Jump to content


Photo
- - - - -

Oscar 2013


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 02:58

ima li koga budnog?:-D
vidim da niko nije otvorio topic,pa resih da probijem led.
edit:Kristof Wolc dobio oskara za ulogu u Djangovoj osveti-lepo je pocelo:-)

#2 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 February 2013 - 03:11

Life of Pi, drugi Oscar. Posle kamere i vizuelni efekti. Zasluženo.



#3 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 03:21

sminka-Jadnici,Ana Karenjina-kostim.

#4 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 25 February 2013 - 03:28

Uh, Širli. Moćan nastup. 


Edited by zorex, 25 February 2013 - 03:28.


#5 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 03:29

favoriti za musku i zensku ulogu,kao i za film?

#6 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 25 February 2013 - 03:37

Pa iskreno, za mušku je vidjen Dej Luis. Nemam ništa protiv, sjajan glumac, mada meni je Finiks bio baš moćan u Masteru. Kod žena me je oduševila Dženifer Lorens, a stvarno nemam pojma ko bi mogao da dobije. Možda ona mala? Od nominovanih za najbolji film sam odgledao tek 3 naslova (SLP, Linkoln, Đango), tako da nemam ideju. Meni se od ta tri SLP najviše dopao.



#7 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 03:46

i ja sam odgledao samo tri naslova(Linkoln,Argo i Django),pa mogu samo o njima da govorim.Danijel Dej Luis mi je definitivno prvi favorit i tu nemam dilemu.Znam da verovatno nece dobiti oskara,ali glavni favorit za film mi je Django,posle njega Linkoln.Life of Pi nisam gledao,nekako mi je zao da ga odgledam na kompu.

#8 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 25 February 2013 - 04:39

Od krupnijih nagrada nista iznenadjujuce.

 

Impresivna izvedba Les Miz.



#9 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 05:27

Tarantino:-)

#10 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 05:36

Ang li-rezija,vec 4 oskara za Life of Pi.

#11 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 February 2013 - 06:01

ocekivano:Argo,Dzenifer Lorens i Daniel Dej Luis.Nisam bas zadovoljan izborom za film-nije on los,samo mislim da nije dostojan oskara.

#12 Mitkoni

Mitkoni
  • Members
  • 9 posts

Posted 25 February 2013 - 07:35

http://www.imdb.com/...?ref_=rto_nb_hm

http://www.imdb.com/...ref_=rto_nb_acd


Edited by Mitkoni, 25 February 2013 - 07:36.


#13 st4lk3r

st4lk3r
  • Members
  • 1,033 posts

Posted 25 February 2013 - 08:24

Moje primedbe:

 

1) Feniks je zakinut

2) Dzenifer Lorens je precenjena.

3) "Wreck-it Ralph" je bolji od "Brave"



#14 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 25 February 2013 - 10:56

Slazem se za Finiksa, ali isto tako je, po meni, Luis bio zakinut za Bande Njujorka.



#15 Nestor

Nestor
  • Members
  • 94 posts

Posted 25 February 2013 - 15:34

Nisam gledao sve nominovane filmove pa nemogu mnogo da se pravim pametan ali osecaj je da su poprilicno katastrofalno dodeljeni oskari sto nije nista novo niti cudno. Najbolji film: Argo - ovo je zesca glupost, gledao sam film i nije nista posebno i kad uzmemo u obzir da kad kazu da je film radjen po istinitim dogadjajima 90% stvari je ustvari izmisljeno ja mislim da su oni glatko izvedeni iz Irana ali to nebi bilo uzbudljivo za gledanje mada meni ni ovako nije bilo napto ili uzbudljivo, sasvim prosecan film. Najbolji glumac: Daniel Day-Lewis - ovo vec postaje dosadno, DDL je jedan od mojih omiljenih glumaca ali smatram da su mogli ladno da iznenade sve i oskara daju Bradley Cooper-u mada je i Joaquin Phoenix mogo da bude dobitnik. najbolj glumica: Jennifer Lawrence - nju smatram za buducnost Americkog filma i iskreno zaljubio sam se u njen lik Tifani (ne u glumicu) iz Silver Linings Playbook ali mislim da ta njena uloga bas i nije materijal za oskara cak sta vise kad je prvi put bila nomonivana to je pre bilo za oskara nego ovo. Sporedna uloga: Christoph Waltz - evo kako Christoph Waltz izgleda kad ga ne rezira Quentin Tarantino coj fan apsolutno nisam ali je Tarantino zahvalniji za oskara nego CW. Sporedna glumica: Anne Hathaway - Sto bi Ricard Roper reko "otpevala dve pesme i umrla" ne razumem zasto ce joj dati oskara. Animirani film: Brave - Jedva sam cekao da ga odgledam i smorio me kao retko kojanimirani film, Wreck-It Ralph je bio pravi izbor ili eventualno ParaNorman. Najbolja rezija: Ang Lee - cekaj on je bio toliko dobar pa je Argo najbolji film a gle cuda Argo je toliko dobar a Ben Assleck cak nije ni nomonovan za reziju... WTF?! :twak:


Edited by Nestor, 25 February 2013 - 15:36.