Jump to content

Photo

KK Partizan 2013/14

Čarobnjak i ratnici

• This topic is locked This topic is locked
34542 replies to this topic

#1051 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 13,496 posts

Posted 26 June 2013 - 12:58

Au, prica se svodi na onu cuvenu sa Tarzanije drzava d'uradi nesto :ajme: 

Bolje da je cutao.

#1052 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 9,993 posts

Posted 26 June 2013 - 12:58

Situacija je vise nego beznadezna. Ako je bas ovako lose, raspustiti vecinu igraca, igrati sa mladima, cija plata ne prelazi 50k godisnje i gotovo.

Slažem se. Ne moraju ni da se osvajaju trofeji nekoliko godina. Full restart sistema, krpi dugove dok ne budeš na nuli a onda pamet u glavu.

#1053 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 452 posts

Posted 26 June 2013 - 13:00

Ovakvu cifru sam i imao na umu! To je mozda malo vece od naseg sadasnjeg budzeta. Znaci treba da pravimo tim za duplo manji budzet i vracamo dug za 2-3 godine! 

#1054 zoziezli fereira

zoziezli fereira
  • Members
  • 1,051 posts

Posted 26 June 2013 - 13:01

ubiše se ljudi od nagađanja cifre oko Lučinog odlaska, a onaj što provereno ima inside info (bar kad je Lučić u pitanju) se mudro ne oglašava.

Spoiler

Ne znam tacno, necu da se frljam. Ali znam da vam je buduci kapiten odbio mnogo lepe pare od nas. Nesto preko duplo vece plate. (ne pisem to na nasoj temi, jos samo nam to fali). A kako stvari stoje nece produziti ugovor, koji istice sad, a ostace jos godinu dana. O draganu pricam.

#1055 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,532 posts

Posted 26 June 2013 - 13:02

Gotova konferencija...

#1056 real goofy

real goofy
  • Members
  • 1,376 posts

Posted 26 June 2013 - 13:03

nek' nas nema

bolje nego da se fuzionisemo

#1057 BattleBorn

BattleBorn
  • Members
  • 12,831 posts

Posted 26 June 2013 - 13:04

Po koji put ponavljam ovo.
ZASTO BIVSI SPORTISTI DOBIJAJU ULOGE I UPRAVLJACKE FUNKCIJE ??? KAD SU ONI TO ZA VREME KARIJERE IZMEDJU TRENINGA UCILI ORGANIZACIONE SPOSOBNOSTI ??

Edited by BattleBorn, 26 June 2013 - 13:05.

#1058 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 26,547 posts

Posted 26 June 2013 - 13:05

Au, prica se svodi na onu cuvenu sa Tarzanije drzava d'uradi nesto :ajme: 

Bolje da je cutao.

Najjadnija KZS ikada (ne racunam standardna sveprisutna kalimerisanja) :ajme:

#1059 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 9,993 posts

Obrukao se PSD za sve pare. Nek da ostavku ako nije sposoban ni da održi normalnu KZŠ. Mene je sramota stvari koje je rekao na konferenciji, njega očigledno nije.

Nek ide, izgleda da mu je vreme.

Edited by Trokorak, 26 June 2013 - 13:06.

#1060 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 452 posts

Onda je mozda bolje da Dragan ode, em mu nismo dali pola ovogodisnje plate, em nemamo 150k za sledecu!

#1061 real goofy

real goofy
  • Members
  • 1,376 posts

Posted 26 June 2013 - 13:10

Volim KKP i rado ga se secam !

#1062 RedWhiteDynamite

RedWhiteDynamite
  • Members
  • 4,031 posts

Posted 26 June 2013 - 13:11

Ovo sam poslao forumasima sa kojim imam kontakt prosle nedelje preko PM.

Zoza sada potvrdio.

Deo posta sa PM o KKP:

Jedan je NASE dete. Tamo rasulo veliko. Nisu dobili placeno od madjarske bune i cak 6 igraca moze da nestane za sledecu sezonu.

