Jump to content


Photo
- - - - -

Internat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#16 POP_91

POP_91
  • Members
  • 1 posts

Posted 28 March 2013 - 13:35

Ovo je stvarno sramota!!! Poceo sam seriju da gledam od pocetka,ne propustam nijednu epizodu...a sad kad je ostao samo poslednji serijal i jos samo 15 epizoda vi pustate velikog brata kog samo seljaci i priglupi ljudi gledaju...postajete isti kao pink!! B92 je imao odlican program i smatrao sam da je najbolja televizija u Srbiji,ali posle ovakve neodgovornosti i nepostovanja gledaolaca smatram vas istim sljamom kao i ostale nase televizije...treba da se stidite!!!



#17 ivandziva

ivandziva
  • Members
  • 1 posts

Posted 28 March 2013 - 13:36

Sramota bre !!!!



#18 salivoje

salivoje
  • Members
  • 4 posts

Posted 28 March 2013 - 14:20

Postali ste gori i od Pinka. Prekidate seriju bez ikakvog obavestenja. Ja bih predlozio svima koji dodju ovde da se borimo za svoja prava. Odite na sajt RRA i prijavite b92 za nepostovanje programske seme. Ja sam tako uradio. Kakav je to nacin da u programu stoji jedno a da se pusta drugo? Zar vam mi, vasi gledaoci, oni zbog kojih vam placaju za reklame, zar vam mi licimo na ovce?



#19 salivoje

salivoje
  • Members
  • 4 posts

Posted 28 March 2013 - 14:22

Jel zna neko do koje epizode smo stigli, posto bih hteo da nastavim da gledam preko neta?



#20 Odusan

Odusan
  • Members
  • 5 posts

Posted 28 March 2013 - 14:35

Jutros  najavljuju seriju Internat svakog radnog dana u ...bla,bla, a serije nema!U teletekstu  pise trenutno ide serija/13.05h/ Internat,a ide V.Br!/Mora da je Veran M. veoma ponosan  sto  su  zbog VB. mnoge od nas namagarcili/.

Termin serije se pomera,bez najave.Ili se uopste ne emituje nekog dana,itd...!

Sta se to desava  u vasoj  TV kuci?



#21 salivoje

salivoje
  • Members
  • 4 posts

Posted 28 March 2013 - 16:20

Evo pisao sam im i odgovorili mi. Prenosim prepisku u celini:

 


Zbog cega ne emitujete seriju Internat? Kako mozete da ne postujete programsku semu, sramota, zar sad treba da skidam preostale epizode sa interneta? Juce ste imali tehnickih problema, a danas u cemu je problem? Pa bolje recite ljudima iskreno da serije nece biti, jer nemate vremena da je pustate zbog VB, a ne ovako da nas zavlacite, sramota velika!

I njihov odgovor:

 

Poštovani,

Iz tehničkih razloga, televizija B92 nije trenutno u mogućnosti da nastavi prikazivanje serije “Internat”. Nažalost, poslednja sezona ove španske serije još uvek nam nije isporučena. Kada pomenuta situacija bude razrešena, nastavićemo momentalno sa emitovanjem i prikazati i poslednju, sedmu sezonu “Internata”.

Pozdrav,
B92

Dakle, pretpostavljam da ce im poslednja epizoda biti isporucena kad se zavrsi veliki brat. Eto tako, a dotad ko se kako snadje. Izem ti ja takvu televiziju...



#22 Dreamcatcherz

Dreamcatcherz
  • Members
  • 12 posts

Posted 29 March 2013 - 09:23

Pa Srbija je to,vazno je samo da imas neki izgovor,opravdanje.Pogledajte samo dokle smo dogurali,u svim sferama smo na evropskom dnu a to mislim na evropu kao kontinent a ne eu.Na najodgovornijim mestima su neodgovorni ljudi,dok to ne resimo i stagnacija ce biti uspeh za nas.U normalnim zemljama ne bi ni zapocnjali pustanje serije da nemaju ceo serijal,upravo da ne dodju u ovakvu situaciju pa im televizija izgubi na rejtingu.

Edited by Dreamcatcherz, 29 March 2013 - 09:24.


