Jump to content

Photo
- - - - -

Cigarete, odvikavanje

• Please log in to reply
274 replies to this topic

#271 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 5,473 posts

Posted 16 July 2017 - 12:35

Ovako sada izgledaju pakovanja svih cigareta u UK.

attachicon.gifplain packaging.jpg

jel ono  Winston sa klozetskom sholjom i krrvavim urinom, rekao bih?

• 0

#272 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 5,473 posts

Posted 16 July 2017 - 12:46

Odoh juche da pokupim decu kod moje ex u zgradi veliki znak ....... od sada novi stanari potpisuju ugovor da nece pushiti u stanovima  :frust: .......... stanari koji su vec u zgradi a pushe, ovo ce biti granted po grandfather principu, ali se snazno podrzavaju da se prikljuche i naprave zajedno svaki property smoke free.

Fashizam.

• 1

#273 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 5,693 posts

Posted 16 July 2017 - 12:54

jel ono  Winston sa klozetskom sholjom i krrvavim urinom, rekao bih?

Winfield. Nema ovdje Winston cigareta.

Odoh juche da pokupim decu kod moje ex u zgradi veliki znak ....... od sada novi stanari potpisuju ugovor da nece pushiti u stanovima  :frust: .......... stanari koji su vec u zgradi a pushe, ovo ce biti granted po grandfather principu, ali se snazno podrzavaju da se prikljuche i naprave zajedno svaki property smoke free.

Fashizam.

I ovdje je isto. Ne mozes iznajmiti stan da ne potpises da neces pusiti u njemu. Ja i ne pusim u kuci vec godinama i sad nesto kontam, to mi je donekle i pomoglo da se odlucim da prestanem. Ne pamtim kad sam zadnji put zapalio uz kafu, uvijek moram da dignem dupe i izadjem na bastu. Pusim stojeci i napolju od ove zabrane. Jedino kad odem u rodnu vukojebinu, tamo se i dalje cumura gdje hoces i kako hoces i mogu ti reci da mi bude neobicno. :D

• 0

#274 mrd

mrd
  • Members
  • 15,836 posts

Posted 16 July 2017 - 16:06

Winfield. Nema ovdje Winston cigareta.

I ovdje je isto. Ne mozes iznajmiti stan da ne potpises da neces pusiti u njemu. Ja i ne pusim u kuci vec godinama i sad nesto kontam, to mi je donekle i pomoglo da se odlucim da prestanem. Ne pamtim kad sam zadnji put zapalio uz kafu, uvijek moram da dignem dupe i izadjem na bastu. Pusim stojeci i napolju od ove zabrane. Jedino kad odem u rodnu vukojebinu, tamo se i dalje cumura gdje hoces i kako hoces i mogu ti reci da mi bude neobicno. :D

To je tako kad ste u hladnim severnim krajevima. Ovde u mom kraju sedis u basti i purnjas ko covek. Doduse u Walnut Creeku su doneli zakon da ako zivis u townhouse-u ne smes da pusis ni u dvoristu. No, mrd se odselio, ko ih sisa, kad ne zele turiste. :P

• 1

#275 Kinik

Kinik
  • Members
  • 36,445 posts

Posted 16 July 2017 - 18:08

...

Lepo je rekao onaj genije: samo su ljudska glupost i vasiona beskonacni. No, za ovo drugo bas i nisam siguran.

;)

PS.

Interesantno je, no glupost / idiJotizam se najlakse nasele u suplju glavu.

...

Edited by Kinik, 16 July 2017 - 18:10.

• 0