Covke se raspituje za Lovfrenju, Milosavljevica, Bogdanovica. E sad ko ce da trzne na mamac nezna se. Musli, Gagic, Gordic isto na izlazna vrata.

Znam da njihove agencije ih nudile drugim timovima.

Ovaj info nije iz Srbije.

Zato sam bio i pitao Realnog ko ostaje ko ide. Njegovo misljenje.

Edited by RedWhiteDynamite, 26 June 2013 - 13:13.

#1063 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 11,228 posts

Posted 26 June 2013 - 13:12

izgleda da je gotovo sa onim klinackim fazonom, kada se overi o stok, a onda te suznih ociju i crvenog lica gleda dok kroz zube cedi ne boli me nista

posto su bili hronicno godinama nesposobni bili da naprave makar neki breakeven model (sta ce nama marketing!?), a losi domacini u smislu da se trosilo dobrano vise no sto se imalo, doslo je na naplatu i nema vise dalje. ovo je sada nista do ocajnicko kukanje da se drzava umilostivi i reprogramira dug zbog kog je blokiran racun, i eventualno milosrdno da neke pare za najozbiljnije dugove. s obzirom da jasu na tom talasu vec predugo, cenim da ce veci sok biti da uspeju u nakani nego da ista velicanstveno kao i sve prethodne propadne.

posledicno, spominjanje nemogucnosti igranja takmicenja ide u pravcu odustajanja od EL, a to sobom vuce i egzodus igraca, od kojih neki nisu dosli, a neki su odavno prevazisli igranje agroziv lige. drugim recima, klinci, jeftini, propali, odbaceni, povredjeni ... u domacici, mozda regionalnoj, pa za 3-4 godine mozda i da se prisunjamo nekoj borbi za trofeje i krenemo opet da razmisljamo na temu EL.

e da ... dodatni postojeci scenariji (unlikely as it is) su predavanje kluba misku u ruke koji bi finansijski pogasio najvece pozare, a zauzvrat dobio najbolji moguci izlog koji bi mogao zazeleti (ali to je neka sasvim druga dimenzija koju bas nesto ne bih voleo da vidim), i da dvojac bez kormilara zagrebe svoje slamarice a to bi tek bilo ravno cudu.

Edited by Plikuscht, 26 June 2013 - 13:14.

#1064 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 5,540 posts

Posted 26 June 2013 - 13:18

Ne znam tacno, necu da se frljam. Ali znam da vam je buduci kapiten odbio mnogo lepe pare od nas. Nesto preko duplo vece plate. (ne pisem to na nasoj temi, jos samo nam to fali). A kako stvari stoje nece produziti ugovor, koji istice sad, a ostace jos godinu dana. O draganu pricam.

hvala tebi svakako. 

Pošto nam je direktor najpametniji, najobavešteniji, najiskreniji, najelokventniji... ja prosto ne znam šta ću od sreće. Nema šta,

dodirnuli smo jedno novo dno. Što se mene tiče, ako neće da se sklone sa vlasti u inat nekome, i ne mogu da promene ništa

po pitanju ovog kluba (osim da prosjače po drušvenim mrežama i sl.), može slobodno da zabravi taj katanac. Na godinu, dve, pet.

Kakve smo sreće, pre će taj da napravi još jednu Partizan-Vizuru.

#1065 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 9,993 posts

Posted 26 June 2013 - 13:19

Sve u svemu, posle još jedne uspešne sezone žestok hladan tuš. Sada mi je jasnije Duletovo pojačano kukanje tokom sezone. Očigledno je da je bio svestan giljotine koja klubu visi iznad glave.

Sledećoj osobi koja sa tribine baci nešto na teren zbog koje će KKP popije kaznu treba na licu mesta pucati u glavu.

Edited by Trokorak, 26 June 2013 - 13:20.