Jump to content

Photo
- - - - -

V 2009 ( serija Posetioci )

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 sava91

sava91
  • Members
  • 3 posts

Posted 10 April 2013 - 04:19

Pozdrav!

Na televiziji B92 je pocela da se prikazuje jedna od najboljih naucnofantasticnih serija svih vremena. 

Rec je o rimejku kultne serije iz osamdesetih "V", u kojoj se radi o  vanzemaljskoj vrsti koja dolazi na Zemlju sa ciljem da pokori stanovnistvo nase planete, a da mi toga nismo ni svesni, bacajuci nam prasinu u oci svojom naprednom tehnologijom i poklonima. Serija je snimana od 2009. do 2010. nakon cega je kuca ABC odlucila da seriju ne prosiri na trecu sezonu. 

Nakon sto je budete odgledali pozelecete da odgledate bar jos jednu epizodu, a da bi vam se buduca zelja i ostvarila, potrebno je da na Facebook-u lajkujete stranicu " Project Alice",koju su pokrenuli verni obozavaoci i glumica koja je osamdesetih godina bila glavni negativac u seriji. 

Ova stranica je napravljena kao oblik peticije i potrebno je sto vise lajkova koji ce rukovodiocima ABC-a i Warner Bros kompanije pokazati da je progresno sto su seriju ukinuli nakon samo dve sezone. Ovakav oblik izrazavanja nezadovoljstva je vec jednom imao uticaja. Fanovi su cekali 25 godina da se serija ponovo emituje, u cemu su i istrajali. U danasnje vreme, vreme Interneta i ostalih tehnoloskih dostignuca, nadam se da necemo cekati toliko dugo :) 

Takodje, na netu imate peticije koje se takodje ticu nastavka snimanja ove serije i vracanja na nase male ekrane, pa ukoliko zelite, mozete takodje ucestvovati i u tim pokusajima u borbi za njen povratak.

Hvala !

#2 Banex NS

Banex NS
  • Members
  • 658 posts

Posted 12 April 2013 - 02:55

Pozdrav!

Na televiziji B92 je pocela da se prikazuje jedna od najboljih naucnofantasticnih serija svih vremena. 

Rec je o rimejku kultne serije iz osamdesetih "V", u kojoj se radi o  vanzemaljskoj vrsti koja dolazi na Zemlju sa ciljem da pokori stanovnistvo nase planete, a da mi toga nismo ni svesni, bacajuci nam prasinu u oci svojom naprednom tehnologijom i poklonima. Serija je snimana od 2009. do 2010. nakon cega je kuca ABC odlucila da seriju ne prosiri na trecu sezonu. 

Nakon sto je budete odgledali pozelecete da odgledate bar jos jednu epizodu, a da bi vam se buduca zelja i ostvarila, potrebno je da na Facebook-u lajkujete stranicu " Project Alice",koju su pokrenuli verni obozavaoci i glumica koja je osamdesetih godina bila glavni negativac u seriji. 

Ova stranica je napravljena kao oblik peticije i potrebno je sto vise lajkova koji ce rukovodiocima ABC-a i Warner Bros kompanije pokazati da je progresno sto su seriju ukinuli nakon samo dve sezone. Ovakav oblik izrazavanja nezadovoljstva je vec jednom imao uticaja. Fanovi su cekali 25 godina da se serija ponovo emituje, u cemu su i istrajali. U danasnje vreme, vreme Interneta i ostalih tehnoloskih dostignuca, nadam se da necemo cekati toliko dugo :)

Takodje, na netu imate peticije koje se takodje ticu nastavka snimanja ove serije i vracanja na nase male ekrane, pa ukoliko zelite, mozete takodje ucestvovati i u tim pokusajima u borbi za njen povratak.

Hvala !

Ne znam za druge peticije, ali ako ovaj topic ne opameti rukovodioce ABC-a i Warner Brosa, nista nece !

Inace odgledao sam prvih 15-20 minuta prve epizode i kada sam video kako je banalna serija odmah sam prebacio. Kao dosli vanzemaljci i izgledaju identicno kao ljudi, a glavni vodja im je neka zenska koja se zagledala u nekog novinara koji je intervjuisao dok je ulazila na sastanak sa svetskim vodjama i u tom razgovoru mu nesto dobacila u stilu: "Cao macane" :frust:  :frust: :frust: A inace kad je stigla na taj sastanak docekalo ju je 10-15 novinara..

Edited by Banex NS, 12 April 2013 - 02:58.

#3 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 12 April 2013 - 06:50

Logovao sam se na forum B92  samo zbog ove serije posle jako puno vremena!

Apdejt: B92 je prestao sa emitovanjem, skinuli su je i sa najavne stranice, zašto me uopšte ne čudi? Zbog VB-a u poslednje vreme uvode nove serije i ukidaju ih bez razloga, tumbaju programsku šemu na dnevnoj bazi.

@ Banex

postoji vrlo lepo objašnjenje zašto izgledaju kao ljudi, ali ne bih da otkrivam zašto je to tako. Serija je urađena u stilu LOST-a sa elementima Battlestar Galactica-e, visokobudžetna, vrhunska gluma, samo joj treba dati šansu. Ja sam zbog tumbanja termina na B92 izgubio strpljenje, sve skinuo sa neta i odgledao u 3 dana. Išao sam ko zombi na posao ali se ne žalim :)

Moja preporuka za sve ljubitelje misterija, SciFi i drama. Glumi "Džulijet" iz LOST-a, kao i još par sajlonaca iz BSG-a, "Tom" iz 4400 itd.

Edited by FRY, 12 April 2013 - 06:51.

#4 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,011 posts

Posted 12 April 2013 - 07:28

Nemam pojma šta se desilo i ko je obrisao moj post, još manje - zašto je to učinio?

Pa ponavljam - ja mislim, sasvim korektno pitanje - zašto bi nastavili ovu (u najbolju ruku prosečnu) seriju, kad je ova imala neki završetak. Sve u svemu, onoliko delova, koliko je bilo, čini neku celinu i ne znam, šta bi još moglo da se tu doda?

NAdam se, da nekom moderatoru, brzom na obaraču, neće opet smetati pitanje, bez obzira ako nije po volji fanovima. <_<

#5 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 12 April 2013 - 07:44

Nisu pobrisani postovi, nego postoje 2 teme - ovde (B92) i podforumu TV.

http://forum.b92.net...rija-posetioci/

#6 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,011 posts

Posted 12 April 2013 - 07:51

Auff, moja krivica. :blush:

Hvala na pojašnjavanju ove misterije i izvinjavam se moderatorima... Kako vidim, zeznuo me prvi post, jer je isti u obe teme, pa valjda zbog toga pomislih, da sam u istoj temi... :ajme:

Hvala, FRY!

#7 Miloš88

Miloš88
  • Members
  • 1 posts

Posted 19 April 2013 - 09:40

E pa baš su me ovi sa B92 iznervirali. Bacili kosku, počeo da gledam i onda nema više, malo smo se šalili. Ma obrisaću vas sa TV liste. :P

#8 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 19 April 2013 - 19:20

Iskreno se nadam da je prekid privremen, jer su shvatili da ne vredi tumbati serije zbog VB-a. Verovatno će re-emitovati V (i ostale serije koje su prekinuli) nakon završetka VB-a i normalizacije programske šeme.