Jump to content


Photo

Dear Santa!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
152 replies to this topic

#1 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 13 December 2012 - 16:26

Ovaj topic je namenjen zeljama.

 

Nema veze ako su neostvarive - upravo takve mogu imati svojih cari.

Nema veze ako ne marite za Bozic – on uvek moze biti samo zgodan povod.

Nema veze ako ne marite za poklone – oni ni ne moraju da se materijalizuju.

A tek uopste nema veze to sto ne verujete u Deda Mraza - to se podrazumeva.

 

Pozelite nesto!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dear Santa,

 

I´ve been good all year … OK most of the time … OK sometimes … OK f*** it ... evo moje liste zelja ...

 

 

 

1) Da mesec dana zivim ovde i da za to vreme bude otvoreno samo za mene (i naravno, da kuci ponesem sve sto pozelim)

http://www.google.se...iw=1440&bih=770

 

2) Kaleidoskop … ali ne neki kicerajski plastikaner nego neki plemenitiji & more advanced da me fascinacija nikad ne prodje

 

3) Muzicka kutija (sto se kiceraja tice, vazi isto sto i za kaleidoskop) iz koje ce da mi svirka tema iz Serburskih kisobrana od M. Legrand-a

 

Spoiler

 

4) Jedno vece u restoranu Kispipa_kako_li_se_zove (cula sam da tamo na uvce sviraju Gloomy Sunday)

 

5) Jedna karta za koncert Maestra Horowitz-a (ali dear Santa, da ne ispadne nesporazum pa da me posaljes na onaj svet!)

 

 

 

to be continued …



#2 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 13 December 2012 - 16:42

6) Dozivotna pretplata na sve casopise koje volim i ulaznicu za sva desavanja koja me interesuju



#3 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 13 December 2012 - 17:10

hehe, dobro ti je ovo

 

Naravno, pored onih da budemo zdravi i da nam bude dobro itditd evo izbora iz mojih neostvarljivih...

 

Da Crvena Zvezda Beograd ponovo postane prvak Evrope u fudbalu.

 

Da se Dolomiti presele u Češku.

 

Da se ja preselim u Dolomite (hmm, za pemzijicu, videćemo...)

 

Da postanem rentijer.

 

Da Felipe Massa osvoji titulu šampiona u F1.

 

Da parkiram svoj Ferrari u svoju garažu (garažu imam, još samo auto).

 

U slučaju da ne nadjem Ferrari, može i Ford Mustang (ovo i nije toliko neostvarljivo).

 

Da bude 5 meseci godišnje sneg, 5 meseci 30°C a ostatak može da bude Božić.

 

Da Slavija Prag postane prvak CZ u fudbalu.

 

Da vidim Jamiroquai uživo.

 

I tako....



#4 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 13 December 2012 - 17:43

Da postanem rentijer.

 

 

Dear Santa,

 

ako sredis da Alberto postane rentijer na nekom finom mestu, onda da platis najam pa da imam gde da odem i uzivam koju nedelju godisnje.



#5 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 13 December 2012 - 17:57

Ja sa skroman.Samo da provedem pemzionerske dane kao Hju

 

Attached File  PEMZIJA.jpg   55.19KB   7 downloads



#6 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 13 December 2012 - 18:42

Ja imam samo drustveno korisne zelje i valjda je to poen da se moje ispune ...

 

1. Da se dan produzi na barem 28 sati, a da 8 sati bude posveceno samo spavanju, i to svi u isto vreme, nista vremenske razlike, nista insomnia, nista ranoranioci, da mogu ko covek bez uznemiravanja da se naspavam

2. Da se ukine domaci u skolama - to je cisto maltretiranje dece a ponajvise roditelja

3. Vremena za barem dve nedelje na plazi, uzivanja, bez rada (isto je drustveno korisno jer ce drustvu biti lakse samnom :blush: )



#7 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 13 December 2012 - 21:29

;)
 
http://www.youtube.com/watch?v=9jyCfRHumHU
 
 
.......ja zelim da vam Santa ispuni sve zelje......

 

 

 


 
...oh, da....Santa baby,
 

_7332340.jpg

 
....maybe?
 
:D



#8 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 13 December 2012 - 21:53

Dear Santa,

 

ako sredis da Alberto postane rentijer na nekom finom mestu, onda da platis najam pa da imam gde da odem i uzivam koju nedelju godisnje.

 

 

Sirmione.jpg

 

Ovako nešto sam mislio, blizu planine, blizu more... :whistle:

 

Da li bi bilo pasent?



