Jump to content


Photo

Neiskusan-gde izaci?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#31 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 10 November 2012 - 18:56

Pocecu sa teretanom uskoro. Ali tamo ne verujem da ima mnogo devojaka, a i nekako teretana mi je vise za odradi posao, i idi kuci... A ovo sa planinarenje nemam vremena da ceo vikend ne budem kuci.

Malo pre gledam slike na sajtu povetarca, ogromna guzva.. ne mogu da veruje da je nekom toliko zadovoljstvo biti u tolikoj guzvi.. sta rade po tim guzvama nije mi jasno, ja bih se smorio posle 5 minuta... vidim slike osmesi, glamurozna oblacnja kao da su zvezde wana be. Kakvi su to lazni karakteri, ja kada vidim od nekog toliki veliki kez, moja prirodna reakcija je bezi od takve glumice... mada znam da takve osobe ili su navikle da glume sa tavvim sirokim osmehom ili im je to u prirodi, tj. takav im je balans neurotransmitera u mozgu, da im dominira emocija zadovoljstva iako nema pravog razloga za to...

Verovatno ovakve osobe kao ja isto sede kuci i onda kako da se upoznamo... nema nista...

pa evo sad razmisljam, mozda definitivno nije dobra opcija ti klubovi i guzve, jer se devojke ciljano oblace i stavljaju masku "lose devojke i kucke" kako bi kao nesto probali.. i onda joj prilaze muskarci koji mogu da je prevare na prvu loptu zbog izgleda...itd.

Mozda sam ja fucked up...ali ne bih rekao...

Ne zanima me neciji izgled koliko da li je osoba zanimljiva i ima smisla za humor.. a ne neko mrtvo puvalo............

Edited by mistery_magic, 10 November 2012 - 19:03.


#32 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 10 November 2012 - 19:26

Mozda sam ja fucked up...ali ne bih rekao...

Ne zanima me neciji izgled koliko da li je osoba zanimljiva i ima smisla za humor.. a ne neko mrtvo puvalo............


Nego da nisi ti u nekoj srodnickoj vezi sa Sapunarom?

#33 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 11 November 2012 - 10:53

Pocecu sa teretanom uskoro. Ali tamo ne verujem da ima mnogo devojaka, a i nekako teretana mi je vise za odradi posao, i idi kuci... A ovo sa planinarenje nemam vremena da ceo vikend ne budem kuci.

Malo pre gledam slike na sajtu povetarca, ogromna guzva.. ne mogu da veruje da je nekom toliko zadovoljstvo biti u tolikoj guzvi.. sta rade po tim guzvama nije mi jasno, ja bih se smorio posle 5 minuta... vidim slike osmesi, glamurozna oblacnja kao da su zvezde wana be. Kakvi su to lazni karakteri, ja kada vidim od nekog toliki veliki kez, moja prirodna reakcija je bezi od takve glumice... mada znam da takve osobe ili su navikle da glume sa tavvim sirokim osmehom ili im je to u prirodi, tj. takav im je balans neurotransmitera u mozgu, da im dominira emocija zadovoljstva iako nema pravog razloga za to...

Verovatno ovakve osobe kao ja isto sede kuci i onda kako da se upoznamo... nema nista...

pa evo sad razmisljam, mozda definitivno nije dobra opcija ti klubovi i guzve, jer se devojke ciljano oblace i stavljaju masku "lose devojke i kucke" kako bi kao nesto probali.. i onda joj prilaze muskarci koji mogu da je prevare na prvu loptu zbog izgleda...itd.

Mozda sam ja fucked up...ali ne bih rekao...

Ne zanima me neciji izgled koliko da li je osoba zanimljiva i ima smisla za humor.. a ne neko mrtvo puvalo............


A, sto gledas slike na sajtu "Povetarca", ako te takav provod i zenske koje idu tamo ne iteresuje? Vidim ja, rado bi ti medju njih, ali ti mozda fali malo samopuzdanja. Nisu oni nista extra, probaj.:)

#34 mistery_magic

mistery_magic
  • Members
  • 9 posts

Posted 11 November 2012 - 13:42

Nema nista od toga... ja nisam iz Bga zato pitam jer sam nov u Bgu... bicu sam i kada budem osetio neku zelju onda mozda odem na neku erotsku masazu i to je to...izlazak po tim kao sto je povetarac i ostalim gde izlaze usijane muske glave i prilaze 50oro njih na jednu devojku .. tu nema nista od muvanja i zblizavanja, cisto gubljenje vremena,.. ovako bar odem na nesto konkretno. pozdrav.

