Jump to content


Photo
- - - - -

Operacija vena laserom ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 Unionista

Unionista
  • Members
  • 14 posts

Posted 07 August 2013 - 21:53

Samo da dodam ljudi da po ovoj vrućini ne da nebi išao u državnu bolnicu na operaciju vena nego ni kod privatnika makar imali bolje lasere nego u Zvezdanim stazama i radili bezbolnije od svih ! 

Kad se noge upare pod onim zavojem sačuvaj bože.Ne kaže se džaba za nekog ko je neraspoložen da je kao kuvana noga. :ajme:



#17 milex

milex
  • Members
  • 2 posts

Posted 25 December 2013 - 22:46

Zdravo svima! Imam 27 godina. Muci me prosirena venu na desnoj nozi, koja mi je iskocila pre dva meseca, boli me malo al nije stasno. Jake bolove imam u donjem delu noge, od skocnog zgloba pa prema prstima. Da li  je bol od te vene i da li ce proci ako mi otklone venu? Molim vas pisite, jer muke mucim ova dva meseca. Ne mogu da stoim, da radim a imam dvoje male dece od 10 meseci koima treba svaki dan pelene itd. Panika me hvata. Sad kad treba najvise da radim ja lezim u krevetu kao invalid. Pisite :ajme:  



#18 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 26 December 2013 - 07:23

Resenje ovog jednostavnog medicinskog problema pocinje ne na forumu, nego odlaskom kod svog lekara.



#19 milex

milex
  • Members
  • 2 posts

Posted 26 December 2013 - 10:23

Bio Sam kod Dr rekli su da pijem detralex i nosim elasticne carape, mazem svakakvim preparatima ali dzabe, stalno boli prema stopalu, da li se i dole siri ta vena. Ako neko imao takvih simptoma nek mi pise. Plasi me, ako pristanem na lasersku operaciju, da li ce bol prestati u donjem delu noge, koliko je dobra laserska operacija i za koje vreme mogu da mi iskoce ponovo vene? Hvala



#20 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 28 December 2013 - 17:23

Ne treba gajiti iluzije ili biti opsenjen laserskom hirurgijom; laseri (ima ih vise vrsta) samo su jedno od sredstava u hirurskom lecenju, negde vise, a negde manje uspesni. 



#21 Steva-iz-daleka

Steva-iz-daleka
  • Members
  • 12 posts

Posted 24 March 2014 - 17:51

Sve te metode mi izgledaju slične.Da li ima nekih razlika u ceni među njima ? Ima li neki vodeći stručnjak iz te oblasti ? 

Da li se može videti neka prezentacija rezultata ,mislim na one razlike pre i posle operacije,znate kao kad slikaju debelog čoveka pa posle šest meseci upola manjeg za praznorazne preparate.

Interesuje me jer iz samih iskustava opet mogu samo da zaključujem ali dok se to ne vidi nije mi jasno.


Edited by Steva-iz-daleka, 24 March 2014 - 17:56.


#22 Steva-iz-daleka

Steva-iz-daleka
  • Members
  • 12 posts

Posted 26 April 2015 - 08:10

Evo pitaju me da li se on bavi kapilarima.Zna li neko možda? Žene će da zaguše tog čoveka sa venskom estetikom.

Nekad se to nije gledalo zamislite naše bake da im je neko gledao u noge. :krsta:



#23 Milijana-mina

Milijana-mina
  • Members
  • 2 posts

Posted 25 July 2015 - 20:19

Šta kao ženama nekad nije bilo bitno da nemaju bolove u nogama od proširenih vena ?? Da je ovo sa laserima postojalo nekad davno davale bi naše babe dukate itekako ne boj se he he.

Skidaju kapilare bilo bi glupo da se ne bave kapilarima kad to nije tako strašno kao vene.

Trebaće oni meni kad tad poznaju mi se neke modre izbočine koje nisam imala pre.