Jump to content

Photo
- - - - -

Srbobran

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
37 replies to this topic

#31 dinozzo

dinozzo
  • Banned
  • 2,555 posts

Posted 03 March 2013 - 22:40

???

Sta se iscudjavas DS spinovanju u reziji Djilas-Saper, danasnji rezultati su im pokazali sta narod misli o njima i to u Vojvodini gde su bili za dva koplja ispred svih.

#32 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,078 posts

Posted 03 March 2013 - 22:41

Sta se iscudjavas DS spinovanju u reziji Djilas-Saper, danasnji rezultati su im pokazali sta narod misli o njima i to u Vojvodini gde su bili za dva koplja ispred svih.

Čudim se simpatičnoj Sunčici,kako je bila "vidovita"... ;) 

#33 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 04 March 2013 - 00:03

Vi ne razumete. Pa zašto juče nije tako objavljeno kada su dr Iliju Gazepovog pretukli aktivisti SNS-a? Inače, dr Ilija Gazepov je predsednik grupe gradjana Pokret za promene koji je podržao DS. Ovde se spominju samo kada nešto DS uradi, a vandalizam SNS-a se ne pominje. Pobedili su SNS ali zna se pozadina ove pobede. Na lokalnim izborima u maju, od 28 odbornika SNS ima samo 4 i osvojili su svega oko 1000 glasova. Na ovim izborima su delili pakete koje su činili šećer, ulje, brašno i čokolada. Inače, i DS i SNS su u opoziciji u Srbobranu. Trenutnu vlast čine SPS, GG Pokret za promene i LSV.

#34 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,078 posts

Posted 04 March 2013 - 00:15

Vi ne razumete. Pa zašto juče nije tako objavljeno kada su dr Iliju Gazepovog pretukli aktivisti SNS-a? Inače, dr Ilija Gazepov je predsednik grupe gradjana Pokret za promene koji je podržao DS. Ovde se spominju samo kada nešto DS uradi, a vandalizam SNS-a se ne pominje. Pobedili su SNS ali zna se pozadina ove pobede. Na lokalnim izborima u maju, od 28 odbornika SNS ima samo 4 i osvojili su svega oko 1000 glasova. Na ovim izborima su delili pakete koje su činili šećer, ulje, brašno i čokolada. Inače, i DS i SNS su u opoziciji u Srbobranu. Trenutnu vlast čine SPS, GG Pokret za promene i LSV.

..i na prošlim i onima pre njih i onima mnogo pre njih.....samo su "ključevi od magacina mešovite robe" bili kod drugih.

#35 Mala Suncica :)

• Banned
  • 201 posts

Posted 04 March 2013 - 08:37

Da, ali ovo je prvi put da su tukli ljude, pogotovu predstavnike nekih partija. I nikada, ali nikada nije bilo ovoliko stranaca u Srbobranu kao na ovim izborima. Ne znam samo šta će SNS kada ne budu više tako popularni i kada izgube vlast. Ne znam da li će i tada tako tući ljude. A setite se samo kako je nekada bio popularn Milošević, pa Koštunica, pa Boris Tadić.. A svi su završili sa malom podrškom na kraju.. Nemojte misliti da će Vučić do kraja biti ovako popularan. Popularnost može lako da opadne, ali zna se ko su bili batinaši i ko ih je plaćao.. Srbobran je malo mesto, sve se već zna.

#36 dinozzo

dinozzo
  • Banned
  • 2,555 posts

Posted 04 March 2013 - 12:35

Da, ali ovo je prvi put da su tukli ljude, pogotovu predstavnike nekih partija. I nikada, ali nikada nije bilo ovoliko stranaca u Srbobranu kao na ovim izborima. Ne znam samo šta će SNS kada ne budu više tako popularni i kada izgube vlast. Ne znam da li će i tada tako tući ljude. A setite se samo kako je nekada bio popularn Milošević, pa Koštunica, pa Boris Tadić.. A svi su završili sa malom podrškom na kraju.. Nemojte misliti da će Vučić do kraja biti ovako popularan. Popularnost može lako da opadne, ali zna se ko su bili batinaši i ko ih je plaćao.. Srbobran je malo mesto, sve se već zna.

Bio je vucic na vlasti, pa u opoziciji pa se niko nije zalio da ga je tukao. Aktivisti DS su ti koji su uhapseni zbog napada, a jesi l iti videla kako tuku tog Iliju, ili si cula? Ja sam cuo da su ljudi izlazili iz automobila pokrajinske vlade i tukli ljude. Koja je tezina toga sto smo mi culi? 

A sto se tice stranaca to je normalno kada su izbori van regularnih izbora, onda se stranke usesrede na samo jedno ili par mesta...

#37 Mala Suncica :)

• Banned
  • 201 posts

Posted 04 March 2013 - 12:57

Pa da, znamo svi kakvu je bio zaveo cenzuru i kako je gušio medije. A i svi ga se vrlo dobro sećamo kada je lepio plakate "bulevar Ratko Mladić" Znaš kako važi pravilo? Jednom radikal, zauvek radikal.. Ništa se taj nije promenio, a to što zamazuje oči narodu time što je uhapsio Miškovića.. Pa koga je briga za to? Hoće li nam to plaćati struju sada kada poskupi? Hoće li nam to spustiti cenu hrane koja je najskuplja u regionu? Hoće li nam to zaposliti 1000 000 nezaposlenih? Neće. Ovo su samo jeftini politički poeni koji nisu dugog veka. Kada ni on ne otvori nijednu fabriku, kada ni on spusti inflaciju, kada se njegovi funkcioneri osile i ogade narodu kao onaj Knežević što pije 2 ćaše mleka i time nas ubedjuje da je mleko ispravno, i njemu će otići podrška kao i svima, ali taj neće moći da se pomiri sa time kao njegovi prethodnici.. Pa imaš izjavu dr Ilije Gazepova na Blicu. Čovek je u Vrbasu već 3 dana.. Nemam šta da vidim ili ne.

#38 Genex32

Genex32
  • Members
  • 3 posts

Posted 08 February 2015 - 06:16

Srbobran bukvalno i a dve ulice i jedni madjarsku crkvu e da i imao je kafanu beli narcis