Jump to content


Photo

Dear Santa!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
152 replies to this topic

#46 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 18 December 2012 - 10:06

mislim da bi to bio jedan i jedini put da bih posetio kladionice.  :wicked:

 

QQ, nemoj da cuje Santa da hoces u kladionice, nista od poklona :lol+:



#47 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 18 December 2012 - 11:00

mislim da bi to bio jedan i jedini put da bih posetio kladionice.  :wicked:

 

Koa Majkl J Fox u "Povratak u budućnost" sa onim sportskim almanahom sa svim sportskim rezultatima ikad! ;)



#48 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 18 December 2012 - 19:59

Dragi Deda Mraze,

- Onaj gorepomenuti kaleidoskop odmah kupi 2 komada, jedan za mene, to je najlepsha sharena laza ikad.
 

 

Dear Santa,

 

I, naravno, jedan kaleidoskop.

 

(Ali da bude veći, šareniji i sjajniji od onih koje će dobiti Sajberka i Hajlenderka! :wicked: )

 

Ako ne donese, bez brige! Ja sam pronasla "recept" za pravljenje kaleidoskopa. Napravicemo same!



#49 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 December 2012 - 12:47

Dragi Deda - Mraze, puno sam razmišljao i na kraju došao do još jednog dobrog razloga da ne ulaziš kroz odžak: mogli bi ljudi da pomisle kako im je Mitropolit izašao iz vurune, a siguran sam da to ne želiš!



#50 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 20 December 2012 - 22:20

A, moze i da se zaglavi u dimnjaku :lol+:



#51 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 21 December 2012 - 01:58

Dear Santa, if there is the end of the world, lets not finish it before I get up mountain and take it down the double black diamond.

Kiss, and lot of kisses to Mrs. Santa, from mrd.


#52 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 21 December 2012 - 02:34

A, moze i da se zaglavi u dimnjaku :lol+:

 

to je već St.Santa  :lol+:



#53 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 21 December 2012 - 03:56

Dear Santa, if there is the end of the world, lets not finish it before I get up mountain and take it down the double black diamond.

Kiss, and lot of kisses to Mrs. Santa, from mrd.

Ako ce bude smak sveta - neka bude tisi da me ne budi rano ;)



#54 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 21 December 2012 - 04:22

Ako ce bude smak sveta - neka bude tisi da me ne budi rano ;)

Ma de je ta mrs. santaaaa.

 

 

Nece da te budi, kazu deca da ce da bude na kraju 6-og casa. :P



#55 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 21 December 2012 - 07:07

mene će snaći na moru. nije to ni tako loše. :)



#56 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 21 December 2012 - 07:16

^

Lako je tebi ti si riba, a jos imas i zube. :P



#57 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 21 December 2012 - 07:49

Ako ne donese, bez brige! Ja sam pronasla "recept" za pravljenje kaleidoskopa. Napravicemo same!

 

Ovo je više za "sećanja", ali ne umem da prebacim kvot...

 

...Bila sam već velika devojka (25 - 26 god.), kad sam na stepeništu koje vodi do moje sobe (podstanarske) videla nešto, nekakav valjak, žućkast sa nacrtanim leptirima. Igračka koju je ostavilo gazdino dete. Uzela sam ga, zavirila, i odjednom me obasjalo hiljade sunaca mog detinjstva! Zavrteli se ringišpili sremskog vašara, licitarska srca, lutkice, slatkiši... To je to! Igračka na koju sam zaboravila, a sa njom i mnoge lepe trenutke.

Kaleidoskop je bio napukao, na strani kroz koju se gleda je nedostajao deo poklopca, pa je postojala opasnost da oni šareni staklići upadnu u oko, ali su ogledala bila čitava, staklići divnih boja (plavi su me podsetili na crkvene vitraže u koje gledam dosađujući se dok baka prati službu), divno sam se zabavila okrećući ga.

Danima sam ga nalazila na stepeništu, ili pred vratima sobe, a kad mi je dosadilo da ga sklanjam, unela sam ga u sobu. Nikad ga niko nije tražio, i kad sam se selila ponela sam ga. Ukrala sam ga. I nije mi žao. Stoji u jednoj fioci, kad god je otvorim zavirim malo u tu čarobnu igračku, mada bi se sad mogla dopuniti, ostalo je samo par šarenih komadića.

 

Dear Santa, i dalje očekujem onu dečiju radost!



#58 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 21 December 2012 - 09:08

Ovo je više za "sećanja", ali ne umem da prebacim kvot...

 

...Bila sam već velika devojka (25 - 26 god.), kad sam na stepeništu koje vodi do moje sobe (podstanarske) videla nešto, nekakav valjak, žućkast sa nacrtanim leptirima. Igračka koju je ostavilo gazdino dete. Uzela sam ga, zavirila, i odjednom me obasjalo hiljade sunaca mog detinjstva! Zavrteli se ringišpili sremskog vašara, licitarska srca, lutkice, slatkiši... To je to! Igračka na koju sam zaboravila, a sa njom i mnoge lepe trenutke.

Kaleidoskop je bio napukao, na strani kroz koju se gleda je nedostajao deo poklopca, pa je postojala opasnost da oni šareni staklići upadnu u oko, ali su ogledala bila čitava, staklići divnih boja (plavi su me podsetili na crkvene vitraže u koje gledam dosađujući se dok baka prati službu), divno sam se zabavila okrećući ga.

Danima sam ga nalazila na stepeništu, ili pred vratima sobe, a kad mi je dosadilo da ga sklanjam, unela sam ga u sobu. Nikad ga niko nije tražio, i kad sam se selila ponela sam ga. Ukrala sam ga. I nije mi žao. Stoji u jednoj fioci, kad god je otvorim zavirim malo u tu čarobnu igračku, mada bi se sad mogla dopuniti, ostalo je samo par šarenih komadića.

 

Dear Santa, i dalje očekujem onu dečiju radost!

 

I kako danas da se desi smak sveta nakon ovako lepog posta?



#59 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 21 December 2012 - 09:15

I kako danas da se desi smak sveta nakon ovako lepog posta?

 

Potpuno si u pravu.   Raznezih se citajuci, doslo mi da kupim kaleidoskop i posaljem ga Jesenjoj.  Vratila je i mene u detinjstvo.  Divan post sa puno emocija i neke topline.



#60 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 21 December 2012 - 09:40

Potpuno si u pravu.   Raznezih se citajuci, doslo mi da kupim kaleidoskop i posaljem ga Jesenjoj.  Vratila je i mene u detinjstvo.  Divan post sa puno emocija i neke topline.

 

Da dodam - taj post je za odeljak "Više od posta"!