#9 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 14 December 2012 - 11:43

Dragi Deda Mraze,

Ako stignesh i ako mishlish da je to za mene dobro:

- da dobijem unuce, devojcicu ako moze, da joj shijem haljinice, pletem kikice, citam bajke i da zajedno spremamo kolacice, ljubi je baka.
- da me primish za shegrta u svojoj radionici, svashta znam da radim, josh sam pri zdravoj pameti a od kako sam bez posla, osecam se kao ljudski dronjak. Timarenje irvasa se podrazumeva.
- Onaj gorepomenuti kaleidoskop odmah kupi 2 komada, jedan za mene, to je najlepsha sharena laza ikad.
- Poshalji mi uputstvo za korishcenje alatke "My medija" jer ne umem da je koristim pa ne mogu da kacim slicice.
- Ako si dobar sa Sonom Konerijem, navedi ga u moj grad da popijem kaf/caj u njegovom drushtvu.

P.S. Ucini da mi se sledecih 10 - 15 godina ne pokvari ni jedan kucni aparat, ne crkne etazno grejanje, ne poskupi plin i struja, ne pukne proteza sto gornja sto donja a ako i pukne - da moze da se zalepi. Ipak, ja zivim u Srbiji.....i ne radim za pare.

Edited by highlanderka, 14 December 2012 - 12:02.


#10 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 14 December 2012 - 15:25

Ovako nešto sam mislio, blizu planine, blizu more... :whistle:

 

Da li bi bilo pasent?

 

Eh, da mi je da "dear Santa" sa´vatam u 4 oka. :whistle:



#11 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 December 2012 - 15:49

Dragi Deda - Mraze, omogući mi kupovinu nove barke i vinča za mreže, da Barakudi više ne bi stradale ruke po ovoj hladnoći. Želim da mi, dragi Deda - Mraze, doneseš i avionsku kartu za Tajland, jer me prijatelji zovu već treću godinu a ja nikako da skupim pare. Takođe, ne zaboravljam da ti zahvalim što si pročitao moje prošlogodišnje pismo u kome sam detaljno obrazložio zbog čega je trebalo da odem 3 meseca u Francusku.  Neću od tebe tražiti da mi nađeš ljubav jer sam, pravo da ti kažem, odustao pre neku godinu od te želje. Računam, prođoše 42 leta otkad je tražim pa nema više smisla da ti dosađujem.....

 

Imam i nekoliko "sitnijih" želja. Zapravo sekundarnih, pošto su mi takođe bitne:

 

- da Crvena Zvezda ponovo postane prvak u fudbalu i košarci. Ako ne to, onda makar u vaterpolu, u kome smo uvek jedva sastavljali kraj sa krajem. 

- kupio bih sebi novi Sony Vaio.

- želim dobro zdravlje mami, tati i bati. i sebi, naravno.

- želim da me sledeće godine nijednom ne stegne kičma. ni da me boli levo rame. i koleno.

- da li bi mogao u moje ime da zamoliš Watersa i Gilmoura da se pomire i kao pravi Pink Floyd dođu malo u posetu ovim krajevima?

 

 

P.S. Moram da te odmah upozorim, dragi Deda - Mraze, da ne ulaziš kroz odžak pošto ložim peć na drva! Skupa je struja, a i greje pola kuće. 



#12 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 14 December 2012 - 16:14

Uh uh skini Sony sa liste, ne valja nista...



#13 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 December 2012 - 16:25

Uh uh skini Sony sa liste, ne valja nista...

 

pa ja ga imao i obožavao, ali su se neki usred letnje sezone ušunjali i maznuli mi ga iz kuće. eto, ne mora ni nov, neka mi Deda - Mraz ispuni želju da se nevaljalci pohvataju i da mi se vrati moj laptop sa preko 800Gb muzike, filmova i uspomena iz života u Africi, u vidu bezbroj nepovratno izgubljenih fotografija......

 

hmm, a Toshiba Cosmio?  :blush:

 

 

edit: i externi hard da mi se vrati! :(


Edited by barracuda, 14 December 2012 - 16:29.


#14 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 14 December 2012 - 16:48

pa ja ga imao i obožavao, ali su se neki usred letnje sezone ušunjali i maznuli mi ga iz kuće. eto, ne mora ni nov, neka mi Deda - Mraz ispuni želju da se nevaljalci pohvataju i da mi se vrati moj laptop sa preko 800Gb muzike, filmova i uspomena iz života u Africi, u vidu bezbroj nepovratno izgubljenih fotografija......

 

hmm, a Toshiba Cosmio?  :blush:

 

 

edit: i externi hard da mi se vrati! :(

 

Ja imala Sony i malo je slab, Toshibu ne znam. A da ti vrate starti - naravno...to je strasno da ti neko ukrade slike ...



#15 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 December 2012 - 16:53

Ja imala Sony i malo je slab, Toshibu ne znam. A da ti vrate starti - naravno...to je strasno da ti neko ukrade slike ...

 

ma da sam ih ja dohvatio, ONI bi molili Deda - Mraza da ih pustim. nego, 'na lebu & vodi uz Metallicu. staru.  :angry: