Jump to content


Photo
- - - - -

Srbobran


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
37 replies to this topic

#16 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 20 February 2013 - 08:11

Murase, pa zašto se nisi oglasio posle postavljenih slika? Rekao si da ja nemam baš nikakve veze sa Srbobranom. Dužan si makar nešto da kažeš jer ipak si me ti optuživao da lažem odakle sam.

#17 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 02 March 2013 - 16:25

Građani Srbobrana uplašeni: Obučeni u crno pendrecima tukli ljude
| 02. 03. 2013. - 16:11h cat_icn_more.png 16:12h |
 

Građani Srbobrana veoma su uznemireni današnjim incidentima koji se dešavaju u tom gradu pred drugi krug dopunskih pokrajinskih izbora i nekoliko njih je agenciji Beta kazalo da je u gradu "potpuni haos" i da sve liči na "mali rat".

"Ovo je potpuni haos, ovo liči na rat, ljudi su uplašeni, policija ne reaguje. Molim boga da ne padne glava ", rekao je jedan građanin Srbobrana, koji je želeo da ostane anoniman.

 

Drugi građanin je rekao da stanovnici Srbobrana ne smeju da izađu na ulicu i izrazio čudjenje što policija ne zavodi red. Predsednik lokalne grupe gradjana Ilija Gazepov ispričao je agenciji Beta da je svojim očima video kada je grupa od petnaestak u crno obučenih ljudi pendrecima pretukla tri osobe.

 

Dodao je da su i na njega zamahnuli pendrecima, ali su pobegli nakon što su sugradjani javili da je pozvana policija.

 

"Ovde teror traje od prvog kruga izbora, 17. februara, a teror sporvode aktivisti Srpske napredne stranke. Toliko zle krvi je ušlo u ljude...", kazao je Gazepov.

 

On je apelovao na nadležne da sve učine kako bi se vratio mir u Srbobran i kako ne bi došlo do eskalacije sukoba, sutra prilikom održavanja drugog kruga izbora, u kojem se nalaze kandidati SNS i Demokratske stranke (DS).

 

Pokrajinski odbor DS saopštio je ranije danas da u mestu Srbobran nepoznate osobe i aktivisti Srpske napredne stranke (SNS) prebijaju gradjane i aktiviste DS-a.

 

DS je u saopštenju za javnost naveo da je pretučeno više od 20 osoba i dodao da "iz džipova beogradskih i somborskih registarskih oznaka istrčavaju nepoznata lica sa pendrecima i napadaju građane na ulicama".

 

"U Turiji su aktivisti SNS sa četiri automobila opkolili aktiviste DS i napali ih metalnim palicima. Prilikom napada teško je povredjen Goran Velicki, koji je dobio udarac u glavu i izgubio svest, nakon čega je prebačen u bolnicu u Vrbasu", piše u saopštenju. Dodaje se da su napadnuta i dva radnika kurirske službe "Siti mejl" (City Mail), kojima je otet materijal i navodi da je na sličan način napadnuta u Nadalju i Izabela Šerić, predsednica Opštine Odžaci, kojoj su, nakon fizičkog i verbalnog maltretiranja, oduzete lične stvari i lični predmeti iz automobila.

 

DS je zatražio od nadležnih institucija da se hitno uspostavi red i da policija reaguje.

 

 

...nema suncanice da nam posalje slikice i da ih ukrasi nevinim komentarima



#18 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 02 March 2013 - 20:10

 

 

Đole o Srbobranu.



#19 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 02 March 2013 - 22:11

Građani Srbobrana uplašeni: Obučeni u crno pendrecima tukli ljude

| 02. 03. 2013. - 16:11h cat_icn_more.png 16:12h |
 

Građani Srbobrana veoma su uznemireni današnjim incidentima koji se dešavaju u tom gradu pred drugi krug dopunskih pokrajinskih izbora i nekoliko njih je agenciji Beta kazalo da je u gradu "potpuni haos" i da sve liči na "mali rat".

"Ovo je potpuni haos, ovo liči na rat, ljudi su uplašeni, policija ne reaguje. Molim boga da ne padne glava ", rekao je jedan građanin Srbobrana, koji je želeo da ostane anoniman.

 

Drugi građanin je rekao da stanovnici Srbobrana ne smeju da izađu na ulicu i izrazio čudjenje što policija ne zavodi red. Predsednik lokalne grupe gradjana Ilija Gazepov ispričao je agenciji Beta da je svojim očima video kada je grupa od petnaestak u crno obučenih ljudi pendrecima pretukla tri osobe.

 

Dodao je da su i na njega zamahnuli pendrecima, ali su pobegli nakon što su sugradjani javili da je pozvana policija.

 

"Ovde teror traje od prvog kruga izbora, 17. februara, a teror sporvode aktivisti Srpske napredne stranke. Toliko zle krvi je ušlo u ljude...", kazao je Gazepov.

 

On je apelovao na nadležne da sve učine kako bi se vratio mir u Srbobran i kako ne bi došlo do eskalacije sukoba, sutra prilikom održavanja drugog kruga izbora, u kojem se nalaze kandidati SNS i Demokratske stranke (DS).

 

Pokrajinski odbor DS saopštio je ranije danas da u mestu Srbobran nepoznate osobe i aktivisti Srpske napredne stranke (SNS) prebijaju gradjane i aktiviste DS-a.

 

DS je u saopštenju za javnost naveo da je pretučeno više od 20 osoba i dodao da "iz džipova beogradskih i somborskih registarskih oznaka istrčavaju nepoznata lica sa pendrecima i napadaju građane na ulicama".