#23 Goristeodpinka

Goristeodpinka
  • Members
  • 15 posts

Posted 29 March 2013 - 18:10

Ako naiđem na neku anketu šta je bolje ili šta više gledam VB ili Farmu, glasaću za Farmu, iako naravno ne gladam ni jedno ni drugo. Nadam se da će vas razbiti u gledanosti. Postoji milion serija kao što su smor od "Larinog izbora" ili "Pravda za sve", a "Internat" je jedan jedini i nikad više takva serija neće biti snimljena, po meni je najbolja u istoriji čovečanstva. Neverovatan spoj drame, trilera, horora, naučne fantastike...   A vi ne poštujete to blago koje imate u programu zbog propalih pevaljki i ostalih šatro zvezda. :ajme:  Želim vam da padnete šaka ekipi iz "Ottoxa". :D   Gledajte narode na netu, šta vam drugo preostaje, ja sam odgledao pre 2, 3 meseca, pa krenuo opet na b92, jer je bolji osećaj gledati na TV-u, ali pošto njih zabole za nas, trebali bi i mi njih skroz da bojkotujemo. Skoro sam pročitao negde da je u Španiji dostupna i 71 knjiga "Internat", tj. za svaku epizodu po jedna. U jednom Madridskom muzeju je bila i izložba eksponata iz serije: uniforme, bočice sa "virusom", "slike" Triptih, ono prstenje Ottoxovaca, itd... itd...  kao što jedan pravi TV spektakl i zaslužuje. Evo jedan spot za sve ljubitelje Internata... lik je inače stvarno reper, a fantastično je odglumio.



#24 Sergei Parajanov

Sergei Parajanov
  • Members
  • 1 posts

Posted 30 March 2013 - 00:25

 Postoji milion serija kao što su smor od "Larinog izbora" ili "Pravda za sve", a "Internat" je jedan jedini i nikad više takva serija neće biti snimljena, po meni je najbolja u istoriji čovečanstva.

Добро сад,не треба претеривати,серија је одлична и вреди је испратити до краја али не треба ићи из крајности у крајност.

 

Иначе ја сам јуче почео на ју тјубу да гледам задњу сезону,но тамо нема превод тако да они који не знају шпански мораће да скидају епизоде са торрента.



#25 Dreamcatcherz

Dreamcatcherz
  • Members
  • 12 posts

Posted 30 March 2013 - 10:59

Imate na dailymotion sve serijale prevedene

#26 Goristeodpinka

Goristeodpinka
  • Members
  • 15 posts

Posted 31 March 2013 - 22:58

Ide Internat na AXN-u ali samo nedeljom u 23:40h, sada emituju drugu epizodu 6-e sezone.



#27 Tim Berg

Tim Berg
  • Members
  • 1 posts

Posted 02 April 2013 - 22:52

pravda za internat :D

 

cim su prekinuli emitovanje presao sam da gledam na netu i evo za par dana zavrsio celu sezonu,danas sam odgledao poslednju epizodu,i ako sam znao kako se zavrsava plakao sam na kraju kao malo dete....stvarno vrhunska serija mada imam neki osecaj da su se malo izgubili u zadnjoj sezoni i neke stvari resili na brzinu ali dobro boze moj...sad cu da predjem na Barku (El Barco) koju preporucujem i drugima,naravno nije ni blizu Internata ali nije losa..

 

evo ovde mozete gledati internat sa prevodom online

 

http://www.milversit...ds=el internado



#28 Dreamcatcherz

Dreamcatcherz
  • Members
  • 12 posts

Posted 03 April 2013 - 13:27

Jaoooj

Larin izbor  x 3

Veliki brat  x 7!

Zao mi ovih ljudi,ocigledno ih neko ucenjuje da pustaju jednu te istu stvar.Pa ko bi normalan hteo da mu se na TV ceo dan vrte 2 emisije i to ocajne!



#29 Carolina Leal

Carolina Leal
  • Members
  • 2 posts

Posted 26 May 2013 - 16:02

Zdravo narode!
Nova sam ovde,ulogovala sam se samo zbog "Internata",obožavam seriju,gledam i na netu i na tv-u.Nisam nikada videla bolju seriju!



#30 sladja80

sladja80
  • Members
  • 1 posts

Posted 31 May 2013 - 23:01

zasto pise da ima serije kad je nedaju?sad ima tenis pa zasto se termin prikazivanja nepromeni repriza je kasno a u 13h vecina ljudi radi ili je u skoli !!!