Edited by mistery_magic, 11 November 2012 - 13:45.


#35 Dingospo90

Dingospo90
  • Members
  • 2,868 posts

Posted 11 November 2012 - 14:46

Nema nista od toga... ja nisam iz Bga zato pitam jer sam nov u Bgu... bicu sam i kada budem osetio neku zelju onda mozda odem na neku erotsku masazu i to je to...izlazak po tim kao sto je povetarac i ostalim gde izlaze usijane muske glave i prilaze 50oro njih na jednu devojku .. tu nema nista od muvanja i zblizavanja, cisto gubljenje vremena,.. ovako bar odem na nesto konkretno. pozdrav.


Meni se cini da ti nemas samopouzdanja. Na mesta kao sto su Povetarac, Kst i sl. ne izlaze preterano fensi ribe. Ako se ti ne osecas prijatno na takvim mestima, sigurno se devojka koju upoznas nece osecati prijatno pored tebe, zato sto tvoj neverbalni govor to pokazauje i to je jako tesko sakriti.

Moja preporuka ti je da se uclanis u debatni klub na nekom fakultetu(politicke nauke, fon), jer tu imas priliku da razgovaras sa ljudima bez muzike i ostalih stvari koje ti ocigledno ne prijaju. Takodje mozes da odes i u neku studentsku organizaciju, jer tu takodje ima dosta devojaka.

#36 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 11 November 2012 - 20:49

Mozda i ima skromnih devojaka na faxu ali ne svidja mi se ta ideja da imam devojku sa faxa, pogotovo jer sam neiskusan i mozda ce biti lose da se stalno vidjamo na faxu...

A cudi me kako ne znate konkretne lokacije, kao da nigde ne izlazite i kao da ste u goroj situaciji od mene.

Gde izlaze devojke sa filoloskog faxa?


mozete se vi vidjati iposle faxa da "razmenjujete skripte". ja to nisam radio jer sam studirao tehnicki fax ali da mi je jos jedna mladost da upisem prava da me bog vidi.

gde izlaze devojka sa filoloskog je glupo pitanje, verovatno svaka izlazi gde ona hoce. ili ti mislis da one imaju neko pravilo tamo gde sve moraju da izlaze? :D


Mada ne znam koliko je pametno traziti uopste devojku na tim mestima... tamo su sve devojke doterane sa kilo sminke i sa debelim maskama... mozda to nije dobra ideja...


objasni meni neukom sta fali doteranim devojkama? ne mislim da treba da stave "kilo sminke" ali stvarno ne vidim losu stranu zenskog doterivanja a ti pricas o tome kao da je to nesto lose.

Moja preporuka ti je da se uclanis u debatni klub na nekom fakultetu(politicke nauke, fon), jer tu imas priliku da razgovaras sa ljudima bez muzike i ostalih stvari koje ti ocigledno ne prijaju. Takodje mozes da odes i u neku studentsku organizaciju, jer tu takodje ima dosta devojaka.


moja preporuka mu je da nadje nekog sapunara i da oni kao oni matori mapetovci kukaju kako je svet los i slicne gluposti ali privatno da ja ne moram da citam i da se nerviram :frust:

#37 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 12 November 2012 - 17:06

A van citaonica neki kafici i slicno? U citaonici moze da kaze kad joj pridjes izvini ucim, ne mogu da pricam.


Ovo je idealno. Popijes korpu na finjaka.
U nekom kaficu bi te mozda otkacila na brutalniji nacin i narusila tvoju krhku auru.

Ali, ako nista citaonica, biblioteka, faks, menza, kurs kuvanja, crtanja, bastovanstva, studenjak, volonterska akcija,
kampovanje, mladi izvidjaci, poznanici i ugovoreni sastanci.... onda neam pojma...

#38 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 16 November 2012 - 02:18

Skole ili kurseve planinarenja valjda upisuju oni koji bi voleli time da se bave, a ne usamljeni ljudi koji se nadaju da ce naci drustvo. Isto kao sto se u pozorista, na stadione, u bioskope itd. ide da bi se gledala predstava/utakmica/film.

Nevezano za to, moje misljenje je da poznanstva i veze zavise od drustvenog statusa, stepena obrazovanja, karijere, krugova u kome se neko krece, izbora zanimanja i hobija, i da nikako ne bi trebalo da bude obrnuto.