 

"U Turiji su aktivisti SNS sa četiri automobila opkolili aktiviste DS i napali ih metalnim palicima. Prilikom napada teško je povredjen Goran Velicki, koji je dobio udarac u glavu i izgubio svest, nakon čega je prebačen u bolnicu u Vrbasu", piše u saopštenju. Dodaje se da su napadnuta i dva radnika kurirske službe "Siti mejl" (City Mail), kojima je otet materijal i navodi da je na sličan način napadnuta u Nadalju i Izabela Šerić, predsednica Opštine Odžaci, kojoj su, nakon fizičkog i verbalnog maltretiranja, oduzete lične stvari i lični predmeti iz automobila.

 

DS je zatražio od nadležnih institucija da se hitno uspostavi red i da policija reaguje.

 

 

...nema suncanice da nam posalje slikice i da ih ukrasi nevinim komentarima

 

 

SNS samo sprovodi zakljucke Ambasade. Radi se o novom srpskom fasizmu koj ima podrsku Zapada



#20 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 02 March 2013 - 23:21

...Radi se o novom srpskom fasizmu...

 

bar si nesto ubo...

mada nije novi, samo reciklirani.



#21 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 03 March 2013 - 10:12

Ovi aktivisti SNS su užasni. Pretukli su jednog dečka iz Turije i on je prevežen u Vrbas. Srbobran je pun nepoznatih džipova koji nisu iz Srbobrana. Pred štabom SNS-a je nekoliko takvih džipova parkirano, a oni govore kako su ti džipovi od DS aktivista te kako DS tuče građane Srbobrana. Užasni su. Nadam se samo da će DS da pobedi baš u inat tim siledžijama sto dolaze iz Beograda da tuku Srbobrance. 



#22 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 03 March 2013 - 10:15

I da postavim pitanje Murasu. Šta ti Murase imaš protiv mene? Pa ja sam prva postavila tu vest kako dolaze ljudi sa strane da tuku gradjane Srbobrana. 

I ja sam postavila slike Srbobrana, a ti mi nisi nikakav komentar dao. Znam da nećes ni na ovo odgovriti, ali čisto da vidimo kakav si čovek, Optužiš me za nešto, i ja ti dam odgovor i postavim ti pitanje, a ti se više ni ne oglasiš. Kasnije dođeš ponovo i opet me prozoveš. Šta sam ja tebi uradila da bi me stalno prozivao?



#23 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 03 March 2013 - 10:30

pa daj nam slike tih dzipova i tih cika sa strane...

a ne samo vesti da je dolazio cika bora djordjevic poznatiji kao bora corba i da je rekao da su izbori jako vazni.

i da je imao tj nemao koncert, i da je otpevao jednu pesmu tj nije ni to btw (jednu od svojih nebuloza je odrecitovao).

igraj se sa svojim lutkicama suncanice.



#24 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 03 March 2013 - 10:38

Zar ti stvarno misliš da ću da slikam te aute? Nema šanse. Pa zar nisi pogledao slike Srbobrana na prethodnoj strani? Rekao si da ja nisam iz Srbobrana, i da zato ne mogu da postavim slike.



#25 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 03 March 2013 - 10:50

suncanice igraj se sa svojim lutkicama...



#26 Mala Suncica :)

Mala Suncica :)
  • Banned
  • 201 posts

Posted 03 March 2013 - 11:45

Baš si konstruktivan sagovornik :)



#27 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 03 March 2013 - 14:50

nisam sagovornik.



#28 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 03 March 2013 - 17:08

vi ne razumete koliko j enovi pokret na celu sa A. Vucicem opasan.. To je sad pravi fasizam, Mackar nije nista. Vucic je strucnjak z apodvale, lazne informacije, laganje. On je vec radio taj posao. Vecina ovde se toga ne seca. On je ucenik V, Seselja i prica ono sto narod voli. Vecina je danas spremma da ide za Vucicem.

Naviknite se na smedje kosulje.



#29 dinozzo

dinozzo
  • Banned
  • 2,555 posts

Posted 03 March 2013 - 22:27

Nadam se samo da će DS da pobedi baš u inat tim siledžijama sto dolaze iz Beograda da tuku Srbobrance. 

 SNS 4426   DS 3486 



#30 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 03 March 2013 - 22:35

Ovi aktivisti SNS su užasni. Pretukli su jednog dečka iz Turije i on je prevežen u Vrbas. Srbobran je pun nepoznatih džipova koji nisu iz Srbobrana. Pred štabom SNS-a je nekoliko takvih džipova parkirano, a oni govore kako su ti džipovi od DS aktivista te kako DS tuče građane Srbobrana. Užasni su. Nadam se samo da će DS da pobedi baš u inat tim siledžijama sto dolaze iz Beograda da tuku Srbobrance. 

 

 

 

 

Policija u Srbobranu odredila je zadržavanje D.B. (49) i M.B. (29) iz te opštine zbog osnovane sumnje da su kršili javni red i mir tako što su fizički napali aktiviste SNS, saopšteno je iz PU Novi Sad.

U saopštenju se navodi da su njih dvojica, inače aktivisti DS-a, u mestu Turija u toj opštini nešto pre 17 sati ispred biračkog mesta 22 fizički napali dvojicu aktivista SNS-a, a jednog od njih lakše povredili.

 

http://www.b92.net/i...1&nav_id=691691

 

???