Jump to content


Photo

Opišite osobu iznad


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
208 replies to this topic

#1 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 18 January 2013 - 01:11

Ajde da ne bude da se stalno svađamo gore. -_- Tema je jednostavna, kako bismo opisali osobu iznad, i u fizičkom i duševnom i u duhovnom smislu. ;)

#2 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 18 January 2013 - 09:48

Bellini, kako da ne  bude svadje, ako bude vredjanja?  Kroz opisivanje ima da padnu razni epiteti. :lol+:

 

Tebe ne poznajem, ne razmenih ni jednu rec sa tobom, ali  po postavljanju ove teme, mogu da kazem da si miroljubiva osoba. ;)  Po avataru da si sportski tip, tj. volis sport.



#3 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 18 January 2013 - 09:54

;) Bellini, kako da ne  bude svadje, ako bude vredjanja?  Kroz opisivanje ima da padnu razni epiteti. :lol+:

 

Tebe ne poznajem, ne razmenih ni jednu rec sa tobom, ali  po postavljanju ove teme, mogu da kazem da si miroljubiva osoba. ;)  Po avataru da si sportski tip, tj. volis sport.

 

Zna Bellini da će se i ova tema pretvoriti u osinjak uskoro! :lol+:

 

Za Višnju mogu reći da je fina i dobronamerna dama, uvek spremna za normalnu komunikaciju i prijatnog temperamenta.

Uživa u kafi, a i po kom dimu cigarete. ;)



#4 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 18 January 2013 - 10:05

Zna Bellini da će se i ova tema pretvoriti u osinjak uskoro! :lol+:

 

Za Višnju mogu reći da je fina i dobronamerna dama, uvek spremna za normalnu komunikaciju i prijatnog temperamenta.

Uživa u kafi, a i po kom dimu cigarete. ;)

Mislim da je svima jasno da je Manoly jedan vaspitana i odmerena osoba.  Isto voli sport :lol+:  Kako god, jedan od mojih omiljenih likova ovog foruma.

 

 

Opet pola teksta nije izaslo.  Zna li neko u cemu je problem?  Stalno mi se to desava.


Edited by visnja, 18 January 2013 - 10:06.


#5 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 18 January 2013 - 15:57

visnja je fina i kulturna,pospana,pametna dama i cini se,krije vise nego sto pokazuje.



#6 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 22 January 2013 - 11:26

Streetcrawler je po mom skromnom mišljenju kulturan forumaš, koji je, pak, previše osetljiv po pitanju određenih oblika komunikacije između forumaša.

Dobronameran savet: ne treba sve što je neko napisao protumačiti na prvu loptu, tepročitati istoriju pisanja i one druge strane, jer je forum veoma pogodno mesto za pojedine forumaše da kvare atmosferu i traže način za svađu i provokaciju, uz standardno kalupiranje i vređanje ostalih.



#7 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 22 January 2013 - 13:36

Manoly je fin decko, a treba slediti sopstveni savet...  Nije da ga ne sledi, nego u par postova na jednom "gornjem" topiku mi se ucinilo... ;)



#8 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 22 January 2013 - 15:06

Zoran je kulturan, iskusan i  pravičan čovek-što veoma cenim.

Uvek spreman za komunikaciju na normalnom nivou.

 

Ujedno - hvala na savetu (koji sam ja dao :lala: ).

 

Mislim da,ipak, nisam na nekoj od tema na višim spratovima vređao forumaše sa kojima se ne slažem, niti započinjao svađu.



#9 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 22 January 2013 - 17:53

Svi fini, odmereni, kulturni, miroljubivi...

 

 

 

Visnja: Bellini je miroljubiva osoba.

 

Manoly: Za Višnju mogu reći da je fina i dobronamerna dama

 

Visnja: Mislim da je svima jasno da je Manoly jedan vaspitana i odmerena osoba

 

Streetcrawler: Visnja je fina i kulturna,pospana,pametna dama

 

Manoly: Streetcrawler je po mom skromnom mišljenju kulturan forumaš

 

zoran59: Manoly je fin decko

 

Manoly: Zoran je kulturan, iskusan i  pravičan čovek

 

 

Forum_b92 = raj na zemlji!

 

Dajte, ljudi, malo raznovrsnosti (ne kazem da niste svi fini i kulturni, ali ...)

 

Evo, slobodno "opletite" po meni!


Edited by Sunshine State, 22 January 2013 - 17:54.


#10 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 22 January 2013 - 18:04

Pa kad samo fini ovde kucaju. Nikako da se javi neka azdaja iz Sunshine State :s_d:

Salim se malo. Iskreno, ni o tebi nemam lose misljenje, bar iz onog sto citam, tako da ne mogu da te opljunem.

 

A kako te zamisljam? Vozis rolere, volis sunce, imas kosu srednje duzine i krupne oci.  Pogodih li bar nesto? :P

 

:D



#11 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 22 January 2013 - 18:12

Skoro sve!

 

p.s. meni lakse bilo da promenim drzavu i kontinent, nego avatar i nickname...

 

p.p.s. fali mi floridsko sunce ovde u Nemackoj



#12 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 22 January 2013 - 19:11

Mislila sam da si privremeno (sluzbeni put) u Nemackoj.  Bogami i jeste to velika prometa, bar sto se klime tice. 

 

Nema potrebe da menjas avatar i nick. ;)   Lepo ti stoji.


Edited by visnja, 22 January 2013 - 19:12.


#13 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 22 January 2013 - 19:39

Višnja ima sklonosti ka alkoholnim pićima, ne žestokim, ali recimo verujem da sada ima čašu vina ispred sebe, Sklona je i ostalim porocima, a verujem da je su u vrhu cigarete i kocka.

 

A da, Sunshine State je fin dečko :).



#14 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 22 January 2013 - 19:44

:lol+:  Mislis, slika sve govori.

 

Ako cemo po slici, DJ je jedan ozbiljan, namrgodjen gospodin. Trenutno razmislja koga da banuje ;)



#15 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 22 January 2013 - 19:46

Don Juana smatram za neodoljivog dzentlmena (1,95m, crna kose, plavih ociju) i bila sam spremna da mu predlozim da se nadjemo na nekom splavu, a onda sam procitala njegov post na "Kako ste proveli dan?" i predomislila se....

 

:blush: :lol+: