Jump to content


Photo
- - - - -

Prison Break


  • This topic is locked This topic is locked
496 replies to this topic

#436 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 26 June 2017 - 17:05

10 dana za prostačko pisanje.
 

Moj svetonazor ne formira radikanlna islamska religija, a ti za ovo ljigavo podmetanje možeš reći izvini, a ako nećeš, onda ti svakako savjetujem da se preispitaš jer si elementarno nepismen o čemu svjedoči i ovo učitavanje, a sve zato što sam rekao da Izrael nije normalan.



Niko nigdje nije pominjao "zle USofA", to je samo plod tvog psihičkog stanja kao i dijeljenje dijagnoza da sam ja nesretan (neću ni prijavljivati jer je moderacija kurac od ovce, ali kad to kaže ucvali lik koji visi na forumu u 4h ujutru hahahahah), da "ništa za sebe nisu uradili" (ko? koga vidiš, klinički?).

Svakako sređuj to.

P.S. Možeš da se uhvatiš za moj osebujni nik ili avatar. To sam ti ja dao. Ti zagrizeš, a ja te onda ritnem.
Kao i uvijek. :lol+:


O tvom komesarskom fetišu, ne bih.

Ništa ti nisi iznio u dokaz trvdnji da je Izrael normalan. U Izraelu bukti nacionalizam i kao što je jedan vojnik u dokumentarcu rekao, Izrael je jedna velika kasarna.

I naravno da ću se gaditi svaki put kad bilo koja vojska, pa tako i izraelska, dronovima sravni neki maslenjak ili demolira kuću/stan samo zato što se nekim nacionalistima ne sviđa ko tu živi.
Mislim, ti, kao veliki pobornik slobode pojedinca, prava na imovinu blabla bi trebao danonoćno da pišeš o razvaljivanju kuća i stanova koje Izrael sistematski sprovodi.

Iznesi konkretne dokaze o tvrdnji da je Amerika najslobodnija država.

Možda i jest, prekini iščekivanje.

Ok, Švicarska Srbija.

Kako je Amerika najslobodnija?

Ti to o svojima?

Ti visiš 24/7 na srbskom forumu a u Kanadi si (ako si??), da li shvataš koliko si komičan kao pojava? :lol+:

P.S.

Spoiler


  • 1

#437 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 01 August 2017 - 11:30


Molim te da prestanes sa trolovanjem i spinovanjem. To si trebao da shvatis i nakon onih obrisanih postova sinoc. 

 


Ljubim rucice, milostiva, :D

 


MOP dve nedelje.

 


Nisam ni ocekivao drugacije  :rotflmao:

 


MOP dva meseca. 

 


Daj sest, nece da se baci. :D

 


MOP do daljeg. 

 

Pretnja preko PM-a ... 

 


Post "Do daljeg" je potvrdio tvoju adresu - stvarnu, ne IP, preko provajdera, kao i identitet, sto je dovoljno da pokrenem  krivicni postupak pred sudom u Stokholmu  zbog "silovanja" , posto se ovo, kao sto mi objasni tvoj zemljak-pravnik (40 godina iskustva, sve u Svedskoj, a bliski rodjak - on me savetovao da pokrenem postupak) u Svejske ne prolazi nikako. See Yaa on court!  ;)

 

Trajno. 

 

Spoiler

  • 7

#438 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 01 August 2017 - 16:40

Stojke1234 - prvo dobio 7 dana zbog spinovanja a onda i trajno zbog duplog naloga. Kloniranje, kao sto je poznato,nije dozvoljeno. 

 

Attached File  Stojke_DubNation.JPG   33.25KB   32 downloads


  • 3

#439 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 August 2017 - 15:22

Ustanak = Kronostime (klon)


  • 2

#440 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 03 August 2017 - 19:52

L.Sprewell - 40 dana zbog provokativnog trolovanja, svadjalackog spina i dizanja tenzija i nakon dva moderatorska upozorenja. 

 

Tok dogadjaja ovde


  • 3

#441 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 August 2017 - 21:13

Ja sam gore dobio trajni(zasluzeno) i posle toga ni jedan post nisam ostavio do danas. Ne znam sto sam i uopste isao gore u privatni cet desetak nickova koji jedan drugome kao tinejdzerke govore da su prelepotice i prepametnice. Tako da mislim da bi me DJ Vasa docekao na volej samo tako.


