Jump to content

Photo
- - - - -

Ukidanje subvencija, ili: zakonom zagarantovanih prava

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#46 Night Warioc

Night Warioc
  • Members
  • 223 posts

Posted 18 April 2015 - 17:50

Trcao sam maraton (trku zadovoljstva) danas. Kao deo Bel Hospice tima. I u znak zahvalnosti jer dolaze da obidju moju zenu. Negde sam vec napisao da nazalost zivimo na Rakovici a lecimo se na Savskom Vencu. Kad sam zvao patronaznu sluzbu Rakovice odgovorili su:" da im na pamet ne pada da dolaze zbog osiguranika druge "drzave" (savskog venca). Dobri ljudi Bel hospisa nemaju te predrasude i dolaze kod svih kojim treba lekarska nega. Hvala!

#47 Night Warioc

Night Warioc
  • Members
  • 223 posts

Posted 14 May 2015 - 20:52

Danas sam dobio presudu apelacionog suda u kojoj sam naravno odbijen jer su do 2013 postojali uslovi da primam invalidninu a od 2013 su usled nepromenjenih okolnosti uslovi postali nevazeci! Kazu mi da sam imao srece da mi taj sud odgovori uopste posle svega 2 godine. Prosek je oko 5. Sad idem na ustavni sud u nadi da ce me odbiti malo brze i tako mi omoguciti da podnesem tuzbu pravom sudu...

#48 Night Warioc

Night Warioc
  • Members
  • 223 posts

Posted 19 May 2015 - 22:44

Ono kad mi Vucic napravi protezu...

Attached Files

#49 Night Warioc

Night Warioc
  • Members
  • 223 posts

Posted 13 June 2015 - 22:07

Uz presudu dobio sam i opomenu da platim sudske takse (poskupele svega 350%), posto sam izgubio (ocekivano) spor. Otrcim istog dana i uplatim naznaceni iznos. Juce dobijem pismo da ukoliko u roku od osam dana ne izmirim dug prema sudu ocekujem prinudnu naplatu. Plus da ja njima odnesem dokaz da sam uplatio trazeni iznos? Odem prilicno revoltiran i pitam jer oni to meni namerno rade samo zato sto sam invalid? Kaze salterska sluzbenica: ne mi ovako pozivamo sve da nam donesu uplatnice na uvid. Oni jos nisu culi za kompjutere? Ili kako god da se zove knjizenje od momenta kad stranka u banci uplati? Izivljavaju se da im se donose uplatnice na uvid, a ne libe se ni najmanje da prete svim i svacim. Obzirom da je upravni sud nadlezan za teritoriju cele Srbije jel dokaz na uvid moraju da im donose i stanovnici recimo Novog Pazara? Cena prevoza u jednom pravcu? Sitnica....