#39 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 26 November 2012 - 20:45

Apropo predloga za zivotinju na povodcu - razmisli o ovom ;)
Posted Image

#40 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 04 December 2012 - 14:45

Za konkretno ima se keša...

 

 bicu sam i kada budem osetio neku zelju onda mozda odem na neku erotsku masazu i to je to... bar odem na nesto konkretno. pozdrav.

 

a za devojku/buduću ženu, malo jeftinija mesta za izlazak !!!

 

... ja trazim preporuke mesta gde mogu da upoznam devojke koje su ili povucene, stidljive, koje su studentkinje, koje se oblace do neke granice stidljivo a ne ogromni dekoltei i slicno. Znaci ukratko ne tako skupa mesta za izlazak.

 

šta reći, koju poruku poslat????????  :frust:  :twak:   :ajme:


Edited by jovana79, 04 December 2012 - 14:47.


#41 veteranov brat blizanac

veteranov brat blizanac
  • Members
  • 3,451 posts

Posted 21 December 2012 - 11:05

dečko vas očigledno zajebava ... ne volim našminkane i doterane kojima prilazi po 50 frajera .... ne volim one koje se briju i depiliraju,jer su to dame sumnjivog morala ... ne volim ni one čupave,jer se osećam manje muško .... ne volim mesta sa glasnom muzikom .... ne volim mesta,a ni muziku .... ali bih voleo da mi preporučite neko mesto koje nije skupo,gde na jednu devojku ne skače 50 frajera,gde ima devojaka koje su fantastične u krevetu,mozgu,duhovite,skromne,ne žele zgodnog i dobrog,uspešnog frajera,piju česmovaču ili u najgorem slučaju mineralnu vodu,obožavaju da se voze GSP,kisnu i smrzavaju .... naravno,moraju da imaju perfektno znanje iz oblasti erotske masaže,da vole seks,da mi govore kako sam najbolji,najveći,u svemu naj frajer sa kojim su bile i tako mi izgrade samopouzdanje ....

 

ali nažalost takvih je malo,što je dokaz da ja vredim i da znam šta je kvalitet i prave vrednosti ... a pravih vrednosti je danas izuzetno malo,pa eto ne prepoznajem ih čak ni na forumu ....

 

ali bio sam dobar cele godine i siguran sam da će mi poslednja nada i uteha,svemogući i predobri deda ,zvani Mraz spakovati jednu malu plavu,u crvenim čizmicama,mrežastim belim čarapicama i crvenim štiklicama ... crvena dedamrazovska kapica se podrazumeva,a kao dokaz moje skromnosti neka posluži i sledeće,ne mora da obuče apsolutno ništa više,da se ne baca u trošak ...

 

matori,ti ne da nisi iz Beograda,nego mi se čini da nisi sa ove planete ... blago tebi,jer "tvoj Svet" danas neće doživeti smak ... ;)



#42 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 21 December 2012 - 11:09

dečko vas očigledno zajebava ... ne volim našminkane i doterane kojima prilazi po 50 frajera .... ne volim one koje se briju i depiliraju,jer su to dame sumnjivog morala ... ne volim ni one čupave,jer se osećam manje muško .... ne volim mesta sa glasnom muzikom .... ne volim mesta,a ni muziku .... ali bih voleo da mi preporučite neko mesto koje nije skupo,gde na jednu devojku ne skače 50 frajera,gde ima devojaka koje su fantastične u krevetu,mozgu,duhovite,skromne,ne žele zgodnog i dobrog,uspešnog frajera,piju česmovaču ili u najgorem slučaju mineralnu vodu,obožavaju da se voze GSP,kisnu i smrzavaju .... naravno,moraju da imaju perfektno znanje iz oblasti erotske masaže,da vole seks,da mi govore kako sam najbolji,najveći,u svemu naj frajer sa kojim su bile i tako mi izgrade samopouzdanje ....

 

ali nažalost takvih je malo,što je dokaz da ja vredim i da znam šta je kvalitet i prave vrednosti ... a pravih vrednosti je danas izuzetno malo,pa eto ne prepoznajem ih čak ni na forumu ....

 

ali bio sam dobar cele godine i siguran sam da će mi poslednja nada i uteha,svemogući i predobri deda ,zvani Mraz spakovati jednu malu plavu,u crvenim čizmicama,mrežastim belim čarapicama i crvenim štiklicama ... crvena dedamrazovska kapica se podrazumeva,a kao dokaz moje skromnosti neka posluži i sledeće,ne mora da obuče apsolutno ništa više,da se ne baca u trošak ...

 

matori,ti ne da nisi iz Beograda,nego mi se čini da nisi sa ove planete ... blago tebi,jer "tvoj Svet" danas neće doživeti smak ... ;)

:lol+:  

 

Veterane, uvek si duhovit i iskren, al možda malo pretera - ovaj mladi čovek potpuno će se razočarati u svetla beogradskog velegrada...



#43 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 21 December 2012 - 17:45

:lol:

 

dečko vas očigledno zajebava ... ne volim našminkane i doterane kojima prilazi po 50 frajera .... ne volim one koje se briju i depiliraju,jer su to dame sumnjivog morala ... ne volim ni one čupave,jer se osećam manje muško .... ne volim mesta sa glasnom muzikom .... ne volim mesta,a ni muziku .... ali bih voleo da mi preporučite neko mesto koje nije skupo,gde na jednu devojku ne skače 50 frajera,gde ima devojaka koje su fantastične u krevetu,mozgu,duhovite,skromne,ne žele zgodnog i dobrog,uspešnog frajera,piju česmovaču ili u najgorem slučaju mineralnu vodu,obožavaju da se voze GSP,kisnu i smrzavaju .... naravno,moraju da imaju perfektno znanje iz oblasti erotske masaže,da vole seks,da mi govore kako sam najbolji,najveći,u svemu naj frajer sa kojim su bile i tako mi izgrade samopouzdanje ....

 

ali nažalost takvih je malo,što je dokaz da ja vredim i da znam šta je kvalitet i prave vrednosti ... a pravih vrednosti je danas izuzetno malo,pa eto ne prepoznajem ih čak ni na forumu .... 

 

ali bio sam dobar cele godine i siguran sam da će mi poslednja nada i uteha,svemogući i predobri deda ,zvani Mraz spakovati jednu malu plavu,u crvenim čizmicama,mrežastim belim čarapicama i crvenim štiklicama ... crvena dedamrazovska kapica se podrazumeva,a kao dokaz moje skromnosti neka posluži i sledeće,ne mora da obuče apsolutno ništa više,da se ne baca u trošak ...

 

matori,ti ne da nisi iz Beograda,nego mi se čini da nisi sa ove planete ... blago tebi,jer "tvoj Svet" danas neće doživeti smak ... ;)

 

Pa ako se ne racunaju one poruke koje mi ih je poslao, onda da. A u tim tvojim 'fantazijama' nedostaje jedan elementaran odevan detalj. Ili ipak ne? 


Edited by snowflake, 21 December 2012 - 17:45.


#44 veteranov brat blizanac

veteranov brat blizanac
  • Members
  • 3,451 posts

Posted 21 December 2012 - 22:12

:lol:

 

 

Pa ako se ne racunaju one poruke koje mi ih je poslao, onda da. A u tim tvojim 'fantazijama' nedostaje jedan elementaran odevan detalj. Ili ipak ne? 

 

jbg,ipak je budžet bio ograničen ...  ;)

 

važno je da "ono u glavi" ima neograničen "budžet" ,a tada nema prepreka



#45 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 22 December 2012 - 20:35

ne mogu da verujem da ovde svi podilaze manjkavostima ovog momka (stidljivost, skromnost), i potencijalnim mestima/prliikama gde može upoznati devojke sa sličnim problemima. valjda je pre svega važno da čovek poradi na sebi i svojim manama, jer nisu ništa tragično i nepopravljivo.

 

ja sam imao vrlo sličan problem, čak ni radom na sebi, odlascima psihijatru, itd, nisam napravio pomak, a onda mi je sinulo - sve je to igra pod maskama - ne treba sebe, druge ljude, a naročito žene sa izazovnim imidžom shvatati preterano ozbiljno, jer sve je to vašar taštine praznine. sve što je potrebno da bi ušao u igru, jese odgovarajućo kostim i maska, što može da se pozajmi ili iznajmi. pa, 90% svih tih koji izgledaju napucano (oba pola), nema papče zašta da ih ujede. blefiranje, laganje, lažno prestavljanje, i uz malo vežbanja ovih metoda, uspeh je zagarantovan.