Jump to content

Photo

Zarada na netu?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10 replies to this topic

#1 MartaM

MartaM
  • Members
  • 3 posts

Posted 28 January 2013 - 00:23

Da li neko od vas ima iskustva sa zaradom na internetu, ankete, ptc sajtovi i slicno? Ja sam od nedavno aktivna na nekoliko ovakvih sajtova, ide sporo..

Zanima me kakvi su vam utisci za isplatu i ostalo?

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 16,561 posts

Posted 28 January 2013 - 00:25

Da li neko od vas ima iskustva sa zaradom na internetu, ankete, ptc sajtovi i slicno? Ja sam od nedavno aktivna na nekoliko ovakvih sajtova, ide sporo..
Zanima me kakvi su vam utisci za isplatu i ostalo?

Eto moderatori na B92 se ubise od para. Prijavi se da budes moderator. :lol+:

#3 jovanivezic

jovanivezic
  • Members
  • 5 posts

Posted 11 February 2013 - 15:04

Ja sam jednom probao sa anketama, ali postojalo je ogranicenje prisupa za ljude sa našeg područja, tako da ništa nisam uspeo uraditi. Verovatno da ima neki način da se pristupi ili da se pronđu ankete za naše područje. Koliko se ja sećam plaćali su oko 10-15 dolara po anketi.

#4 Жика

Жика
  • Members
  • 211 posts

Posted 18 February 2013 - 15:38

нема леба без мотике

#5 CYBERMANIA

CYBERMANIA
  • Members
  • 75 posts

Posted 21 February 2013 - 03:39

Ima zarade "na netu" ali kad se radi nesto konkretno.

Od tih anketa, ptc i slicnih sajtova nisam video da je neko zablistao.

#6 dijac22

dijac22
  • Members
  • 3 posts

Posted 03 May 2013 - 00:12

Na netu ima zarade,samo je pitanje sta radite,jer ankete,klikanje po reklamama su poslici koji svaki pocetnik isproba.

Ako vas zanima neka vrsta zarade na internetu,affiliate nacin je najbolji i najpouzdaniji a postoji i nekoliko kompanija mreznog marketinga.

Tako da,novaca ima...samo je pitanje kako vi gledate na to,jer najpametniji su oni koji kazu da nema leba bez motike,e takvi nikad u zivotu nista ne naprave.

Na internetu ima novaca,ali se i radi i to mozgom,sto je za neke tesko...Ja osobno zaradujem skoro 2000 eura mjesecno samo od interneta,pa znam da ima novaca.

Necu ovdje nista nuditi,nego samo zelim reci da se moze zaraditi preko neta ;-)

#7 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,063 posts

Posted 03 May 2013 - 01:37

...Ja osobno zaradujem skoro 2000 eura

....
Cak ni turu pica?
Pih, kakva cicija...

#8 mrd

mrd
  • Members
  • 16,561 posts

Posted 03 May 2013 - 05:56

Na netu ima zarade,samo je pitanje sta radite,jer ankete,klikanje po reklamama su poslici koji svaki pocetnik isproba.
Ako vas zanima neka vrsta zarade na internetu,affiliate nacin je najbolji i najpouzdaniji a postoji i nekoliko kompanija mreznog marketinga.

Tako da,novaca ima...samo je pitanje kako vi gledate na to,jer najpametniji su oni koji kazu da nema leba bez motike,e takvi nikad u zivotu nista ne naprave.

Na internetu ima novaca,ali se i radi i to mozgom,sto je za neke tesko...Ja osobno zaradujem skoro 2000 eura mjesecno samo od interneta,pa znam da ima novaca.

Da li hoces da kazes da je 2000 evra velika lova?

#9 dijac22

dijac22
  • Members
  • 3 posts

Posted 14 May 2013 - 10:06

Da li hoces da kazes da je 2000 evra velika lova?

Kako za koga,meni je i 1 euro zaraden na netu lova,i opcenito....

Ovu sam temu slučajno našao i osjetio sam potrebu da komentiram,kao što sam rekao neću ništa nuditi,nego mrzim kad vidim da netko kaže da nema kruha bez motike.Pa i na internetu se radi,samo što je nekima teško razmišljat i lakše im je kukati.

Ne kažem da nema prevare na internetu,ima je kao i u stvarnom svijetu,ali ima i toliko programa i načina da se zaradi.

Opet kažem,ljudima je teško čitati i razmišljati,ali da tvrde nešto što neznaju,tu su eksperti...

#10 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 14 May 2013 - 11:47

нема леба без мотике

Obratno - danas najmanje zarađuju oni koji kopaju. Najviše novca se zarađuje u prodavanju magle i presipanju iz šupljeg u prazno, tj. u raznim berzanskim, marketinškim i posredničkim poslovima, a najmanje zarađuju ljudi koji rade "pravi" posao.

Nije direktno vezano za zaradu preko interneta, ali među ljudima koje lično poznajem najviše zarađuju (nisu milioni, takvih poznanika nemam, ali 15-20000€ mesečno) jedan koji se bavi MLM-om i drugi koji iz svoje sobe preprodaje kineski pirinač, ukrajinsku pšenicu, naftu, bakar...

#11 aldinxx24

aldinxx24
  • Members
  • 2 posts

Posted 04 December 2013 - 02:36

Vec neko vrijeme se bavim SFI Affiliate programom i vjerujte da mi je to jedna od najboljih stvari u zivotu koja mi se u zadnje vrijeme desilaa,, Preporucujem to svima, ako neko zeli da se registruje, evo ovdje cu vam ostaviti link a moze te me dodati i na moj sktpe pa da vam objasnim kako to sve funkionice. Skype; aldin_ll

Stranica za registraciju.