Jump to content


Photo
- - - - -

Internat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 Lunchi

Lunchi
  • Members
  • 1 posts

Posted 16 January 2013 - 19:55

Mislim da bi serija Internat trebala biti pomerena...Neki ce se mozda i sloziti sa mnom,zato sto vecina osoba koje gledaju tu seriju idi u skolu a neki i na posao rano i moraju da ustanu u 6 sati a serija pocinje u ponoc a repriza je u pola 11 ujutru.Trebala bi biti pomerena u neki primerniji termin kao sto je oko 7,8 sati,ili bilo kad sto nije previse kasno ili rano!!!

Nadam se da ce neko procitati ovo i poslusati predlog... :) :D

 



#2 Putnik u prolazu

Putnik u prolazu
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 March 2013 - 18:40


"Internat" je kvalitetna serija i pozdravljam izbor vase medijske kuce da je emituje. Problem oko termina njenog emitovanja je, na zalost, siri i sa tim nikako ne mogu da izrazim slaganje. Pored toga sto je za termin njenog emitovanja odabrana ponoc, pocetak emitovanja serije je cesto nesto kasnije, recimo dvadeset minuta ili pola sata. Ono sto ja vidim kao najveci problem i sa cim se i moji poznanici slazu jesu situacije poput vecerasnje. Naime, iako se sportski pregled zavrsava oko ponoci, sa emitovanjem serije se ne pocinje tada, vec tek nakon nekakvog sportskog prenosa, sat i po do dva sata posle ponoci, zbog cega dolazimo u situaciju da gubimo kontinuitet pracenja serije. Zasto se sportski prenos ubacuje u termin serije?
Gledaoce "Dva i po muskarca" i "Nikite" postujete; njihove serije uvek se emituju u fiksnom terminu i ne trpe zbog sportskih prenosa, a gledaoci "Internata" vec nekoliko puta dolaze u ovu situaciju. Trazimo od redakcije koja uredjuje programsku semu da ispostuje svoje redovne gledaoce i da sportske prenose emituje NAKON serije "Internat" ili da pronadje raniji termin za emitovanje serije. U ime grupe gledalaca serije "Internat", pozivam(o) redakciju da intervenise i odlozi vecerasnji sportski prenos za termin NAKON "najbolje spanske serije svih vremena".

 



#3 coa913

coa913
  • Members
  • 1 posts

Posted 14 March 2013 - 21:19

Pravda za nass!!! Evo ovako,pozto ja idem ujutru u skolu,ja je nemogu pogledati u pola 11 jer iz skole dolazim oko 2 do 3 sata najkasnije, a tek vecernji termin...ufff,ja lezem oko 10 eventualno 11sati.. Trebali biste pomeriti na neki redovan termin i imacete dobru gledanost

#4 Tamara0810

Tamara0810
  • Members
  • 3 posts

Posted 25 March 2013 - 20:45

E pa sad je necemo gledati nikako jer koliko sam videla u programu, u termin serije su ubacili Velikog brata. Vratite Internat, ne mozete tek tako prekinuti seriju, ostalo je jos jedno 15 epizoda do kraja! 



#5 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 25 March 2013 - 23:33

Internat je sada oko 13h, nije ukinut.



#6 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 25 March 2013 - 23:53

Internat je sada oko 13h, nije ukinut.

Bolje da je ukinut nego sto je u tom terminu, a nema reprize :-1:



#7 GbTc

GbTc
  • Members
  • 1 posts

Posted 26 March 2013 - 11:07

Vratite Internat! Barem za ujutru u pola 11, kao sto je pre bilo! Nije fer sto ste ubacili VB i to 3-4 puta na dan! Licno mislim da Velikog Brata gledaju samo "seljaci". Ta emisija je teska glupost i nije u redu da je ubacite umesto serije. Vratiite Internat!!! Postujte i nas kao sto postujete gledaoce ostalih serija!



#8 Dreamcatcherz

Dreamcatcherz
  • Members
  • 12 posts

Posted 26 March 2013 - 15:46

Jaoj ljudi kakva tuga,ubacili su velikog brata!  :lol+:

Zaboga B92,Srbijo pa to je u normalnom svetu izaslo iz mode pre 15 godina.

A plus nam ubacuju VIP tj.neke propale navodno poznate licnosti koji su jadni dosli tu da uzmu koji dinar,i sta sad to treba da bude zanimljivo? Meni je iskreno zao tih ljudi jer su dosli na dno samim tim sto sede u toj kuci dok ih neki tamo (bolje da ne upotrebim drugi izraz) gledaju i cekaju da se oni posvadjaju pa ce to onda da se prepricava po drzavnim kancelarijama. :twak:

Internat vam je najbolja serija koju ste imali a vi favorizujete Velikog brata! Stvarno razmisljam u poslednje vreme da ste globalisticka tv stanica.A sta jos da kazem na Larin izbor...Sve bolje do boljeg :rotflmao:

Tuzna je ovo odluka zaista,nemojte se truditi da budete pink,vasi gledaoci su upravo oni koji beze sa pinka,prve(kopije pinka) i jednolicnog rts-a.



#9 Tamara0810

Tamara0810
  • Members
  • 3 posts

Posted 27 March 2013 - 11:34

Videla sam sad da je u 1. E pa bas lepo, ne mogu nikako da stignem da gledam a ne znam ni ko moze pa kakav je to termin? Pa nista odgledacu na internetu, kao i mnogi, tako da svaka cast b92, ne znam sta ste postigli ovim.

#10 Dreamcatcherz

Dreamcatcherz
  • Members
  • 12 posts

Posted 27 March 2013 - 14:38

Evo danas nije ni bilo,pa da bolje da nam deca gledaju grudi nekih "starleta" nego solidnu seriju za mlade



#11 surdadjordjevic

surdadjordjevic
  • Members
  • 1 posts

Posted 27 March 2013 - 14:48

Pa jeste li bre vi normalni, ko vam dade da vodite televiziju ovako, prekidate seriju bez ikakve najave da bi na silu morao da gledam vb, evo sad cu namerno da prebacim i da gledam farmu, iz inata, dokle vise pijandure, lake zenske, propali muzicari i glumci, ova jede samo zivu hranu, o boze.Upravo sam pokusao da se registrujem na ovaj forum samo da bi ovde ostavio komentar, al nisam uspeo, pa preko fb nekako uspeo.Bar dajte neko obavestenje sta ce biti sa serijom dal je novi termin, dal se ukida... ovako ispadate neozbiljni.

Ajd zdravo :-1:



#12 mala vestica1

mala vestica1
  • Members
  • 1 posts

Posted 27 March 2013 - 15:44

Stvarno ste neozbiljni, zasto ste ukinuli seriju bez ikakvog obavestenja! 



#13 morhuhny

morhuhny
  • Members
  • 1 posts

Posted 27 March 2013 - 16:06

Nije ukinuta, emitovace sutra od 13:05 danasnju epizodu. 



#14 Tamara0810

Tamara0810
  • Members
  • 3 posts

Posted 28 March 2013 - 10:46

Pa nisu mogli gluplji termin da stave! Sad svi treba da gledamo bolesnog velikog brata po ceo dan i ovako mrzim te debilne rijalitije, koji su cisto zaglupljvanje naroda a nama u Srbiji to izgleda jos nije jasno!! Ovo nije u redu, presla sam da gledam seriju na internetu savetujem i ostalima, bojkotujemo b92!!!

#15 timon&pumba

timon&pumba
  • Members
  • 1 posts

Posted 28 March 2013 - 13:17

Pa gde je?! Evo ni danas je nema,a lepo pise na sajtu da je u 13:03 :)