Jump to content

Photo
- - - - -

Prison Break

• This topic is locked This topic is locked
459 replies to this topic

#451 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 28 August 2017 - 19:52

Asade, a zasto jedes govna kad je burek em jeftin em dobar?

Ti si covek koji hoce da se druzi sa sloserima, masinbravarima i farmerima sa juga Amerike, jer "nisi japi kao ja". To je verovatno zbog toga sto si i odrastao medju slicnima u Rekovcu, Cicevcu ili slicnoj ruralnoj sredini u Srbiji. Ja sam pak urbano dete, u zivotu ni u Zeleznik nisam nikad otisao, pa nemam razloga da tu praksu menjam pod stare dane. Nisam zaboga isao u skole i peo se po amerikoj korporativnoj lestvici da bih ziveo u americkoj verziji Marinkove Bare, hvala lepo. Svakom svoje, postujem tvoju ljubav prema americkoj nizoj klasi u delti Misisipija, neko i njih treba da voli osim mame i tate. Samo sam ti skrenuo paznju da kad podjes na daleki put spakujes vazelin. Trebace ti.

Vređanje - 10 dana.

• 2

#452 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 28 August 2017 - 22:33

Ne, zabole me supak za to gde ti zivis. To sto su te silovala dva kretena za vreme godisnjeg odmora u ruralnom jugu je samo tvoj problem, ali izbegavaj mracna mesta u velikom gradu tamo je takvih ludaka jos vise nego u ruralnim sredinama. Logika ti nije jaca strana izgleda, verovatno zbog prezivljenih trauma.

Naveo sam to samo da bi ostali forumasi videli kakav si licemer. Samo napred!

Vređanje - 10 dana.

• 0

#453 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 02 September 2017 - 23:39

...

Odjednom ti dobar Tramp!?
Lolo licimurska!
:lol+:

Evo ti ga licimursko srce, sve sa ogledalcetom, da se 'spoznas'!

attachicon.gif lic-00-src-06.jpg

To sto je DT poceo da naganja kremaljskog degenerika - pa zar si sumnjao u preokret?
Doduse, sta pitati tebe kad ti pojma nemas o rusiji.

A stvar je bila previse ocigledna - kremaljski degenerik se prekombinovao, tj. umislio da je stekao 'americkog krmkova Sredera', pa se zestoko ispalio u startu, kad DT jos nije uspeo da bekne.

Sada je celavi picopevac upao u cajtnot, pa u cugeru povlaci iznudjene poteze.

Koliko je kremaljska pomijara nisko pala svedoci i cinjenica - da su USofA ladno ukinuli imunitet 'konzulatu' a ovi u kremlju dobili proljev!
:rotflmao:

...

Trolovanje i pored upozorenja - 10 dana.

• 4

#454 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 05 September 2017 - 10:34

Već ti je postavljeni pitanje zašto KKK i neonacisti, militia i beli nacionalisti nisu proglašeni teroristima kada očigledno iza njih postoje potvrđene nasilne akcije? To tebi kao relativizatoru rasizma i opasnosti od desnog ekstremizma uopšte nije bitno nego si se upljuvala da dokažeš da su antifa ti koji najviše ugrožavaju ljude. Da ne spominjem kako je nakon dolaska Trumpa na vlast % etnički motivisanog nasilja porastao za više 10- na procenata.

Konstantan stalking i vređanje neistomišljenika na više tema - 15 dana.

• 4

#455 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,353 posts

Posted 09 October 2017 - 10:10

Atreid - 7 dana.

To nakon visednevnog agresivnog trolovanja (i opomene) + konstantnog proganjanja i ucitavanja fasizma/rasizma neistomisljenicima. 

Sada kada se latio i motke pa njom mlati vreme je za odmor i stisavanje ideoloskih strasti.

Nota bene: Ovo je banovanje nastupa a ne misljenja. 

Vidis kako antifasisticka motka daje rezultate :rolleyes:

Kako si fino naucio lekciju, e, tako ces fino da naucis lekciju i kad su Afroamerikanci u pitanju, isto antifasistickom motkom, pa ces za koju godinu pricati kako nikad veze sa rasizmom nisi imao, niti okolo po internetu kacio simbole mrznje, a od djenerala Leeja ces da okreces glavu, i da bijezis sto dalje :)

Samo gledaj kako ce da te denacifikuju :)

• 3

#456 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 19 October 2017 - 09:47

...

Dete naravno znam kako cu shkolujem kao i svako drugi, svih troje bez ikakvih problema, laganica, a ne bih ti SVINJO prljava uopshte preporuchio da mi pominjesh decu, poshto ni ja to nikada ne radim.

Vređanje - 10 dana
  • 1

#457 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 06 November 2017 - 18:11

Jebala te izuzetna korist i plemenitost kad šupčina uživa blagodati neke socialne zemlje...

Vređanje - 10 dana.

• 0

#458 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 22 November 2017 - 23:43

a koja to vojska u ovom ratu nije ubijala civile ?!

Relativizacija - 60 dana, pošto je prvi prekršaj bio zbog nipodaštavanja Roma.

• 5

#459 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted 26 November 2017 - 11:39

Azijatski kazamati, irski stocari i africke bantu drzavice.

attachicon.gif4234711893_b4fe503167.jpg

Rasizam - 30 dana.

• 2

#460 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,279 posts

Posted Yesterday, 21:55

I uzgred, da nisi ti ustvari klo(v)n nekada poznati kao alpinista? A jos pre toga kao... I uopste vas je bilo puno, ali ste lako prepoznatljivi kao jedna (formalno) osoba, jer tako los kvaziduhovit stil se ne da imitirati.

To je takoreci mentalni original falsifikata.

Kad bi tebe uspela da promeni, letrice, odmah bih glasao za nju, ali nema sanse...

Nekada su ljudi kojima fali daska u glavi bili u institucijama zatvorenog tipa. Danas pisu po forumima, pa se i kloniraju.

Gresis, pamet ti je nedostajala i u prethodnim klonovskim inkarnacijama, bas kao i sada.

Sto je u ovom slucaju jako dobro, jer publika mozda zna ko je Zika Obretkovic, tako da ipak zna nekoga sa kim je mnogo adekvatnije porediti klovniranog letrija.

Stalking - sedam dana.

• 1