да постоји могућност да Црвена звезда добије вајлд кард за Лигу шампиона!

• 1

#34 101

101
  • Members
  • 1,461 posts

Posted 09 August 2013 - 06:27

Ja sam o tome odavno pisao... ako domacin F6 bude neka od ekipa koja su direktni ucesnici oslobadja se jedno mesto.

• 0

#35 McLeod

McLeod
  • Members
  • 50,790 posts

Posted 09 August 2013 - 10:51

Izgleda da ste dobili WC za direktno ucesce. Pro Reko nije. Jos uvek nije 100% sigurno, ali tako sam cuo jutros.

• 0

#36 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,914 posts

Posted 19 August 2013 - 20:16

Kakav kiks nasih, Vasovic sportski direktor Radnickog. :ajme:

Edited by Псеудо, 19 August 2013 - 20:17.

• 3

#37 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 19 August 2013 - 20:52

Au, ovo je bas ozbiljan udarac...Juga je bio stozer ovog projekta...

• 4

#38 Manoly

Manoly
  • Members
  • 12,313 posts

Posted 20 August 2013 - 14:33

Au, ovo je bas ozbiljan udarac...Juga je bio stozer ovog projekta...

Negde je očigledno došlo do razilaženja u planovima, a Vasović je dobio priliku da radi ozbiljan posao i sa njegovog aspekta unosniji u Kg-u.

Svakako, pošto sam pročitao da i Radnički želi da zadrži deo glavnih poluga u timu, da će ove sezone još jače pokušati da osvoje titulu, a da žele i u EL da naprave dobar rezultat. Vasović im može biti od velike pomoći u tome.

• 0

#39 Bratanac

Bratanac
  • Members
  • 1,133 posts

Posted 23 August 2013 - 15:58

Izgleda da ste dobili WC za direktno ucesce. Pro Reko nije. Jos uvek nije 100% sigurno, ali tako sam cuo jutros.

Nisu...LEN mafija uzvraća udarac...

Evropski prvak mora u kvalifikacije VATERPOLO SKANDAL: Galatasaraj umesto Zvezde direktno u LŠ

Ostali sportovi,

14:52, 23.08.2013.

Autor: Kurir sport,Foto: Tanjug

A Partizan će direktno učestvovati u Ligi šampiona vaterpolisti-crvene-zvezde-1368824669-31

BEOGRAD - Čelnici Evropske vaterpolo federacije (LEN) odlučili su da turskom Galatasaraju dodele specijalnu pozivnicu za učešće u Ligi šampiona umesto aktuelnom evropskom prvaku Crvenoj zvezdi.

Ovo je veliki skandal, pošto je poznato koliko je vaterpolo razvijen u Turskoj, dok srpski i evropski šampion mora u drugi krug kvalifikacija.

LEN je saopštio da će vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca biće domaćini B grupe prve runde kvalifikacija za Ligu šampiona. Aktuelni pobednici Evrokupa od 26. do 29. septembra ugostiće ruski Volgograd, rumunsku Oradea, crnogorsku Budvu, francuski Monpelje i nemački Hanover.

U grupi A, koja će se igrati u Napulju osim domaćeg Napolija igraće Mladost (Hrvatska), Marsej (Francuska), Borculo (Holandija), Sintez (Rusija) i prvak Malte. Po tri najbolje ekipe izboriće plasman u narednu rundu.

U drugoj rundi kvalifikacija, od 11. do 13. oktobra pored Crvene zvezde igraće još Primorje, Duizburg, Vuljagmeni, Solnok i Pro Reko.

Direktan plasman u Ligu šampiona ostvarilo je osam klubova: Jug, Barseloneta, Špandau, Olimpijakos, Eger, Breša, Partizan i Galatasaraj.

Edited by Bratanac, 23 August 2013 - 15:59.

• 0

#40 McLeod

McLeod
  • Members
  • 50,790 posts

Posted 23 August 2013 - 17:28

Koju je funkciju obavljao Vasovic kod vas? Ako je bio u klubu prosle sezone?

• 0

#41 Big Ticket

Big Ticket
  • Members
  • 2,119 posts

Posted 23 August 2013 - 23:00

обављао је функцију стручног консултанта Вујчину ;-)

Југо зна знање,значајан ће вам бит'...
  • 0

#42 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,914 posts

Posted 24 August 2013 - 00:19

Koju je funkciju obavljao Vasovic kod vas? Ako je bio u klubu prosle sezone?

Нешто као Грбовић у КК Партизан.

• 0

#43 Lovgren

Lovgren
  • Banned
  • 1,535 posts

Posted 27 August 2013 - 08:57

Kad bi rangirali neozbiljnost organizacija u sportovima, LEN bi bio sampion...a ja sam mislio da je evroliga neozbiljna...

• 0

#44 GAGA.

GAGA.
  • Members
  • 16,286 posts

Posted 10 September 2013 - 19:05

Soccer kladionica novi sponzor... :+1:

• 2

#45 srlepajce

srlepajce
  • Members
  • 5,271 posts

Posted 11 September 2013 - 14:45

Прлаиновић: Нови систем ЛШ је будалаштина
  • Категорија: Вести
  • Објављено среда, 11 септембар 2013 15:20
  • Аутор Спорт

Није крио велику жељу капитен Андрија Прлаиновић да шампионски тим Црвене звезде остане на окупу, то се и десило.

Prlainovic-Zvezda-Radnicki-titula.jpg

Репрезентативци су се прошле недеље прикључили припремама, али Американац Џон Ман и Прлаиновић раде одвојено.

- Још сам под терапијом, а сви остали осим нас двојице тренирају максимално. Јуче и данас смо имали по две тренинг утакмице са Синтезом из Казања - каже Андрија Прлаиновић.

Руску екипу је овог лета појачао доскорашњи члан црвено-белих Душко Пијетловић.

- Тек су на почетку припрема, још је рано али сигурно да ће се сјајно уклопити. Пијетловић је такав играч да квалитетом прави разлику и велики је добитак за сваку екипу.

Звезда ће ове сезоне имати прилику да се бори за четири трофеја, међутим, капитен не обећава све трофеје.

- Полако, ићи ћемо корак по корак. Треба прво да уђемо у Лигу шампиона, што ће бити теже него пласирати се на завршни турнир. Када почне да се игра, видећемо...

Како вам се чини нови систем Лиге шампиона?

- Никако. Ово је таква будалаштина и небулоза, да немам речи. Надам се да ће клубови следеће сезоне да направе своју лигу, јер ово што ЛЕН ради је против ватерпола. Тврде да желе напредак овог спорта, популаризацију... а раде потпуно супротно. Ватерполо је на маргини. Тешко је објаснити људима овај нови систем, да се игра Фајнал сикс, да ће два тима одиграти по две утакмице, а четири по три... Толико глупости на једном месту је стварно невероватно. Све је мање екипа које желе да учествују у том такмичењу. Од шест изузетно квалитетних екипа, две ће морати да испадну...

Србија је прошле године имала најјачу лигу на свету.

- Имаће и ове или бар међу најјачима. Имамо два изузетно јака клуба, Звезду и Раднички, која су задржала екипе и још се појачала. Партизан је ослабљен, али ће играти Лигу шампиона што ће младом тиму изузетно користити. Биће све бољи како сезона буде одмицала. Војводина је слабија него прошле сезоне, а остали тимови нису направили никакав искорак - закључује Прлаиновић

• 0