Jump to content


Photo
- - - - -

Turski fudbal


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#61 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 25 October 2013 - 10:41

Fener 1 Sivas gg za danas 



#62 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 10 November 2013 - 14:01

Fener - Galata najveci derbi danas....Galata nije dobila ovde jos od 1999!Sve je jasno 1x kao kuca a nikad vece sanse za kec.Fener izgleda previse mocno za Galatu u ovom trenutku



#63 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 10 November 2013 - 20:08

Ocekivano 2-0 Galata sa Mancinijem i ovim timom nema sta da trazi LS nece proci 100% liga verovatno 3-4 mesto



#64 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 10 November 2013 - 20:18

Ocekivano 2-0 Galata sa Mancinijem i ovim timom nema sta da trazi LS nece proci 100% liga verovatno 3-4 mesto

Ja ne kapiram zasto je Galatasaray koji ipak ima i para  doveo Mancinija koji je po misljenju mnogih jako los trener.

Misljenja sam da je Terim puno puno bolji.



#65 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 10 November 2013 - 20:43

Ja ne kapiram zasto je Galatasaray koji ipak ima i para  doveo Mancinija koji je po misljenju mnogih jako los trener.

Misljenja sam da je Terim puno puno bolji.

Pa doslo je do neslaganja izmedju Terima i predsednika kluba i tu su se razisli...Terim nije hteo Snajdera(mada je to najmanje bitno)ali tako nisu se bas voleli i ta saradnja je pukla



#66 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 10 November 2013 - 21:07

Mogli bi pokusati da dovedu Luceskua, vec je dugo u Donjecku, a vodio je 2000-2002 i Galatasaray.



#67 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 11 November 2013 - 13:41

Mogli bi pokusati da dovedu Luceskua, vec je dugo u Donjecku, a vodio je 2000-2002 i Galatasaray.

Lucesku je neko ko se pominje svaki put jer je pre Sahtjora radio 4god u Turskoj i to dosta uspesno,ali covek ima 68god i mislim da vec razmislja o penziji.Takodje Lucesku je trener koji uopste ne trneira napad 90% treninga je odbrana a napad samo individualni kvalitet zato i ima toliko Brazilaca u Sahtjoru a to mi se bas ne svidja.

 

Mancini ce ovde biti jos 1-2 godine sigurno sem ako debelo ne unisti tim,Terim je najbolji moguci trener za Galatu i to je potvrdjeno toliko puta.

 

Treba da se izvrsi velika rekonstrukcija tima,Drogba,Riera,Danny treba da odu(Drogba penzija)Eboue,Amrabat takodje a ovaj Chedjou je najvece govno koje je kupljeno i prevara od igraca



#68 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 11 November 2013 - 16:41

Ne znam, meni je Šahtjor prošle sezone igrao fantastičan fudbal, i napadački su sa svakim mogli da pariraju i kući i u gostima, kad se samo sjetim kako su se protiv Barse ispromašivali u  gostima.

Istina da su imali jako puno Brazilaca.



#69 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 December 2013 - 00:45

Aj malo da ozivim temu

 

Gencler - Galatasaray 

 

Mancini od kako je dosao ima samo jedmu pobedu u gostima.Gencler je tim koji je blizu zone ispadanja ali ostace u ligi.Za Gencler vise ne igra niko(vrlo retko)od nasih,sem Tosica mada i njemu forma nije bas najbolja.

Fener bezi 12 boda Galati,posle onog trijumfa nad Juveom mislim da mora da se napravi neki bolji rezultat i da bi ovde moralo da se uzmu 3 boda.Gencler je nezgodna ekipa,mada nije vruc teren...ocekujem minimalnu pobedu Galate ali ipak pobedu znaci 2

 

Gacijantep - Ercijes

 

Gacijantep je od promene trenera nanizao 3 pobede,od kako je dosao Sergen Yalcin(legenda Turskog fudbala mozda najbolji igrac u istoriji,najtalentovaniji sigurno da)tim je dobio sve meceve.Ovo mu je prvi posao,radio je kao komentator na tv pre toga i uvek davao dobre analize  poznaje fudbal vrlo dobro.Dali je ovo samo pozitivni sok zbog novog trenera ili ovaj covek ima neki veci potencijal videce se u narednim mecevima.Antep je nesto jaci od Ercijesa,veci su klub itd i uz dobru formu mislim da bi morali da dobiju ovo TIP 1

