Jump to content


Photo
- - - - -

Koju kategoriju vozačke dozvole posedujete?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

Poll: Koju kategoriju vozačke dozvole posedujete? (17 member(s) have cast votes)

Koju kategoriju vozačke dozvole posedujete?

  1. A Kategorija (3 votes [10.00%] - View)

    Percentage of vote: 10.00%

  2. B Kategorija (16 votes [53.33%] - View)

    Percentage of vote: 53.33%

  3. C Kategorija (5 votes [16.67%] - View)

    Percentage of vote: 16.67%

  4. E Kategorija (4 votes [13.33%] - View)

    Percentage of vote: 13.33%

  5. D Kategorija (2 votes [6.67%] - View)

    Percentage of vote: 6.67%

  6. F Kategorija (Traktor) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Bez vozačke dozvole. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 BoskE

BoskE
  • Members
  • 3 posts

Posted 06 January 2013 - 23:43

Pozdrav Drugari, 

radimo jednu malu anketicu i zanima nas koliko ljudi na društvenim mrežama i forumima ima neku od položenih kategorija... Radi se o jednom malom istraživanju uticaja interneta na promenu stava ponašanja vozača u vožnji...


Edited by alpiner, 07 January 2013 - 12:59.


#2 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 07 January 2013 - 07:21

Originalno imam B I C. Kad su mi te kategorije preveli u juznoafricke dobio sam sve sem A, odnosno B,C,D i E !

Edited by Ibiza, 07 January 2013 - 07:22.


#3 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 07 January 2013 - 07:25

Pozdrav Drugari, 

radimo jednu malu anketicu i zanima nas koliko ljudi na društvenim mrežama i forumima ima neku od položenih kategorija... Radi se o jednom malom istraživanju uticaja interneta na promenu stava ponašanja vozača u vožnji...

MAlo je "nezgodno" postavljena opcija za "markiranje" kategorija.Možeš samo jednu kategoriju  da označiš.Ja sam recimo imao sve kategorije...kako bi glasao?



#4 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 07 January 2013 - 08:29

Meni nije bas jasno kako internet moze da utice na promenu stava ponosanja vozaca u voznji?  Ako moze objasnjenje.

 

Inace, imam B kategoriju.



#5 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 07 January 2013 - 11:17

A

B

BE

C

CE



#6 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 07 January 2013 - 11:23

kakav je bre ovo poll kad nema plovne dozvole? 



#7 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 07 January 2013 - 11:47

Samo B, i to mi je previse. 



#8 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 07 January 2013 - 13:00

MAlo je "nezgodno" postavljena opcija za "markiranje" kategorija.Možeš samo jednu kategoriju  da označiš.Ja sam recimo imao sve kategorije...kako bi glasao?

Prepravljeno



B, C, E



#9 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 07 January 2013 - 14:15

kakav je bre ovo poll kad nema plovne dozvole? 

Pravo pitanje. I ja bih da okacim I taj "trofej" :)


#10 BoskE

BoskE
  • Members
  • 3 posts

Posted 07 January 2013 - 14:57

Constantin Veliki  Mislim da je sada ispravljeno i da može se selektovati više kategrija. Moja greška sa podešavanjem ankete. Ako imaš nekog problema, piši molim te... 

Visnja, 

pokušavam da dokažem da ima... Jedne prilike sam postavio jednu sliku, složene raskrsnice i ispostavilo se da preko 90% vozača i ne zna šta da radi u toj situaciji. Obično je to pogrešan odgovor. Rad će biti objavljen na jednom savetovanju, a deo rada objaviću i na ovom forumu... Mislim da postoji velika mogućnost da se vozačima mišljenje promeni kroz internet edukaciju. Pa sada se i radi e-learning sistem obuke vozača... :) Online pitanja koja će biti na sajtovima auto škola, a kandidati učiti putem interneta :) Biće o tome više ovih dana...

 

Vozače sa probnom dozvolom tretiram kao B kategorija... E sada oni su skorije izasli iz auto škola, pa im i znanje treba da bude sveže, međutim i nije baš tako...

 

barracuda

Ipak ovo je oblast drumskog saobraćaja :) Nekako taj vodni saobraćaj nije u analizi, za sada :D


Edited by BoskE, 07 January 2013 - 14:59.


#11 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 January 2013 - 15:08

B
C


#12 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 07 January 2013 - 15:38

Constantin Veliki  Mislim da je sada ispravljeno i da može se selektovati više kategrija. Moja greška sa podešavanjem ankete. Ako imaš nekog problema, piši molim te... 
Visnja, 
pokušavam da dokažem da ima... Jedne prilike sam postavio jednu sliku, složene raskrsnice i ispostavilo se da preko 90% vozača i ne zna šta da radi u toj situaciji. Obično je to pogrešan odgovor. Rad će biti objavljen na jednom savetovanju, a deo rada objaviću i na ovom forumu... Mislim da postoji velika mogućnost da se vozačima mišljenje promeni kroz internet edukaciju. Pa sada se i radi e-learning sistem obuke vozača... :D


'oces li ti ovde da nas "propitujes" postavljajuci slike tih komplikovanih raskrnica, ili sta...? :)

#13 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 07 January 2013 - 17:28

A
B
C

#14 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 07 January 2013 - 19:43

Constantin Veliki  Mislim da je sada ispravljeno i da može se selektovati više kategrija. Moja greška sa podešavanjem ankete. Ako imaš nekog problema, piši molim te... 

............................................

Ipak ovo je oblast drumskog saobraćaja

OK...ispravljeno glasanje....glasao...

Posedovao sve kategorije A,B,C,D,E i CE...(po starom)...

Sada na žalost ili na sreću,ne mogu da se odlučim,"samo" A i B....

Koliko ja mogu da pomognem,izvoli,na raspolaganju sam,budući da mi je deo obrazovanja i deo radne "karijere" bio usko vezan za drumski saobraćaj...



#15 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 07 January 2013 - 22:32

A1 (do 150 ccm - ne uptrebljava se)

B

C

T (ovde F - traktor)

 

I još ima žena B, ali ta služi samo za kaznene bodove :kece: