Jump to content


Photo

KK Partizan 2013/14


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34542 replies to this topic

#1081 Tokyo

Tokyo
  • Members
  • 4,296 posts

Posted 26 June 2013 - 13:27

da se fuzionišemo s pravom Zvezdom i uvalimo je u još veća govna moj je predlog 



#1082 placenik

placenik
  • Members
  • 171 posts

Posted 26 June 2013 - 13:28

Ovaj scenario sa Miškom bi bio najzdravija izvodljiva priča u našoj državi, uz punu svijet o svim manama. A za prošnju i lelek po konferencijama dok predsjednik kluba i predsjednik sportskog društva sjede na štekovima od po par miliona čvrste valute mogu samo da kažem da je to jadno i da niko ni ne treba da nam da pare ako ljudi koji o svemu odlučuju nisu spremni da rizikuju svoj keš.

 

Pa nije Partizan privatan klub. Na zalost ili na srecu. Niko ne rizikuje svoje privatne tesko zaradjene pare u nesto sto sutra mogu da mu uzmu.



#1083 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 26 June 2013 - 13:28

Željko, Željko, Željko, Željko...... :hail:  (znam da neće al bi ga odmah uzeo)

Lako je naci imena koja bi nam legla, ali nisu realna. Problem je naci nesto sto je realno, a da je dobro... :(



#1084 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 26 June 2013 - 13:29

Pa nije Partizan privatan klub. Na zalost ili na srecu. Niko ne rizikuje svoje privatne tesko zaradjene pare u nesto sto sutra mogu da mu uzmu.

covic?

:lol+:



#1085 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 12,127 posts

Posted 26 June 2013 - 13:30

Mene, iskreno, mnogo zanima kolika je Duletova plata i koliko je istih primio ove godine. Nema sumnje da zaslužuje duplo veću platu, najmanje, od svakog igrača, ali u trenutnoj situaciji i sa njegovim statusom i ulogom u klubu, svakako je zanimljivo videti kako stoji finansijski.

 

 

Ne znam kolika mu je plata ali znam da je rekao da je valjda primio od kad se vratio u Partizan samo jednu platu. Samo Dule se ne buni oko toga jer se nafatirao u CSKA.



#1086 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,498 posts

Posted 26 June 2013 - 13:30

I Daniloviću, nije Partizan samo tvoja i ničija više kuća, da ti stavljaš ključ u bravu.



#1087 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 26 June 2013 - 13:30

Ovaj scenario sa Miškom bi bio najzdravija izvodljiva priča u našoj državi, uz punu svijet o svim manama. A za prošnju i lelek po konferencijama dok predsjednik kluba i predsjednik sportskog društva sjede na štekovima od po par miliona čvrste valute mogu samo da kažem da je to jadno i da niko ni ne treba da nam da pare ako ljudi koji o svemu odlučuju nisu spremni da rizikuju svoj keš.

 

Verovatno, i ja sam za tako nešto. Mada sam skoro slušao Miška baš na tu temu, rekao je da mu ne pada na pamet da se na takav način bakće sa najvećim klubovima.



#1088 Gb92

Gb92
  • Members
  • 7,451 posts

Posted 26 June 2013 - 13:31

Mene, iskreno, mnogo zanima kolika je Duletova plata i koliko je istih primio ove godine. Nema sumnje da zaslužuje duplo veću platu, najmanje, od svakog igrača, ali u trenutnoj situaciji i sa njegovim statusom i ulogom u klubu, svakako je zanimljivo videti kako stoji finansijski.

300 000   kolko je primio nemam pojma .. on kaze 1 aj da mu verujemo :) 



#1089 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 26 June 2013 - 13:33

Pa nije Partizan privatan klub. Na zalost ili na srecu. Niko ne rizikuje svoje privatne tesko zaradjene pare u nesto sto sutra mogu da mu uzmu.

Pa nije privatni klub, ali PSD i Dule kao da drže koncesiju nad javnim dobrom, upravljaju potpuno samostalno i raspolažu sredstvima potpuno samostalno.



#1090 zoziezli fereira

zoziezli fereira
  • Members
  • 1,635 posts

Posted 26 June 2013 - 13:33

Andjusic Miljenovic onako iz prve

na nosioce sam mislio. mozda sam i permutovao nesto.



#1091 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 26 June 2013 - 13:33

300 000   kolko je primio nemam pojma .. on kaze 1 aj da mu verujemo :)

 

Ok, to je i više nego moralno i domaćinski



#1092 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 26 June 2013 - 13:36

nista, da igramo sa klincima i sa onima koji zele ostati i da teramo tako.



#1093 placenik

placenik
  • Members
  • 171 posts

Posted 26 June 2013 - 13:38

Pa nije privatni klub, ali PSD i Dule kao da drže koncesiju nad javnim dobrom, upravljaju potpuno samostalno i raspolažu sredstvima potpuno samostalno.

Sto je vec problem za sudstvo. Mada, evo resenje, nek uplate tih 3 miliona i nek dobiju vlasnistvo nad klubom koji je ionako de facto njihov



#1094 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 26 June 2013 - 13:39

KKP zasluzuje intervenciju drzave. Ali to mora da bude ispraceno smenom upravljackog kadra. Sve i da sad drzava pomogne u skidanju dugova, ovi isti ce ih ponovo napraviti.

Ne samo smenom, nego detaljnim cesljanjem svih transakcija i odgovornost svih koji su uradili nesto protivzakonito (ako je bilo toga, da se ogradim). Bez toga nema napretka jer svako nko dodje moze da radi isto...



#1095 real goofy

real goofy
  • Members
  • 2,919 posts

Posted 26 June 2013 - 13:39

ma kakav Misko, kakva fuzija, batalite te price...