 

Kasimpasa - Besiktas

 

Pasa je jako dobar tim,igraju lepo napadacki sve pohvale za njih i prosle sezone su delovali odlicno,Besiktas je svakako jaci od Kasimpase ali ne mnogo i oni takodje igraju napadacki fudbal imaju najtalentovanije mlade Turske igrace plus neke iskusne strance i sve to deluje dosta dobro.Za ovaj mec imam 2 tipa prvi je GG...2 tima koja se bore za Evropu i zauzimaju 2 i 3 mesto a uz to oba igraju napadacki naravno logican izbor su golovi.Uveren sam da ce oba tima dati bar po gol.Drugi tip je 2 na Besiktas i to iz 2 razloga.Prvo oni igraju na ovom stadionu ove sezone znaci nisu gosti!Jer se njihov kao sto je poznato renovira tj gradi.I drugi je ono sto je po medijima u Turskoj bar fudbalskim a to je da je umrla majka golmanu Besiktasa(mozda i najboljem Turskom golmanu trenutno)da je ceo tim bio na sahrani itd i da su silno motivisani dodatno zbog toga i da deluju kao prava porodica...

 

Sad koji mi je najveci fix ne znam...ali mislim da treba probati Galata2,Antep1,BJK GG na tiketu pa kako bude uglavnom prilicno sam siguran u sva 3 tipa nekako su svi mecevi u pravo vreme na pravom mestu nadam se da ce doci sva 3.



#70 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 December 2013 - 21:08

Da je dosla Galata bila bi pogodjena sva 3 meca ovako 2...



#71 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 16 December 2013 - 12:57

Trabzon - Bursa 

 

Trabzon igra fantasticno ove sezone kod kuce bez poraza,Bursa ima velikih problema cele sezone najbolji igrac je bukvalno isteran iz kluba od strane trenera Dauma,tesko dolaze do gola i Trabzon je veliki favorit ovde.Malo brine x ali ipak verujem da ce Trabzon nastaviti sa dobrim igrama... TIP1 



#72 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 27 December 2013 - 19:36

Commendatore

imas neki novi link za prenose turskog fudbala, onaj bluesport mi vise ne radi

hvala.



#73 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 31 December 2013 - 17:59

Ronaldinjo prelazi u Bešiktaš

IZVOR. B92 | SO

Prema pisanju turskih medija, brazilski fudbaler Ronaldinjo (33) potpisaće dvogodišnji ugovor sa Bešiktašom vredan 12 miliona evra.

 
 
179789918252c2f6dae03fe028933018_orig.jp
 
Beta/AP Photo/Christophe Ena
 

Turski mediji pišu da su se zvaničnici kluba sastali sa Robertom Asisom, Ronaldinjovim bratom i agentom, i da je dogovor skoro postignut.

Polovinu ugovora finansiraće klub, a drugu polovinu na sebe je preuzeo sponzor Dogus grupa. U slučaju dobrih rezultata, Ronaldinju su obećane bogate premije

Ronaldinju, nekadašnjem fudbaleru PSŽ-a, Barselone i Milana, istekao je ugovor sa Atletiko Mineirom, pa u Bešiktaš dolazi kao slobodan igrač. 



Bešiktaš je trenutno četvrti u turskom šampionatu, za liderom Fenerbahčeom zaostaje 12 bodova, a za drugoplasiranim Galatasarajem četiri. U poslednjem delu jesenjeg dela izgubili su od Genčlerbirligija, za koji nastupa Radosav Petrović, anaš fudbaler dao je intervju za B92 pre nekoliko dana.



#74 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 11 January 2014 - 15:24

Commendatore

imas neki novi link za prenose turskog fudbala, onaj bluesport mi vise ne radi

hvala.

 

http://trsport.biz/

http://www.webspor.tv/



#75 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 14 July 2014 - 01:31

Vahid Halilhodzic preuzeo Trabzon.