Jump to content


Photo

Razbibriga


  • Please log in to reply
6771 replies to this topic

#46 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 31 December 2012 - 09:55

Dobro jutro, Manoly:) 

 

Spremni, nego sta :lol+:

 

Sve sa ruskom i ostalim djakonijama, a bice i..."dajte vina hocu lom, dajte cigane za sto!

 

Pa, nek umru dusmani :P

 

 

P.S.  Opet se "gutaju" recenice, pa mora da dodje do ispravke.

 

Vino ne konzumiram, bar ne često, ali ovo za cigane ti nije loša ideja - uz dobru muziku ide i dobra atmosfera. :kece:

Ruska se, dakle, podrazumeva, a može i mimoza salata...


  • 0

#47 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 31 December 2012 - 10:05

Vino ne konzumiram, bar ne često, ali ovo za cigane ti nije loša ideja - uz dobru muziku ide i dobra atmosfera. :kece:

Ruska se, dakle, podrazumeva, a može i mimoza salata...

 

Kad je drustvo dobro, provod je zagarantovan.  Nacicu ja neku pesmu za tebe :wicked:


  • 1

#48 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 31 December 2012 - 12:35

Vino tocim, a vino ne pijem? B-)


  • 2

#49 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 31 December 2012 - 13:06

moram nešto da podelim sa vama..... od pola 6 sam na moru, vratio sam se kući da klopam pa opet nazad. imam posla preko glave ali to nije ništa prema onom što sam isplanirao - da ostanem na celonoćnom lovu lignji. ima ih u ovo doba godine u nenormalnim količinama a najavili su noć bez vetra po svim prognozama. na kraju krajeva, tražena je roba pa može dobro da se proda, a i dobio sam feral (ono što dalmoši zovu "svića") na korišćenje, pa da malo i to probam. dakle, akcija!

 

eto, tako će vaš kolega - forumaš da se provede za novaka. :)

 

 

edit: možda ću spontano da zapevušim "idi, idi, nesanice" u neko doba  :lol+:

 

edit2: umalo da zaboravim..... svim drugarima i nedrugarima želim dobar provod, gde god bili. takođe, sebi želim da mi svi oproste makar polovinu gluposti koje kroz pero izlanuh po 4umu. živeli!


Edited by barracuda, 31 December 2012 - 13:14.

  • 6

#50 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 31 December 2012 - 13:12

moram nešto da podelim sa vama..... od pola 6 sam na moru, vratio sam se kući da klopam pa opet nazad. imam posla preko glave ali to nije ništa prema onom što sam isplanirao - da ostanem na celonoćnom lovu lignji. ima ih u ovo doba godine u nenormalnim količinama a najavili su noć bez vetra po svim prognozama. na kraju krajeva, tražena je roba pa može dobro da se proda, a i dobio sam feral (ono što dalmoši zovu "svića") na korišćenje, pa da malo i to probam. dakle, akcija!

 

eto, tako će vaš kolega - forumaš da se provede za novaka. :)

 

 

edit: možda ću spontano da zapevušim "idi, idi, nesanice" u neko doba  :lol+:

zavidim ti ako vjerujes. rado bih ti drustvo pravio za ovu glupu noc, kad se zdere, pije i cmace oko ponoci. sretan ulov i mirno more! :D


  • 1

#51 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 31 December 2012 - 13:18

zavidim ti ako vjerujes. rado bih ti drustvo pravio za ovu glupu noc, kad se zdere, pije i cmace oko ponoci. sretan ulov i mirno more! :D

 

 

hvala rotter, da si ovde istog bih te trenutka iscimao iz kuće pa pravac na barku. gajba piva pod provu, prirodna supstanca u džepić i vozi miško. ;)


  • 1

#52 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 31 December 2012 - 13:27

hvala rotter, da si ovde istog bih te trenutka iscimao iz kuće pa pravac na barku. gajba piva pod provu, prirodna supstanca u džepić i vozi miško. ;)

a to ce biti i ovdje, samo ne na moru. vadi me sto mi stvarno dobar drug, zapravo najbolji, dolazi. nimalo tezak. samo sam mu rekao da ponese velike papirice i masinicu. da bude reprezentativan joint. ;)


  • 0

#53 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 31 December 2012 - 13:59

 što sam isplanirao - da ostanem na celonoćnom lovu lignji.

 

E blago tebi, stvarno, a i onima s kojima ces se druziti sutra :) .