Kloniranje - trajno.


  • 0

#442 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 03 August 2017 - 21:20

Uini - 10 dana. Provokativno dobacivanje i spinovanje, neobaziranje na opomene. 

 

Tok dogdjaja ovde


  • 0

#443 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 August 2017 - 21:53

Nejebica, teško stanje... Bitno je da se moronu sa sh sve dopušta a sa druge strane zbog nesposobnosti da se adekvatno odgovori na poprckivanje ovih sa donjih spratova odmah se primenjuje brutal force kao "argument" jer im se eto može a ne zato što tako treba...


Sta je, bre, s vama ljudi, kao da ne vidite da je zena pregorela i da ne zna gde udara. Ostavite je na miru, njoj je sa sobom samom najteze.


Seceru! :wub:


Mizoginija - 30 dana
 

ko ti dopustio da izadjes iz septicke? ajde kus nazad.


Vređanje - 15 dana
 

[Izbrisan video]


Trolovanje - 10 dana


  • 0

#444 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 August 2017 - 22:06


[Izbrisan video]

 

Trolovanje - 10 dana


  • 0

#445 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 August 2017 - 23:16

Jebem vam mater. Ajde secite dalje.


10 dana
  • 0

#446 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 03 August 2017 - 23:23

Kuda ide ova Srbija?!? Pa eno na na kritikama svi doshli sa prslucima i detoniraju se?!? Novi srBski ustanak?!? Chista talibanija. Ponekad se zapitam kako se oseca chovek kada jednog dana shvati da je zivot stracio na neke nepismene likove koji guraju, udaraju ili skachu za loptom i nacinalistichko ludilo koje im jede i to malo mozga shto poseduju ........ zaboravim da oni to nikada ne shvate, odzive to tako kako jedino i mogu.


Vređanje - 10 dana
  • 0

#447 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 05 August 2017 - 21:40

Org;'alberto.ascari'

Izgleda da ti nisi video engleze kad su oni u njihovom elementu¡¿ Gore baljuštije nema, i ne zna se ko su im gori, muški ili ženski:rolleyes: I kako to sad, njima da je na diku to što su bili porobili pola sveta, a mi treba da se sramimo što nešto hoćemo da sačuvamo sopstene teritorije¡¿



Org;'alberto.ascari'

A misliš možda da su šveđani onako fini zato što ih je bog onake dao¡¿ Oni su sad fini samo zato što su imalu jedno DOBRO rusko prevaspitavanje B)


Ćao.


  • 8

#448 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 10 August 2017 - 16:46

Cestitate dan/dane kada je ubijeno vise hiljada Srba, bez kuca ostalo 200 000 ljudi, bezali ljudi na traktorima, ko zna koliko nestalih? Kao jedan od onih koji proterani, oterani i koji su svoju imovinu izgubili mogu samo da vam kazem da ne zasluzujete da zivite i da vam sve po spisku svima koji tako pisete.


Trajno. 
 
Pisalo je jos gore pre nego sto je editovao. 
  • 1

#449 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 10 August 2017 - 16:47

Ionako me vise zabole za ovaj forum jer vi i ne mozete ljudski da pricate i polemisete vec samo da vredjate
i mrzite svakog ko drugacije misli od vas.
Posto ne znate na civilizovanom jeziku onda cu morati da vam to kazem na onom drugom koji ocigledno najbolje razumete
 
 
Sagnite se i napusite se kurca jednom emigrantu iz susedne drzave pizde jedne belosvetske
pocev od melankolika, kinika i ostalih sve do ove u svedskoj.
 
Zbogom glupi zohari.


Trajno.


  • 3

#450 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 22 August 2017 - 15:20

Cinican.

Dobar deo fasista se savrseno dobro uklopio u velikim gradovima, to ne znaci da su uspeli da izbace malogradjanstvo i neobrazovanje iz sebe. Podivljali Srbi nisu isli za Sibir, vec za Bec, Cikago, Sidnej.

 

To samo govori o tvom mentalnom sklopu. Nisam ni ocekivao da bi se savrseno uklopio u nekoj civilizovanoj sredini.

 
 
10 dana - flejmovanje/vređanje


  • 0