Ja bas juce ovo kuvala (ustvari praznila zamrzivac)

Attached File  P1010105.JPG   129.66KB   3 downloads

...ali nisam smela da ga okacim na odgovarajuci topic. Nije mi reprezentativno serviranje, pa neka ga bolje ne razbibrizi :s_w: .


  • 3

#54 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 31 December 2012 - 14:05

moram nešto da podelim sa vama..... od pola 6 sam na moru, vratio sam se kući da klopam pa opet nazad. imam posla preko glave ali to nije ništa prema onom što sam isplanirao - da ostanem na celonoćnom lovu lignji. ima ih u ovo doba godine u nenormalnim količinama a najavili su noć bez vetra po svim prognozama. na kraju krajeva, tražena je roba pa može dobro da se proda, a i dobio sam feral (ono što dalmoši zovu "svića") na korišćenje, pa da malo i to probam. dakle, akcija!

 

eto, tako će vaš kolega - forumaš da se provede za novaka. :)

 

 

edit: možda ću spontano da zapevušim "idi, idi, nesanice" u neko doba  :lol+:

 

edit2: umalo da zaboravim..... svim drugarima i nedrugarima želim dobar provod, gde god bili. takođe, sebi želim da mi svi oproste makar polovinu gluposti koje kroz pero izlanuh po 4umu. živeli!

 

Hvala, Barracudo!  Ja nemam nista da ti zamerim, naprotiv ;)

 

I tebi sve najbolje u nastupajucoj 2013.  Posto slavis na pucini, zelim ti punu barku "riba" i vetar u ledja u svakom pogledu. :ss:

Mozes ti to i bez "prirodne supstence" :P

 

 

 

 

E blago tebi, stvarno, a i onima s kojima ces se druziti sutra :) .

Ja bas juce ovo kuvala (ustvari praznila zamrzivac)

attachicon.gifP1010105.JPG

...ali nisam smela da ga okacim na odgovarajuci topic. Nije mi reprezentativno serviranje, pa neka ga bolje ne razbibrizi :s_w: .

 

 

 

Vazno da je ukusno.  Izgled ponekad vara :kece:

 

 

 

 

Vino tocim, a vino ne pijem? B-)

 

 

Bravo, Kronos ;) Ovo bas ide uz odgovor naseg drugara.


Edited by visnja, 31 December 2012 - 15:29.

  • 0

#55 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 31 December 2012 - 15:31

Vino tocim, a vino ne pijem? B-)

Eh, da je vise takvih. A ne da mi ostali preturamo po kuci u 5 ujutru, da vidimo ima li gde jos koja flasa...


  • 0

#56 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 31 December 2012 - 15:35

Eh, da je vise takvih. A ne da mi ostali preturamo po kuci u 5 ujutru, da vidimo ima li gde jos koja flasa...

 

:lol+:

 

 

E, pa zelim ti  da Santa ostavi jednu kutiju flasa crnog i jednu belog vina, ispred tvojih vrata :ss:

 

Ziveli !  Neka bude veselo! ;)


Edited by visnja, 31 December 2012 - 15:37.

  • 1

#57 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 31 December 2012 - 15:57

Hvala na zelji, no Santa je bio lukav i napunio spajz.

 

Kad odrastem i budem bogat, imacu i vinski podrum, a ne samo spajz.

 

A danas, pravicu isto sto i Vilhelmina, samo na zaru. Bas je lepo vreme, pa cemo vani, na terasi. Bice i drugih stvari, u rezervi.

 

Malopre sam seckao persun i beli luk, neka odstoje u sircetu (od crnog vina). 

 

A sutra cemo wein-gulash.

 

Nek' je najveselije i tebi!


  • 0

#58 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 31 December 2012 - 17:12

Bravo, Kronos ;) Ovo bas ide uz odgovor naseg drugara.

 

Dobro je odabrao Kronos (naročito na moju opasku), ali meni više leže one kafanske srce(čašo)lomke tipa "nemam, nemam sreće" i "a ja sam počeo da lutam"...  :lala:


  • 0

#59 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 31 December 2012 - 17:19

za sve forumske krasotice. muskih ako se sjetim, sjetim. :P

 


Edited by XXL, 31 December 2012 - 17:20.

  • 1

#60 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 31 December 2012 - 17:26


Edited by XXL, 31 December 2012 - 17:26.

  • 1